مغیار های نصب

تقویت آنتن موبایل

معیار های نصب تقویت کننده آنتن موبایل

معیارهای شماره1

قدرت سیگنال در محل شما چقدر است؟

بهترین راه برای اندازه گیری قدرت سیگنال اجاره یا خرید یک سیگنال متر است. چندین مکان در اطراف ملک را امتحان کنید ، از جمله بلند شدن تا جایی که می توانید با خیال راحت بروید. اگر ملک شما توسط درختان احاطه شده است ، می توانید در نزدیکی زمین های بالاتر جستجو کنید تا ببینید آیا می توانید سیگنال خوبی بالای درختان بگیرید. همچنین احتمال دارد که یک فروشنده آنتن محلی وجود داشته باشد که بتواند بیرون بیاید و با بالا بردن آنتن به سمت بالا ، این اندازه گیری ها را انجام دهد تا جای خوبی پیدا کند.

نقاط قوت سیگنال آنتن موبایل

0 تا -90db: این سیگنال قوی است و نشان می دهد یک یا چند دکل مخابرتی در نزدیکی محل شما قرار دارند. آنتن همه جهته عملکرد خوبی در این محدوده دارد و همچنین چندین حامل را تسهیل می کند.
-91 تا -105db: این قدرت سیگنال ضعیف است و به احتمال زیاد به آنتن جهت دار احتیاج دارد. همچنین احتمالاً از تقویت کننده آنتن موبایل بهره مند خواهید شد.
-106 -135db: این سیگنال بسیار ضعیف است و وجود ندارد. برای بهبود این قدرت سیگنال به آنتن جهت دار با تقویت آنتن موبایل نیاز است. من مشتریانی داشته ام که با موفقیت سیگنال دکل های موجود در این محدوده را افزایش می دهند در حالی که دیگران نمی توانند.

معیارهای شماره2

آیا از چند شرکت مخابراتی استفاده می کنید؟

به دو دلیل وجود دارد که ممکن است بخواهید چندین شرکت مخابراتی را تقویت کنید. ابتدا ممکن است بخواهید تقویت کننده آنتن موبایل برای مهمانانی داشته باشید که حامل دیگری با شما دارند. بعد ، مودم هایی وجود دارد که از چندین سیم کارت شرکت مخابراتی استفاده می کنند. این مودم ها برای بهبود سرعت داده ها ، قوی ترین سیگنال یا “پیوند” سیگنال های حامل را انتخاب می کنند. اگر در محدوده 0 تا 90db باشید ، یک آنتن همه جهته این مودم ها را تسهیل می کند. در غیر این صورت ، به چندین آنتن جهت دار نیاز دارید که دکل هر حامل را تنظیم یا هدف قرار دهید (بسیاری از دکل ها میزبان چندین حامل هستند).

محل نصب دستگاه تقویت آنتن موبایل

مکان اصلی ترین چیز در زندگی است و داده های بی سیم تفاوتی ندارند. این بدان معنی است که اولین قدم شما برای بهبود پوشش ، در نظر گرفتن دو مکان است – مکان شما و دکل مخابراتی شما می توانید از طریق مشاغل محلی تلفن همراه یا مکان های تحقیق در مورد دکل مخابراتی را به صورت خود درخواست کنید شما باید بدانید که دکل از مکان شما چقدر فاصله دارد و بین آن دکل و مودم شما چه فاصله ای وجود دارد. ساده ترین و اولین قدم برای بهبود کیفیت سیگنال ، دستیابی به “خط دید” دسترسی به نزدیکترین دکل است. من با انتقال مودم بی سیم خود به مکان بالاتر در خانه ، به مشتریان در دستیابی به پیشرفت قابل توجه در سرعت داده های اینترنتی خود کمک کرده ام.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع