تقویت کننده آنتن موبایل 4G LTE

تقویت کننده آنتن موبایل

خداحافظی از WiFi ، زیرا سیگنال های تلفن همراه دورتر از WiFi داخلی شما حرکت می کنند ، و تقویت کننده آنتن موبایل سرعت 4G آن را حتی سریعتر و قدرتمندتر می کند. چه با ماشین ، کامیون ، RV یا قایق سفر کنید ، از خانه کار کنید یا دفتر شخصی خود را اداره کنید ، برای هر موقعیت منحصر به فرد یک تقویت کننده آنتن موبایل وجود دارد.

در حالی که برخی هک های ساده برای کارکردن یک تلفن با کمی کارآیی بیشتر وجود دارد ، یک تتقویت کننده آنتن موبایل مناسب تلفن همراه تنها راه تقویت و سرعت بخشیدن به سیگنال شماست. برای هر دستگاه مجهز به 4G که در اختیار شماست ، تقویت کننده آنتن موبایل مطمئن ترین و کارآمدترین روش برای تضمین کار با سرعت بالا هستند.

چگونه تقویت کننده آنتن موبایل 4G LTE باعث سرعت بخشیدن به تلفن همراه من می شود؟

یک تقویت کننده آنتن موبایل داده 4G سیگنال موجود شما را از طریق یک آنتن در فضای باز (آنتن دهنده) جذب می کند ، آن سیگنال ضعیف را تا 32X تقویت می کند ، سپس سیگنال LTE تازه افزایش یافته را از طریق آنتن داخلی به دستگاه های دارای قابلیت 4G منتقل می کند. نتیجه: بدون تماس افتاده یا دریافت بد ، سرعت بارگیری / بارگذاری سریعتر ، پخش جریانی بدون وقفه و ایمیل ، گفتگو و متن بدون دردسر.

آیا روش های دیگری برای سرعت بخشیدن به اتصال تلفن همراه وجود دارد؟

خبر بد: تنها راه تقویت قطعی سیگنال 4G LTE از طریق تقویت آنتن موبایل است. خبر خوب: شما در مکان مناسبی برای یافتن بهترین تقویت کننده خود هستید. با این وجود ، برای کمک به حداکثر استفاده از سیگنال شما وجود دارد ، بدون کمک یک تقویت کننده آنتن موبایل.یکی از سریعترین موارد برای دریافت بهتر ، باتری پر است. در صورت ضعف اتصال ، جستجوی سیگنال می تواند باتری ها را خالی کند ، بنابراین حفظ کامل شارژ می تواند به سالم بودن تلفن کمک کند. متأسفانه ، عمر باتری مستقیماً بر قدرت سیگنال دریافتی شما تأثیر نمی گذارد ، اما به شما کمک می کند تا تلفن به طور فعال جستجو و در بالاترین بازده کار کند.

نکات و نکاتی برای پذیرش بهتر تلفن همراه:

برو بیرون. اگر می توانید به یک پنجره باز ، بالکن ، پشت بام یا حیاط دسترسی پیدا کنید – سپس کاوش کنید. مصالح ساختمانی مانند فلز ، بتن و حتی شیشه می توانند در سیگنال های 4G LTE تداخل ایجاد کنند – که در مسافت های طولانی بسیار عالی هستند ، اما در عبور از موانع یا اطراف آنها خیلی عالی نیستند. اگر به یک نقطه چسبیده نباشید ، یافتن فضایی با موانع محدود (یا در صورت امکان رفع موانع گفته شده) می تواند به شانس شما برای دریافت واضح کمک کند ، خصوصاً اگر بتوانید جدیدترین دکل تلفن همراه خود را پیدا کنید. برنامه هایی مانند OpenSignal و RootMetrics می توانند به یافتن قوی ترین سیگنال نزدیک شما کمک کنند.همچنین ارتفاع می تواند استقبال را بهبود بخشد ، بنابراین اگر در خانه نیستید از پله ها بالا بروید یا هنگام رانندگی به سمت زمین های بالاتر بروید.همین امر برای مناطق پرجمعیت نیز صدق می کند. ازدحام زیاد می تواند بر ترافیک سیگنال تأثیر بگذارد ، سرعت داده را کند کرده و باعث کاهش تماس و پیام رسانی ناموفق شود. در صورت امکان ، به دنبال فضاهای باز بگردید که بتوانید بیشتر از آن سیگنال را برای خود نگه دارید – یک تقویت کننده آنتن موبایل به همراه داشته باشید تا هر تماس کاملاً شفاف باقی بماند.اگر دستگاه خود کند باشد ، یک سیگنال سریع به کارایی تلفن شما کمک نمی کند. حافظه پنهان را به طور مرتب در مرورگر اینترنت خود پاک کنید ، برنامه های پس زمینه را که در حال حاضر استفاده نمی شوند ، ببندید و برنامه هایی را که استفاده نمی کنید حذف کنید تا مطمئن شوید تلفن همراه شما در اوج کارایی قرار دارد. همچنین به بررسی به روزرسانی کمک می کند تا مطمئن شوید که جدیدترین نسخه نرم افزار تلفن هوشمند خود را اجرا می کنید.

حامل ها را تغییر دهید

ممکن است ارائه دهنده خدمات تلفن همراه فعلی شما مقصر باشد. اگر شک دارید که شرکت مخابراتی دیگری ممکن است خدمات بهتری در منطقه شما ارائه دهد ، ممکن است ارزش تعویض را داشته باشد. تقویت کننده آنتن موبایل با همه شرکت های مخابراتی کار می کنند ، بنابراین یافتن تقویت کننده مناسب آسان است.

تماس WiFi را فعال کنید

برنامه هایی مانند Skype ، Google Hangouts ، FaceTime Audio و Whatsapp از اتصال WiFi شما برای برقراری تماس و ارسال / دریافت متن استفاده می کنند تا بتوانید از سیگنال تلفن همراه بالقوه ضعیف عبور کنید. در حالی که تماس WiFi در اطراف سیگنال عقب مانده 4G LTE شما کار می کند ، برای عملکرد به سیگنال WiFi قوی نیاز دارد. اگر WiFi در خانه یا محل کار شما حداکثر سرعت را ارائه نمی دهد ، ممکن است خدمات شما همچنان آسیب ببیند. و به یاد داشته باشید ، تقویت آنتن موبایل همراه فقط سیگنال های تلفن همراه را تقویت می کنند – نه WiFi (فکر می کنید تقویت کننده های سیگنال WiFi نیز در دسترس هستند).

آیا سعی کرده اید آن را خاموش و دوباره روشن کنید؟

هر متخصص IT هرگز نمی تواند اشتباه کند. قبل از دل سرد شدن ، سعی کنید دستگاه خود را خاموش کرده و دوباره راه اندازی کنید. همچنین ، در نظر داشته باشید تلفن خود را به مدت 5 ثانیه به حالت هواپیما تغییر دهید ، سپس دوباره برگردید. گاهی اوقات تنها یک راه اندازی مجدد سریع برای رفع انسداد در هر دستگاه الکترونیکی – حتی گوشی هوش مند شما طول می کشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع