پوشش تقویت کننده ها

تقویت آنتن موبایل

پوشش باند تقویت کننده آنتن موبایل

هنگام بررسی اینکه تقویت کننده آنتن موبایل برای شما مناسب است ، باندهای تلفن همراه باید مورد توجه دیگری قرار گیرند.اینها سیگنالهای رادیویی است که هر شرکت مخابراتی از طریق دکل های خود استفاده و توزیع می کند که به تلفن شما امکان اتصال و استفاده از داده را می دهد.این می تواند تحت تأثیر ساخت تلفن شما نیز باشد (اما ما فقط در یک لحظه در مورد آن صحبت خواهیم کرد). به طور معمول ، مدل های جدید تا 4G بالا می روند و حتی برخی از آنها شروع به 5G می کنند.بستگی به سلول شما داردبه شرکت مخابراتی تلفن ، به چندین باند با فرکانسهای مختلف دسترسی خواهید داشت و این بدان معناست که اطمینان حاصل کنید که تقویت کننده شما با پوشش باند مخابراتی کار می کند ، برای بهره مندی بیشتر از آن بسیار مهم است.

سازگاری سیگنال تقویت کننده آنتن موبایل

اطمینان از سازگاری مدل تلفن همراه با تقویت کننده ، اولین بخش از این فرایند سازگاری است.همه تلفن ها به طور یکسان ایجاد نشده اند و اگر تلفنی داشته باشید که با پوشش باند فوق پشتیبانی نشود ، تقویت کننده آنتن موبایل شما قادر به تعامل و تقویت آن سیگنال تلفن همراه نخواهد بود.قسمت دوم مشکل سازگاری این است که مطمئن شوید با شرکت مخابراتی شما کار می کند.بار دیگر ، هر شرکت مخابراتی دارای فرکانسها و باندهای مختلف است و انتخاب تقویت آنتن موبایل که با مشخصات آنها مطابقت نداشته باشد ، انتخاب ما را بی فایده و هدر می دهد.

قدرت سیگنال تلفن همراه

هنگامی که به دنبال تقویت کننده آنتن موبایل خود هستید دو قدرت اصلی سیگنال وجود دارد. می توانید از بین آنتن های سود بالا و کم بهره انتخاب کنید.هیچ یک از آنها بدتر از دیگری نیستند ، بلکه بهتر برای شرایط خاص مجهز نیستند. اگر در یک منطقه روستایی هستید ، نه در نزدیکی دکل ها ، می خواهید با گزینه سود بالا بروید.سعی کنید به دنبال سیگنالی باشید که حداقل دارای قدرت سیگنال 5dBi باشد. این شانس شما را برای خدمات بدون وقفه افزایش می دهد و باعث تقویت عملکرد بهتر تلفن همراه بهتر می شود.حالا اگر شما روستایی هستید ، اما آن روستایی نیستید و در جایی که یک دکل نزدیک وجود دارد زندگی می کنید ، اما ساختمانها و موانع زیادی مانند کوهستان وجود دارد ، پس امتحان یک گزینه کم سود احتمالاً برای شما بهتر خواهد بود.

تقویت کننده سیگنال تلفن همراه در مقابل خودرو

آخرین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که دقیقاً در کجا می خواهید این تقویت کننده را قرار دهید. بارزترین چیز در خانه شما است.اگر شما فقط این کار را برای وقت تلف کردن تلفن همراه انجام می دهید یا حتی اگر در خانه خود کار نمی کنید ، این مناسب ترین گزینه برای شما خواهد بود.با این حال ، اگر در آن جامعه روستایی تمام مدت در حال حرکت هستید ، به عنوان مثال ، یک مزرعه کوچک اداره می کنید و به طور مداوم نیاز به بررسی زمینه هایی دارید که می خواهید تقویت کننده تلفن همراه را برای وسیله نقلیه خود در نظر بگیرید.اگر واقعاً به خدمات بهتری احتیاج دارید ، شاید یکی از اینها ایده خوبی باشد.

تقویت کننده آنتن موبایل چیست؟

این قطعه از تجهیزات تلفن برای گرفتن سیگنال تلفن همراه موجود و تقویت آن طراحی شده است. این کار را با استفاده از سه عنصر اصلی آن انجام می دهد: یک آنتن خارجی ، یک تقویت کننده و یک آنتن داخلی. این سه قطعه با هم ترکیب می شوند تا افزایش و قدرت دریافت را افزایش دهند.

آیا تقویت کننده های آنتن موبایل کار می کنند؟

بله ، اگر چند مورد در حال حاضر دارید. اولین مورد این است که شما باید نوعی سیگنال برای تقویت واحد داشته باشید.دوم این که مطمئن شوید یک تقویت آنتن موبایل خریداری کرده اید که نه تنها با دستگاه بلکه با شرکت مخابراتی شما نیز سازگار باشد. سپس اطمینان حاصل کنید که از راهنمای خریدار ما برای اطمینان از اینکه راهنمای مناسب خود را تهیه کرده اید ، استفاده کنید.

آیا تقویت آنتن موبایل ارزش آن را دارند؟

اگر شما هم مثل بقیه ما هستید ، بله دلایل زیادی برای خرید تقویت کننده آنتن موبایل در هنگام زندگی در یک منطقه روستایی وجود دارد.بزرگترین و احتمالاً بارزترین آن خدمات بی وقفه است. این بدان معناست که دیگر مکالمه قطع نشده یا مکالمه ای دشوار است که به قطع و وصل ادامه می دهد.به علاوه ، شما می توانید با این هزینه بیشتر زندگی کنید. افزایش سیگنال شما به تلفن شما کمک می کند تا هنگام سرویس دهی مجبور نباشد اینقدر باتری بخورد.بعلاوه ، تقویت کننده تلفن همراه نه تنها برای تماسها مناسب است. این می تواند به شما کمک کند تا بتوانید سریعتر مرور کنید.موارد مهم دیگری مانند یک سیگنال تقویت شده وجود دارد که به شما امکان می دهد در صورت لزوم به خدمات اضطراری دسترسی داشته باشید. نصب آنها ساده و با کاربردی آسان است که اگر می خواهید تا حد ممکن در ارتباط باشید ، ارزش آن را دارد.

آیا تقویت کننده های آنتن موبایل بی خطر هستند؟

ممکن است از خود بپرسید که آیا این نجات دهندگان کوچک نجات ندارند؟ آیا آنها نوعی تابش از خود ساطع می کنند که باید نگران آن باشیم؟ بسیاری از مردم این سوالات را می پرسند و پاسخ این است که مقدار کمی وجود دارد ، اما بیش از اینکه تلفن همراه شما به خودی خود ساطع می کند.در واقع ، با استفاده از تقویت کننده آنتن موبایل ، ممکن است باعث کاهش این اشعه نیز شوید. مشاهده می کنید که یک سیگنال ضعیف باعث می شود تلفن همراه شما از انرژی بیشتری در جستجوی آن سیگنال استفاده کند و این به معنای وجود تابش بیشتر است.به عنوان یک یادداشت ، تابش ساطع شده از تلفن همراه شما کمتر از 1 وات است و بنابراین موضوعی نیست که نگران آن باشید. بنابراین بله ، کارشناسان می گویند تقویت کننده آنتن موبایل کاملا ایمن است.

تقویت آنتن موبایل چگونه کار می کند؟

نحوه کار تقویت کننده های آنتن موبایل:

آنتن خارجی امواج هوا را برای پوشش باند از دکل حامل جستجو می کند و آن را به آمپلی فایر می رساند.سپس آمپلی فایر آن سیگنال را گرفته و آن را تقویت می کند. این سیگنال را از برج گرفته و میزان استقبال شما از تلفن همراه را افزایش می دهد.بنابراین ، دستگاه شما می تواند با سیگنالهای منتقل شده از طریق دکل تلفن همراه که بسیار دور است ، به آرامی ارتباط برقرار کند.

چرا قدرت سیگنال کاهش می یابد؟

سه مقصر بزرگ ممکن است باعث از دست دادن شما شده یا خدمات قطع شده را تجربه کنند

1.ممکن است از دکل خیلی دور باشید

اگرچه اعتماد به تلفن های همراه بیشتر و بیشتر می شود ، اما این احتمال کمتری می شود زیرا اکثر شرکت های مخابراتی چندین دستگاه ساخته و به طور مداوم در حال ساخت برج های تلفن همراه هستند. هنوز هم هنوز بعضی از مناطق روستایی توسط هر شرکت مخابراتی (یا هر دستگاه دیگری) سرویس نمی شوند

2.مصالحی که برای ساخت برخی ساختمانها استفاده می شود.

دلیل دیگر سیگنال ضعیف بستگی به این دارد که از چه موادی استفاده شده است ، ممکن است متوجه شوید برخی از ساختمان ها برای خدمات شما بهتر از ساختمان های دیگر هستند. ساختمانهایی که از بتن ضخیم یا فلزات سنگین ساخته شده اند ، گاهی اوقات در سرویس دهی اختلال ایجاد می کنند

3.مادر طبیعت

آخرین مورد از سه عامل قابل توجه در تخریب سیگنال تلفن همراه ، طبیعت خوب مادر قدیمی است. برخی ساختارهای طبیعی می توانند در سیگنال ها تداخل ایجاد کنند. رایج ترین آنها کوه است. اینها همان مسئله ساخت بشر را دارند ، زیرا سیگنالهای رادیویی نمی توانند همیشه به آنها نفوذ کنند یا مسیرهای منحنی را که از طریق آنها ساخته ایم ، دنبال کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع