سیستم موبایل فضای باز

تقویت آنتن موبایل

سیستم موبایل فضای باز
این سیم برای معادن ها ، کارگاه های خارج شهر ، سد ها ، دکل های نفتی مورد استفاده قرار میگیرد
بلوک دیاگرام نصب این سیستم مشابه تصویر زیر میباشد
این دستگاه ها قابلیت پوشش سیگنال موبایل تا ۲۰ کیلومتر را دارند
همچنین قابلیت تقویت اینترنت همراه تمام اپراتور همراه اول ، ایرانسل ، رایتل و تالیا را دارند.
میزان شعاع پوشش این آنتن ها از شعاع ۱۰۰ متر تا به بالا می باشد.
یک عامل خیلی خیلی مهم در میزان انتشار سیگنال و اینکه کدام تکنولوژی اینترنت را پوشش میدهد ، میزان و کیفیت سیگنال دریافتی توسط آنتن گیرنده است
این سیستم تقویت کننده آنتن مورد استفاده معادن، کارگاه های راه سازی ، دکل های نفتی ، اماکن تفریحی ، مجتمع های اداری و تجاری با فضای بسیار بزرگ قرار میگیرد

نکته مهم دیگر این است که نصب این سیستم نیاز به کارشناسی و تست سیگنال دریافتی از دکل موبایل و ارائه نقشه جهت نصب دارد
تصویر زیر ، یک‌نمونه دستگاه اوت دور را نشان میدهد
این سیستم دارای آنتن گیرنده donor antenna آنتن فرستنده service antenna می باشد

خرید یک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه برای وسیله نقلیه و استفاده از آن در داخل خانه برای عده معدودی که گاه به گاه به آن احتیاج دارند ، منطقی خواهد بود به طوری که نیازی به خرید هر دو نوع نیست. با این وجود ، قبل از انتخاب چنین تصمیمی چند ملاحظه مهم وجود دارد.

 

شماره 1: آیا هر دو دستگاه تقویت کننده سیگنال تلفن همراه برای ماشین و خانه وجود دارد؟

نه ، اما شما می توانید یک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه ماشین به همراه یک آداپتور AC اختیاری خریداری کنید تا گزینه اضافی برای تأمین برق در فضای داخلی به شما بدهد.

 

برای پیوند به 2 تقویت کننده موبایل خودرویی با کیفیت عالی و 2 آداپتور برق متناوب موجود ، به شماره 3 زیر مراجعه کنید. همچنین یک کیت تقویت کننده گزینه نصب آسانتر را در بخش زیر مشاهده کنید.

 

کیت های خودرویی که برای RV ها ، تقویت کننده آنتن موبایل کد 7109 و Drive 4G-X RV ساخته شده اند نزدیک ترین حالت به تقویت کننده های سیگنال داخلی هستند و در حال حاضر با یک آداپتور برق متناوب عرضه می شوند ، اما این می تواند یک دردسر عظیم برای حذف نصب از RV و نصب مجدد آن به صورت منظم باشد.

 

شماره 2: آیا این از نظر مقررات FCC قانونی است؟

بسیاری از ارائه دهندگان بی سیم ، از جمله ATT ، Sprint ، T-Mobile ، Verizon و بسیاری دیگر ، توافق کرده اند که اجازه استفاده از تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه مصرف کننده را که مطابق با قوانین جدید FCC است ، بگذارند. با این حال ، لطفا توجه داشته باشید که طبق مقررات FCC ، از بوسترهای سیگنال موبایل داخلی که حداکثر 70 دسی بل در اختیار دارند ، نمی توان در داخل اتومبیل استفاده کرد ، اما بوسترهای سیگنال موبایلی اتومبیل که حداکثر 50 دسی بل کسب می کنند ، می توانند از لحاظ فنی در داخل خانه و دفاتر استفاده شوند ، هرچند که هدف در نظر گرفته شده از تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه خودرو نیست. بنابراین ، خرید تقویت کننده سیگنال موبایل خودرو برای استفاده در خودرو و خانه می تواند به صورت قانونی انجام شود.

 

شماره 3: کدام آداپتور برق متناوب را برای استفاده از تقویت کننده موبایلهای اتومبیل / کامیون در داخل خانه / اداره خریداری کنید؟

برای استفاده از تقویت کننده موبایل خودرو در داخل خانه ، دفاتر ، آپارتمان ها ، و غیره آداپتور DC به AC مورد نیاز است (آداپتورهای برق AC) برای استفاده از تقویت کننده های سیگنال درون خودرو در داخل خانه در دیواره 110 ولت برق رسانه ها عبارتند از:

 

آداپتور برق متناوب برای استفاده از تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه وسیله نقلیه سری تقویت کننده آنتن موبایل کد 7101ion2Go در داخل منزل: دوشاخه و سیم آداپتور برق AC به DC 6V 2.8A.

 

آداپتور برق متناوب برای استفاده از کیت های تقویت کننده سیگنال موبایل درایو سری 4G-X و درایو 4G-M: AC تا DC 6 ولت و 2.5 آمپر. سیم برق و دوشاخه.

 

معایب فنی استفاده از تقویت کننده سیگنال موبایل خودرو در داخل خانه.

قبل از خرید خرید تقویت کننده سیگنال اتومبیل برای استفاده در داخل ماشین و خانه باید نکات فنی بسیار مهمی در نظر گرفته شود.

 

نصب می تواند مشکل باشد زیرا شما مجبورید آنتن خارجی و آنتن داخلی را با مواد عایق کننده سیگنال جدا کنید تا از نوسان جلوگیری کند. این مسئله در وسایل نقلیه مشکلی ایجاد نمی کند زیرا سقف فلزی اتومبیل به طور خودکار از چنین نوسانی بین آنتن های داخلی و خارجی جلوگیری می کند. یک استثنا در این مورد تقویت کننده موبایل اتومبیل تقویت کننده آنتن موبایل کد 7101ionTrek است که در آن نوسان مشکلی ایجاد نمی کند زیرا واحد آنتن و تقویت کننده 2 در 1 سیگنال را از طریق کابل منشا از ترکیب تقویت کننده و آنتن به نگهدارنده تلفن همراه ارسال می کند.

عیب دیگر این است که آنتن داخلی تقویت کننده سیگنال تلفن همراه وسیله نقلیه چند کاربره بی سیم ، تقویت سیگنال را فقط تا 4 فوت از آنتن داخلی فراهم می کند. این بدان معنی است که برای استفاده از افزایش سیگنال موبایل در خانه ، فقط در نزدیکی آنتن داخلی باقی می مانید. دیگر امکان جابجایی در خانه با تلفن شما وجود ندارد. هنگام انتظار برای برقراری تماس و غیره مجبورید آن را نزدیک به آنتن داخلی نگه دارید. دلیل این امر عاقلانه است که یک تقویت کننده سیگنال تلفن همراه جداگانه تهیه کنید تا بتوانید در مناطق وسیع از خانه پوشش خود را افزایش دهید بنابراین محدود به استفاده از تلفن هوشمند خود در شعاع کوچک تا 4 فوت از آنتن باریک داخلی نیست که برای ایجاد پوشش کافی در داخل وسایل نقلیه طراحی شده است. این یک بار دیگر در تقویت کننده موبایلی وسیله نقلیه تقویت کننده آنتن موبایل کد 7101ionTrek که یک تقویت کننده سیگنال گهواره موبایلی است قابل استفاده نیست زیرا باعث افزایش دریافت تنها به یک دستگاه قرار گرفته در گهواره می شود اما در مقایسه با بوسترهای سیگنال تلفن همراه این محدودیت است.

سرانجام ، یک ضرر جزئی اما آشکار این است که مجبور شوید کیت تقویت کننده سیگنال تلفن همراه را بردارید و آن را بین خانه و ماشین حمل و نقل یا حمل و نقل کنید و یا اگر هر روز این کار را انجام دهید بسیار خسته کننده خواهد بود.

گزینه آسان تری دارید؟

بله ، سریعترین و ساده ترین گزینه نصب وجود دارد: خرید مبدل AC به DC همراه با تقویت کننده سیگنال تلفن همراه اتومبیل تقویت کننده آنتن موبایل کد 7101ionTrek. دلیل اینکه این گزینه آسان تر است این است که این کیت تقویت کننده موبایل اتومبیل به آنتن خارجی در وسایل نقلیه احتیاج ندارد. قلاب های آنتن و تقویت کننده موبایل 2 در 1 آن به سطح شیشه داخلی با استفاده از قابلیت تنظیم پنجره مکش قابل تنظیم است. این امر به آنتن کمک می کند تا سیگنالهای موبایلی کشیده شده از نزدیکترین برجهای موبایل را به سمت خارج روبرو کرده و سپس تقویت کند.

 

بنابراین ، می توانید بطور مشابه آن را به پنجره شیشه ای داخل خانه وصل کنید. مشکل نوسان در این واحد تقویت سیگنال کاهش می یابد زیرا سیگنال را از طریق کابل منشا origin از ترکیب تقویت کننده / آنتن به نگهدارنده تلفن می فرستد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع