قویترین سیستم تقویت آنتن موبایل در ایران

آیا از آنتن دهی موبایل خود رنج می برید کافیست با ما تماس بگیرید

حل مشکل آنتن دهی موبایل در سراسر کشور

تقویت آنتن موبایل در تمام نقاط ایران | 22216273 - 021 | 6666620 - 0935

تیم فوق تخصصی تقویت کننده آنتن دهی موبایل | 22216273 - 021

یکی از مهمترین نکات در راه اندازی یک سیستم تقویت آنتن موبایل ، نصب و تنظیم آنتن دهنده (Outdoor Antenna) که معمولاً در پشت بام و در مقابل دکل BTS نصب می شود ، می باشد. آنتن گیرنده + کابل کواکسیال + کانکتور + ریپیتر موبایل تک باند ، دو باند یا سه باند + آنتن فرستنده چرا که در صورتی که سطح سیگنال مناسبی توسط این آنتن دریافت نگردد ، با توجه به وجود تضعیف در مسیر تقویت امواج موبایل ، تقویت سیگنال موبایل راندمان کارکرد سیستم به شدت کاهش می یابد. البته معمولاً در داخل شهرها همیشه سطح امواج دریافتی در فرکانس 900MHZ مناسب می باشد. با توجه به اینکه مشاهده میزان سیگنال دریافتی توسط آنتن نیاز به دستگاه تستر ( تست سیگنال موبایل ) دارد، پیشنهاد می شود ابتدا آنتن را بر روی یک پایه که قابلیت چرخش داشته باشد نصب کنید امواج سیگنال موبایل | تقویت کننده آنتن دهی موبایل و تقویت کننده امواج موبایل در جهت یک دکل مخابراتی تنظیم نماییم. سپس کابل را تا محیطی که آنتن دهی ضعیف می باشد به دستگاه ریپیتر تقویت آنتن موبایل وصل می کنیم و آنتن پخش کننده امواج موبایل و تقویت امواج تلفن همراه را به پورت Mobile دستگاه متصل می کنیم و دستگاه را بوسیله آداپتور روشن میکنیم در انتها می توانیم با تغییر جهت آنتن دهنده ،کیفیت مکالمه را به صورت تجربی در محل نصب آنتن داخلی تست کنیم.

شرکت موبایل ریپیتر از این پس کاتالوگ دستگاه تقویت آنتن موبایل خود را ارائه می دهد. در نتیجه تحقیقات فنی طولانی مدت و مطالعات دقیق در مورد بازار خدمات تلفن همراه ، تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه توسط این شرکت مطابق کشوری که در آن استفاده می شود ، بر روی فرکانس های فوق الذکر تنظیم می شوند. در کاتالوگ ما یک ریپیتر آنتن موبایل برای 4 فرکانس عمده مورد استفاده در جهان مشاهده خواهید کرد: 900 مگاهرتز برای اکثر شبکه های اروپایی و آسیایی ، 1800 مگاهرتز به عنوان یک باند اضافی برای اروپا و آسیا ، 850 مگاهرتز که به طور عمده در کشورهای آمریکای جنوبی استفاده می شود و 1900 مگاهرتز در ایالات متحده آمریکا ، کانادا و کشورهای آمریکای جنوبی استفاده می شود.

در دسترس بودن و تنوع مدل های باند و سه گانه تقویت کننده های سیگنال شبکه GSMبه کاربران این امکان را می دهد تا نه تنها سیگنال GSM را برای مکالمات تقویت کنند بلکه به دلیل اینکه چندین فرکانس را به طور همزمان پشتیبانی می کنند و در این حالت به عنوان تقویت کننده های چند منظوره برای افزایش 3G یا همزمان 4G

برای نصب مناسب دستگاه تقویت آنتن موبایل انتخاب سایت برای کل پروژه بسیار مهم است. با استفاده از دستگاه اندازه گیری سیگنال، مانند یک تجزیه و تحلیل طیف، و یا یک برنامه تلفن همراه کمک خواهد کرد که اشاره به آنتن خارجی به BTS و به دست آوردن حداکثر افزایش سیگنال بررسی عملکرد تلفن همراه یکی از ساده ترین راه ها است. تست سیگنال با تلفن همراه در مقایسه با یک طیف سنج دقیق دقیق نیست، زیرا بسیار کندتر است. بهترین نتایج در صورتی بدست می آید که اندازه گیری ها با یک آنتن خارجی که به طور مستقیم به تلفن وصل شده اند، با استفاده از Net

آیا از آنتن دهی موبایل خود رنج می برید؟ کافیست با یک تماس مشکل خود را برطرف نمایید 09356666620  -  22216273 - 021

دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل در نقاط کور | ما تمام مشکل آنتن دهی موبایل شما را در هر نقطه کوری حل می کنیم.

3G سیگنال دستگاه آنتن موبایل چگونه کار می کند؟

هر تقویت کننده سیگنال آنتن 3g از Nikrans به روش زیر عمل می کند: آنتن در فضای باز سیگنال های 3g ورودی را از برج پایه ارائه دهنده می گیرد و آنها را در داخل خانه تکرار می کند. به همین دلیل شرایط مهمی برای تنظیم آنتن در فضای باز در یک مکان خارجی با سیگنال های ورودی نسبتاً پایدار حداقل 1-2 بار وجود دارد. سیگنال تکرار کننده دریافت شده به یک تقویت کننده 3G می رود و افزایش می یابد. پس از آن سیگنال بهبود یافته 3g به یک آنتن داخلی می رود که آن را در اطراف مکان پخش می کند.

مزایای ریپیتر 4G

تقویت کننده از فهرست موبایل ریپیتر دارای مجموعه ای از توابع نوآورانه هستند و می توانند از چندین گزینه مفید مانند:

پشتیبانی از همه ارائه دهندگان. ریپیتر 4G روی فرکانسهای خاصی کار می کنند و مناسب همه ارائه دهندگانی است که از یک باند فرکانسی یکسان استفاده می کنند.

حالت خواب وقتی یک تکرار کننده استفاده نمی شود ، وارد حالت خواب می شود که به شما امکان می دهد انرژی را به میزان قابل توجهی ذخیره کند.

راه اندازی و استفاده ساده هیچ مهارت فنی لازم نیست ، فقط یک کتابچه راهنما بخوانید. این فرآیند تقریباً 30 دقیقه طول خواهد کشید.

کنترل خودکار تکرار کننده تداخلی در شبکه یا سایر کاربران ایجاد نمی کند ، زیرا سیستم به طور خودکار سود خود را تنظیم می کند.

صفحه نمایش ال سی دی. این ویژگی کاربرپسند به کاربران امکان می دهد داده های اصلی مربوط به عملکرد تکرار کننده ، یادداشت های خطا ، نکات راه اندازی و غیره را مشاهده کنند.

پشتیبانی از چندین کاربر. همه افراد در منطقه تحت پوشش تکرار کننده بدون تداخل از سیگنال های تقویت شده بهره مند می شوند.

کنترل سطح سیگنال. این سیستم ویژگی های دریافت سیگنال را در منطقه شما تشخیص داده و سیستم را برای حداکثر کارایی تنظیم می کند.

ایمنی 100٪ کاتالوگ ما فقط شامل دستگاه های کاملاً آزمایش شده و ایمن است. گواهینامه های معتبر CE و RoHS. بدون انتشار رادیواکتیو ، بدون سر و صدا.

مجموعه کامل. آنتن ها و کابل های کاملاً سازگار از قبل در مجموعه قرار گرفته اند. بدون خطر انتخاب لوازم جانبی اشتباه - بدون هزینه اضافی.

تقویت کننده های آنتن تلفن همراه LTE چه تفاوتی دارند؟

سیستم تقویت کننده LTE نسبتاً قدرتمند است ، بنابراین مناطق بزرگ برای تکرارکننده LTE (ساختمانهای اداری ، خانه ها ، مراکز تجاری ، هتل ها ، سوپرمارکت ها ، مدارس یا سایر مکان های داخلی) مشکلی ایجاد نمی کنند. حتی در یک منطقه بزرگ تعدادی از تلفن های همراه محدود نیستند زیرا سیستم تقویت کننده تلفن همراه سیگنال های تقویت شده را در سراسر منطقه تکرار و توزیع می کند و به هر دستگاه موبایل فعال می رسد.

تقویت کننده سیگنال 4G در کیت های کامل با آنتن و کابل ارائه می شود. پس از دریافت سیگنال تقویت کننده تلفن همراه 4g ، می توانید از طریق سیستم خود نصب کنید. در مدت زمان 15-20 دقیقه سیستم را نصب کرده و پس از روشن شدن دستگاه در چند لحظه پوشش کاملی را بدست خواهید آورد.

هر تقویت کننده موبایلی که ارائه می دهیم ایمن و با کیفیت است. این مطابق با گواهینامه های CE- و RoHS است که مطابقت آن را با استانداردهای بین المللی ایمنی ثابت می کند.

1. تقویت کننده آنتن موبایل چگونه کار می کند؟

هر یک از تکرار کننده های سیگنال تلفن همراه ما دارای یک آنتن در فضای باز ، یک آنتن داخلی و یک کابل کواکسیال 10 متری هستند. آنتن در فضای باز نصب می شود جایی که سیگنال (منطقی) خوب است ، به عنوان مثال ، روی سقف ، نما یا دودکش. توسط کابل کواکسیال متصل می شود ، سیگنال به تکرار کننده هدایت می شود ، که به عنوان تقویت کننده شبکه برای افزایش سیگنال داخلی شما عمل می کند. سپس آنتن داخلی سیگنال را به داخل خانه منتقل می کند. به این ترتیب می توان سیگنال تلفن همراه را از خارج به داخل دریافت کرد.

2. لوازم جانبی متفاوت چیست؟

آنتن در فضای باز سیگنال را از اپراتورهای تلفن از دکل مخابراتی دریافت می کند. چندین مدل وجود دارد. موردی که در هر حالت نیاز دارید ، از جمله موارد دیگر ، به فاصله شما با دکل مخابراتی و همچنین به کیفیت سیگنال دریافت شده در خارج بستگی دارد.

سیگنال با استفاده از کابل کواکسیال به ریپیتر سیگنال موبایل منتقل می شود.

بنابراین بسیار ساده است ، آنتن داخلی مستقیماً به تکرار کننده سیگنال موبایل متصل می شود و سیگنال را به داخل می فرستد. چندین مدل آنتن داخلی نیز وجود دارد. اگر می خواهید یک آنتن کابل داخلی داشته باشید تا در موقعیت قرارگیری تکرار کننده (که باید 10 متر از آنتن در فضای باز باشد) آزادی بیشتری به شما بدهد ، باید پسوند آنتن را بخرید تا گزینه بین چندین مدل از آنتن های داخلی و یک کابل کواکسیال اضافی.

3. آیا می توان سطح پوشش را در چندین اتاق افزایش داد؟

!مطمئن! اگر بوستر سیگنال موبایل نیاز به تقویت چند طبقه یا اتاق دارد ، می توان چندین آنتن داخلی را به یک دستگاه تقویت آنتن موبایل متصل کرد. هرچه یک دستگاه تقویت انتن موبایل قدرتمندتر باشد ، امکان اتصال چندین آنتن داخلی بیشتر است. به این ترتیب در هر طبقه سیگنال همگن تری بدست می آید.

مروری بر حداکثر تعداد آنتن های داخلی که تکرارکنندگان ما می توانند پشتیبانی کنند:

دستگاه تقویت آنتن موبایل با قدرت 10 دیبی (300 متر مربع) است. 1 آنتن داخلی

دستگاه تقویت آنتن موبایل با قدرت 13 دیبی (600 متر مربع) است. 2 آنتن داخلی

دستگاه تقویت آنتن موبایل با قدرت 15 دیبی (900 متر مربع) است. 3 آنتن داخلی

دستگاه تقویت آنتن موبایل با قدرت 17 دیبی (1200 متر مربع) است. 4 آنتن داخلی

دستگاه تقویت آنتن موبایل با قدرت 20 دیبی (1500 متر مربع) است. 6 آنتن داخلی

دستگاه تقویت آنتن موبایل با قدرت 23دیبی (2000 متر مربع) - حداکثر است. 8 آنتن داخلی

سیگنال مخابراتی همیشه از طریق کابل کواکسیال از آنتن خارجی به تقویت کننده انتن موبایل منتقل می شود. با استفاده از تقسیم کننده(اسپیلیتر) می توان چندین آنتن داخلی را نصب کرد. اتصال نیز توسط کابل کواکسیال انجام می شود. مدار های الحاقی برای دو ، سه یا چهار آنتن داخلی موجود است. همه چیز شامل می شود: شکاف ، کابل کواکسیال و آنتن های داخلی.

مدار های الحاقی با آنتن های داخلی متفاوت و طول های مختلف کابل کواکسیال در دسترس هستند.

خواه یک خانه 500 متر مربعی با دیوارهای بتونی ، پارکینگ زیرزمینی 4000 متر مربع یا دفاتر چند طبقه ، راه حل متناسب با شرایط شما ارائه می دهد. از تماس گرفتن با ما دریغ نکنید.

4. نحوه انتخاب صحیح دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل و قدرت آن

هرچه مساحت بیشتر باشد ، قدرت بوستر سیگنال موبایل نیز باید بیشتر باشد. با این حال ، همیشه باید مراقب باشید که انرژی زیادی را در یک منطقه بسیار کوچک قرار ندهید ، زیرا باعث تداخل می شود. جدول بخش بعدی سریعاً به شما درباره ریپیتر متناسب با نیازهای شما توصیه می کند.

دفاتر کوچک یا آپارتمان ها اغلب به یک بوستر سیگنال سیار کم قدرت و حداکثر به یک یا دو آنتن داخلی احتیاج دارند ، در حالی که دفاتر فضای باز تمایل دارند که قدرت دریافت بیشتر به دستگاه تقویت آنتن موبایل قدرتمندتر و آنتن داخلی بیشتری داشته باشند.

تقویت کننده آنتن موبایل در اصفهان جهت پوشش کامل تقویت سیگنال موبایل و تقویت امواج موبایل (در فرکانس های GSM900 – DCS1800 – 3G2100 مگا هرتز) در کلیه ی نقاط شهر اصفهان دارای مشکل آنتن دهی موبایل می باشد مشکل آنتن دهی موبایل در اصفهان با یک دستگاه تقویت سیگنال موبایل ، تقویت امواج موبایل و تقویت فرکانس موبایل تک باند مشکل آنتن دهی برطرف می شود دکل های آنتن دهی امواج موبایل در اصفهان در بازه فرکانسی 900 تا 1800 می باشد دستگاه تقویت آنتن دهی موبایل ، دستگاه تقویت کننده سیگنال موبایل ، تقویت کننده آنتن دهی موبایل ، دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل تک باند و دو باند  روی دکل های آنتن دهی در اصفهان به خوبی مشکل آنتن دهی موبایل را در اصفهان ساپورت می کند . تقویت کننده آنتن دهی موبایل در اصفهان- تقویت آنتن موبایل در اصفهان - تقویت سیگنال موبایل در اصفهان - تقویت امواج موبایل در اصفهان - تقویت فرکانس موبایل در اصفهان - قیمت تقویت کننده آنتن دهی موبایل در اصفهان

تقویت کننده آنتن دهی موبایل در نقاط کور

تقویت آنتن موبایل در نقاط کور خارج شهرها در صورتی امکان پذیر می باشد که یک سیگنال حداقل از BTS در مجاورت محل تا فاصله 10 کیلومتر دریافت گردد.(-100dbm) یا به صورت تجربی در آن محوطه شبکه موبایل بر روی گوشی قابل مشاهده باشد. بنابراین در مکان هایی که شبکه تلفن همراه شناسایی نشود امکان افزایش آنتن دهی موبایل وجود ندارد.

فروش انواع دستگاه های تقویت آنتن موبایل در اصفهان برای رفع مشکلات انتن دهی و اینترنت همراه و پشتیبانی از تمامی اپراتور ها

دو پورت ساخته شده در دستگاه تقویت آنتن موبایل کاملا دو طرفه را می پذیرد این عملی، آسان برای استفاده و نصب سیستم تقویت امواج موبایل است این قابل اعتماد است، طراحی شده برای مطابقت با استانداردهای EN 60950-1 + A11، EN 301 489-1 / -8، EN 301 502. ATT & ALC و بطور خودکار تنظیم سطح سیگنال را متعادل می کند

تقویت سیگنال قوی امواج موبایل در نقاط باقیمانده

تقویت آنتن موبایل جهت نقاط کور و ضعیف که قدرت بی نظمی آن به دلیل آنتن داخلی نابرابر توزیع می شود اینست اگر سیگنال ضعیف باشد شما می توانید یک خط از تقویت کننده آنتن موبایل توزیع کنید، بنابراین بسیاری از مکان ها به درستی با استفاده از یک پوشش تقسیم کننده و آنتن های اضافی Indoor - اما باید توجه داشت که سیگنال منتشر شده توسط بسیاری از آنتن های داخلی خواهد افتاد و سپس شما نیاز به استفاده از تکرار با قدرت خروجی بالاتر از دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل دارید.

چگونه می توان اینترنت 3G خود را بهبود بخشید؟

کیفیت اینترنت 3G ممکن است به دلایل زیادی مانند نبود آنتن ارائه دهنده در نزدیکی یا ویژگی های چشم انداز بد باشد. اما دلیل آن هرچه باشد ، با یک دستگاه تقویت انتن موبایل 3G به راحتی می توان مشکل را برطرف کرد. باعث تثبیت کار و سرعت اینترنت موبایل می شود. شما فقط باید یک مدل مناسب برای ارائه دهنده خود انتخاب کنید و آن را در کاتالوگ ما در بالا قرار دهید یا با تماس با تیم فروش ما.

✅ چه تقویت کننده 3G را برای شبکه / ارائه دهنده خود انتخاب می کنم؟

مجموعه گسترده ای از تقویت کننده های 3G را پیشنهاد می کند که با یک باند ارائه دهنده و اندازه یک مکان برای پوشش متفاوت است. کاتالوگ ما شامل مدل هایی برای همه شبکه های جهان و مکان های با اندازه های مختلف است: از 150 متر مربع تا 3000 متر مربع. در کاتالوگ فوق همه آنها را پیدا خواهید کرد ، یا به سادگی با مدیران ما تماس بگیرید تا دقیقاً راه حلی برای نیازهای شما پیدا کنید.

if آیا اگر چندین نفر همزمان از تقویت کننده 3G استفاده کنند ، کیفیت اینترنت 3G پایین می آید؟

خیر ، اگر سایر اعضای خانواده ، دوستان یا همکاران از سیگنال های 3G در تلفن یا لپ تاپ خود استفاده کنند ، کیفیت اینترنت 3G شما بدتر نخواهد شد. یک تکرار کننده 3G کیفیت سیگنال را برای همه دستگاه های موجود در محدوده عملکرد خود افزایش می دهد.

✅ آیا می توانم تماس های صوتی را با تقویت کننده 3G بهبود ببخشم؟

منظور از تقویت کننده 3G این است که فقط اتصال 3G یا به عبارت دیگر اینترنت تلفن همراه را بهبود بخشد. و تماس های تلفنی نیاز به پشتیبانی از فرکانس های GSM دارند. در Myamplifiers مدل هایی با پشتیبانی همزمان از 2 تا 5 فرکانس برای مکالمات + 3G یا حتی 4G به طور همزمان داریم. و برای تماس های تلفنی بدون اینترنت ، تکرار کننده GSM را انتخاب کنید.

✅ چه کسی می تواند برای من یک تکرار کننده 3G نصب کند؟

نصب تقویت کننده سیگنال 3G یک فرایند آسان و سریع است. هیچ مهارت فنی و تجربه ای لازم نیست. ما به شما توصیه می کنیم که کتابچه راهنما را از قبل بخوانید ، و به این شرط نصب 30 دقیقه بیشتر طول نمی کشد. در صفحه نحوه نصب جزئیات بیشتر درباره تنظیم تقویت کننده را بیاموزید.

چگونه می توانم اتصال 4G خود را بهبود بخشم؟

4G بخشی از خدمات تلفن همراه ارائه دهنده شماست ، بنابراین برای رد کردن مشکل 4G ضعیف ، شما به راحتی می توانید ارائه دهنده خود را تغییر دهید. متأسفانه ، این اغلب کار نمی کند زیرا مشکلات سیگنال به دلیل ویژگی های چشم انداز یا ساختار ساختمان ایجاد می شوند. بنابراین تنها روش مطمئن برای تقویت 4G در بیشتر موارد استفاده از تقویت کننده 4G است که 100٪ نتیجه می دهد.

تقویت آنتن موبایل جهت پوشش کامل سیگنال موبایل (در فرکانس های GSM900 – DCS1800 – 3G2100مگا هرتز) در کلیه ی نقاط دارای مشکل آنتن دهی تلفن همراه ، امری مهم و ضروری می باشد مشکل آنتن دهی موبایل در تهران با یک دستگاه تقویت سیگنال موبایل ، تقویت امواج موبایل و تقویت فرکانس موبایل تک باند مشکل آنتن دهی برطرف می شود دکل های آنتن دهی امواج موبایل در تهران در بازه فرکانسی 900 تا 1800 می باشد دستگاه تقویت آنتن دهی موبایل ، دستگاه تقویت کننده سیگنال موبایل ، تقویت کننده آنتن دهی موبایل ، دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل تک باند و دو باند روی دکل های آنتن دهی در تهران به خوبی مشکل آنتن دهی موبایل را در تهران ساپورت می کند . تقویت کننده آنتن دهی موبایل در تهران - تقویت آنتن موبایل در تهران - تقویت سیگنال موبایل در تهران - ترفند تقویت آنتن موبایل

تقویت کننده آنتن موبایل شامل یک دستگاه تقویت کننده امواج (  mobile antenna booster ) و دو آنتن که یکی جهت دریافت و ارسال سیگنال موبایل به آنتن مخابراتی اصلی (BTS) و دیگری جهت پوشش دریافت و ارسال سیگنال از مخاطب در محوطه پوشش ، می باشد.
دستگاه تقویت کننده سیگنال موبایل به طور همزمان سیگنال موبایل مخاطب را دریافت نموده پس از پردازش در قسمت signal procising  و افزایش بهره (Gain) آن را توسط آنتن به گیرنده (Donor antenna) که در فضای باز نصب گردیده است به سرویس مرکزی مخابرات ارسال می نماید. به طور کلی این مسیر را Uplink  و سیگنالی که اطلاعات مخاطب در محوطه پوشش در آن می باشد را Uplink signal می نامند.
سیستم تقویت آنتن موبایل شامل مسیر دیگری هم می باشد که سیگنال ارسال از طرف BTS system به سمت مخاطب می آید،  که مسیر Downlink نام دارد.

تقویت آنتن دهی موبایل که حوزه فوق تخصصی فعالیت این شرکت  می باشد مربوط به افزایش سطح سیگنال در تمام محیط می باشد و شامل تمام اپراتور ها (همراه اول ، ایرانسل ، رایتل ، تالیا ، اپراتور محلی IR70 ، شبکه محلی کیش و...)  و همچنین همه سخت افزارها (گوشی SUMSUNG , IPHONE , ANDROID , IOS و ...)  می باشد.

دستورالعمل نصب برای دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل RF ثابت

سیگنال تلفن همراه را در همه جا در اتاق تست کنید، زمانی که سیگنال بر روی تلفن نشان می دهد 3 یا 4 میله در دستگاه تقویت آنتن موبایل وجود دارد، در محل متناوب متضاد از آنتن داخلی، به این معنی است که شما بهترین سیگنال تقویت آنتن را دارید. اگر این کار را نکنید، نصب آنتن خارجی را دوباره ادامه دهید، ممکن است بهترین کار را نکنید و یا بررسی کنید که آیا جدایی RF بین آنتن داخلی و خارجی وجود دارد. برای ایجاد نوسان خودکار، تکرار کننده به طور اتوماتیک کاهش می یابد و این باعث می شود که یک منطقه پوشش کوچکتر به وجود آید. اگر متوجه شوید که در طول تماس تلفنی، تماس گیرنده شما را به خوبی یا با وقفه ای نخواهد شنید، و شما یک سیگنال امواج فرکانس موبایل را دارید، سپس شما باید آنتن خارجی را با حرکات بسیار خوبی از سمت چپ یا راست حرکت دهید بالعکس. بعد از قرار دادن 10 ثانیه برای مقداردهی اولیه و سعی کنید دوباره تماس بگیرید. این عمل را تا زمانی که نرخ پذیرش و انتقال خوب بدون وقفه دارد. چراغ Uplink در حین تماس در شرایط کاری عادی خاموش خواهد شد.

تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه قایق

هر تقویت کننده تلفن همراه دریایی توسط با دو آنتن ، کابل ، منبع تغذیه و لوازم جانبی نصب می شود. برای نصب سیستم نیازی به خرید چیز اضافی نیست. مراحل نصب ساده است و حدود 20 دقیقه طول می کشد ، بنابراین فقط با خواندن کتابچه راهنما (برای بارگیری در هر صفحه تقویت کننده موجود است) می توانید آن را به تنهایی انجام دهید. یا برای اطلاعات بیشتر به صفحه نحوه نصب مراجعه CE و RoHS تأیید می شود.

1. تماس های 4G چیست؟

تماس های 4G چیست؟ تماس از طریق 4G چیزی بیش از آنچه که می گوید نیست. آنها تماس صوتی از طریق شبکه 4G / LTE به جای اتصال 2G یا 3G هستند که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند.

مردم فکر می کنند که 4G فقط برای بارگیری ، پخش جریانی و گشت و گذار در اینترنت استفاده می شود. تاکنون از شبکه 4G برای این کار استفاده می شد. با این حال ، امروز از 4G برای برقراری تماس نیز استفاده می شود.

2. مزایای تماس با 4G چیست؟

مزیت بزرگ تماس از طریق 4G این است که کیفیت تماس از اتصالات 3G یا 2G برتری دارد ، زیرا داده های بسیار بیشتری از 4G می توانند بیش از 2G یا 3G منتقل شوند. به طور دقیق حداکثر سه برابر بیشتر از 3G و حداکثر شش برابر بیشتر از 2G

این موضوع درک مکالمه شما را بسیار آسان می کند. نه تنها آنچه گفته می شود ، بلکه لحن آن نیز هست. در اصل ، این یک تماس صوتی HD است که با تلویزیون HD قابل مقایسه است.

پوشش و اتصال بهبود یافته است تماس های بیش از 4G می توانند تماس ها را تا دو برابر سریعتر از روش های فعلی متصل کنند. از آنجا که شبکه های 2G و 3G در صورت عدم وجود سیگنال 4G هنوز در دسترس هستند ، پوشش تلفن همراه بسیار بیشتر است. وقتی سیگنال 4G در دسترس نباشد ، تلفن دوباره به 2G یا 3G تبدیل می شود.

در بسیاری از موارد از 4G در 800 مگاهرتز استفاده می شود. این فرکانس کم دامنه بسیار گسترده تری نسبت به فرکانس های بالاتر 1800 و 2100 مگاهرتز دارد. 800 مگاهرتز از برج سلول بسیار بیشتر از 2100 مگاهرتز است که عموماً برای 3G استفاده می شود. نکته نهایی این است که شبکه 4G دامنه بسیار بیشتری از 3G و 2G دارد.

اگرچه 2G و 3G به حیات خود ادامه خواهند داد ، این شبکه ها کمتر و کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین ، ممکن است فرکانس هایی که در حال حاضر برای 2G یا 3G استفاده می شوند ، در آینده برای 4G استفاده شوند. به این ترتیب ، افراد بیشتری با 4G تماس می گیرند.

ماندگاری بهتر باتری

هرکسی با 4G تماس بگیرد متوجه می شود که باتری تلفنش بیشتر طول می کشد. وقتی تماس ها از طریق 4G برقرار نمی شد ، هنگام شروع تماس تلفنی ، تلفن های همراه مجبور بودند دائماً به 2G یا 3G تبدیل شوند. هنگام تماس از طریق 4G ، تلفن همراه لازم نیست دائما تغییر کند. جابجایی بین شبکه ها انرژی زیادی را مصرف می کند ، بنابراین باتری سریعتر تخلیه می شود.

باتری که به طور مداوم به 4G متصل است ، عمر طولانی تری دارد.

تماس های ویدئویی

از لحاظ تئوری امکان برقراری تماس تصویری از طریق شبکه 4G نیز وجود دارد ، مانند تماس اسکایپ. تفاوت در این است که از شماره موبایل استفاده می شود. بنابراین می توانید مانند یک تماس تلفنی عادی اما با ویدئو تماس بگیرید. این برای هر کسی که از طریق تلفن 4G نیز تماس می گیرد امکان پذیر است. بنابراین ، حساب های جداگانه با اشخاص خارجی مانند Skype دیگر لازم نیست.

خدمات تماس تصویری مانند Skype معمولاً کیفیت صدای بهتری نسبت به کیفیت تصویر ارائه می دهند. این به این دلیل است که فن آوری خاصی وجود دارد که در پشت آن گفتگو کنندگان از همان فناوری استفاده می کنند. از آنجا که هر دو نفر از یک شبکه برای مکالمه (تصویری) از طریق 4G استفاده می کنند ، کیفیت تماس بهبود می یابد و باتری بیشتر دوام می آورد.

3. آیا محدودیتی برای تماس های 4G وجود دارد؟

تماس های بیش از 4G (هنوز) در دسترس همه و همه جا نیست. بعلاوه ، هنوز نمی توان از طریق 4G با خارج از کشور تماس گرفت. با این وجود ، خارج از این مورد ، تماس های بیش از 4G محدودیت کمی دارند.

4. از کجا می دانم می توانم از طریق 4G تماس بگیرم؟

امکان برقراری تماس از طریق 4G به عوامل مختلفی بستگی دارد. از نظر ارائه دهنده و تلفن همراه متفاوت است. اگر می توانید از طریق 4G تماس بگیرید با ارائه دهنده خود مشورت کنید.

5. چرا قبلاً هرگز با 4G تماس نگرفته ایم؟

مشکل تماس از طریق 4G این است که شبکه 4G یک فناوری فقط داده ای است و بنابراین در اصل برای تماس صوتی طراحی نشده است. 2G و 3G در ابتدا برای تماس های صوتی طراحی شده اند و پس از آن داده ها اضافه می شوند.

بنابراین پروتکل های جدیدی برای فراخوانی بیش از 4G طراحی شده اند که کار بسیار زیادی بوده است. چندین به روزرسانی برای زیرساخت VoLTE جدید انجام شده است. هیچ راه حل استاندارد وجود ندارد ، هر فناوری و هر شبکه طراحی خاص خود را دارد.

بزرگترین چالش بازگشت تلفن به 2G یا 3G در هنگام تماس تلفنی در صورت عدم وجود سیگنال 4G بود. این کار باید به راحتی انجام شود تا از قطع تماس جلوگیری شود. بنابراین ، برج های تلفن همراه باید از 2G / 3G و 4G پشتیبانی کنند تا در صورت لزوم ، تلفن همیشه بتواند به عقب برگردد.

تقویت کننده آنتن موبایل برای خانه چیست؟

تقویت کننده انتن موبایل خانه سیگنال های آنتن موبایل را برای همه شرکت ها ایرانسل همراه اول رایتل و همه دستگاه ها بهبود می بخشد ، بدون نیاز به هزینه های مکرر ، نصب آنها ساده است و یک روش عالی برای بهبود سیگنال های ضعیف مکالمه ، پیام و 4G LTE در خانه ها و آپارتمان های کوچک و بزرگ است .

تقویت کننده های آنتن برای خانه چگونه کار می کنند؟

برای خانه هایی که هیچ سیگنالی در داخل ندارند و سیگنال های آنتن موبایل ضعیف یا متوسط قابل استفاده در خارج یا نزدیک خانه هستند ، یک تقویت کننده آنتن موبایل می تواند سیگنال آنتن موبایل داخل خانه را بهبود بخشد. تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه با گرفتن سیگنال خارج از خانه با آنتن خارجی ، تقویت سیگنال با تقویت کننده سیگنال تلفن همراه و توزیع سیگنال بهبود یافته در داخل خانه با استفاده از یک یا چند آنتن داخلی کار می کنند. تقویت کننده های سیگنال برای متوقف کردن مکالمات کاهش یافته و رفع سیگنال های ضعیف تلفن همراه در خانه ها و محل کار های کوچک و بزرگ استفاده می شوند. هر خانه ای با سیگنال سلولی ضعیف می تواند از یکی از تقویت کننده های سیگنال قدرتمند در جهت بهبود سیگنال های آنتن موبایل داخل خانه برای همه شرکت های ایرانسل همراه اول رایتل ، همه تلفن های همراه و دستگاه ها و بدون هیچ گونه هزینه تکراری پس از خرید بهره مند شود.

بهترین تقویت کننده آنتن موبایل برای خانه

انتخاب بهترین تقویت کننده سیگنال موبایل به موارد مختلفی بستگی دارد - اندازه خانه ، قدرت سیگنال خارج از خانه ، تراکم و تعداد دیوارهای خانه ، قیمت ، تعداد حامل ها و مجموعه رضایت تولید کننده. تقویت کننده های سیگنال با همه حامل های تلفن همراه در می کنند تا داده های مکالمه ، پیام و اینترنت را در خانه ها از هر اندازه ، با هر تراکم دیواری تقویت کنند و تا زمانی که یک سیگنال قابل استفاده در خارج یا نزدیک خانه وجود دارد ، یکی از تقویت کننده های سیگنال سلول ما قادر به افزایش سیگنال آنتن موبایل هستند.

آیا خانه برای چندین حامل آنتن موبایل به پوشش نیاز دارد؟

بله ، تقویت کننده سیگنال گزینه بهتری خواهد بود زیرا یک تقویت کننده سیگنال می تواند قدرت سیگنال را برای هر حامل سلول با سیگنال ضعیف در خارج از خانه بهبود بخشد. از طرف دیگر سلولهای فمتوسل و میکروسل مخصوص یک حامل هستند.

چه عواملی باعث افت تماس و دریافت آنتن موبایل بد می شود؟

افت تماس ها ، کندی اطلاعات تلفن همراه و ضعف سیگنال موبایل محصول عوامل مختلفی است که هم با هم کار می کنند و هم به تنهایی. فاصله از برج سلول ، ظرفیت کاربر برج سلول و تعداد اشیا between بین شما و دکل مخابراتی همه باعث افت تماس و ضعف سیگنالهای آنتن موبایل می شود. برخی از اشیا common متداول مسدود کننده سیگنال شامل کوهها ، سنگها ، درختان ، برف یا انبوه خاک ، باران ، گرد و غبار در هوا ، ساختمانها ، دیوارهای متراکم و هر چیز ساخته شده از فلز ، مانند مس ، آلومینیوم ، آهن و غیره است. اساساً هرچه تعداد آیتم یا فاصله بین شما ودکل مخابراتی سلول بیشتر باشد ، سیگنال شما ضعیف تر خواهد بود. این مسئله باید هم برای سیگنالی که دستگاه شما از دکل مخابراتی دریافت می کند و هم سیگنالی که تلفن شما دوباره به دکل مخابراتی می فرستد در نظر گرفته شود. تقویت کننده های سیگنال این سیگنال را برای هر دو جهت تقویت می کنند تا بر موانع مسدود کردن سیگنال تلفن همراه غلبه کنند.

تقویت کننده آنتن موبایل در شیراز جهت پوشش کامل سیگنال موبایل (در فرکانس های GSM900 – DCS1800 – 3G2100 مگا هرتز) در کلیه ی نقاط شهر شیراز دارای مشکل آنتن دهی موبایل می باشد مشکل آنتن دهی موبایل در شیراز با یک دستگاه تقویت سیگنال موبایل ، تقویت امواج موبایل و تقویت فرکانس موبایل تک باند مشکل آنتن دهی برطرف می شود دکل های آنتن دهی امواج موبایل در شیراز در بازه فرکانسی 890 تا 980 می باشد دستگاه تقویت آنتن دهی موبایل ، دستگاه تقویت سیگنال موبایل ، تقویت کننده آنتن موبایل ، دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل تک باند روی دکل های آنتن دهی در شیراز به خوبی مشکل آنتن دهی موبایل را در شیراز ساپورت می کند . تقویت کننده آنتن دهی موبایل در شیراز - تقویت آنتن موبایل در شیراز - تقویت سیگنال موبایل در شیراز - تقویت امواج موبایل در شیراز - تقویت فرکانس موبایل در شیراز - قیمت تقویت کننده آنتن دهی موبایل در شیراز - تقویت آنتن موبایل

ریپیتر تقویت کننده آنتن موبایل

تکرار کننده تلفن همراه مجموعه ای از کیت های تقویت کننده سیگنال تلفن همراه را ارائه می دهد که به عنوان تکرار کننده شناخته می شوند. این دستگاه ها برای خانه ها و ساختمان ها هر اندازه با تلفن داخلی بد استفاده می شود. تکرار کننده های موبایل ما با یک آنتن خارجی، همه کابل مورد نیاز، تقویت کننده سیگنال تلفن همراه و یک آنتن داخلی می باشند. پس از نصب سریع و تحویل سریع تمام مشکلات شبکه تلفن شما می تواند چیزی از گذشته باشد.

تقویت کننده سیگنال 3G برای اینترنت 3G پایدار و سریع موبایل

برای اتومبیل ها: تکرار کننده 3G برای اتومبیل اتصالات مناسب در فضای باز با سیگنال تلفن همراه پایدار را در سراسر وسیله نقلیه شما ایجاد می کند. این تکرارکننده های سیگنال 3G برای تقویت پوشش در هر نوع وسیله نقلیه مانند اتومبیل ، کامیون ، اتوبوس و ... طراحی شده اند. با کمک این تقویت کننده تکرار کننده 3G شما همیشه به هر کجا که بروید متصل خواهید شد!

برای مناطق کوچک: چنین کیتهای توسعه دهنده 3G برای تقویت سیگنالهای کم در مناطقی که بیش از 300 متر مربع (3300 فوت مربع) نیستند موثر هستند. مکان های داخلی که این تکرار کننده های بوستر برای آنها مناسب است شامل دفاتر کوچک ، اتاق های جداگانه یا خانه های کوچک ، گاراژها ، زیرزمین ها ، کافه ها و غیره است.

برای مناطق متوسط: چنین تقویت کننده هایی سیگنال متحرک قوی را در مناطق متوسط مانند فروشگاه ها ، دفاتر ، خانه های شخصی ، کافه ها و غیره ارائه می دهند. این دستگاه ها برای منطقه از 300 تا 500 متر مربع (3300 - 5400 فوت 2) موثر هستند. برای اطمینان از 100٪ سیگنال تقویت شده با سیگنال بیرونی کم یا دیوارهای زیادی در محل ، می توانید یک تقویت کننده سیگنال 3g برای خانه با لوازم جانبی اضافی به عنوان تقسیم و آنتن های داخلی نصب کنید.

برای مناطق بزرگ: این کیت های تقویت کننده 3G آنقدر قدرت دارند که از 500 متر مربع (5400 فوت مربع) و بیشتر می توانند پوشش دهند. آنها سیگنال های موبایل را به طور مثر در سوپرماركت ها ، دفاتر چند طبقه ، خانه های شخصی چند طبقه ، پارکینگ ها ، رستوران های زیرزمینی و غیره بهبود می بخشند. برای پوشاندن منطقه ای با موانع زیاد مانند دیوارها و پله ها با سیگنال خوب ، می توانید تقسیم كننده ها را نصب كنید و آنتن های داخلی علاوه بر تکرار کننده 3G.

سیستم های تقویت کننده آنتن 3G ما در یک بسته کامل حمل می شوند که شامل یک آنتن 3G تقویت کننده در فضای باز ، یک آنتن داخلی و کابل های لازم برای نصب مناسب است. نصب 15-20 دقیقه طول می کشد و حتی برای افرادی که سابقه فنی ندارند نیز قابل کنترل است.

مجموعه 3G تقویت کننده UMTS ارائه شده در کاتالوگ دارای گواهینامه های بین المللی CE و RoHS بوده و از استانداردهای فنی مدرن برخوردار است. 

تقویت کننده 3G برای بهبود اینترنت 3G تلفن همراه

کیفیت اینترنت ضعیف 3G به شما امکان برقراری تماس ویدیویی ، استفاده از بزرگنمایی یا تماشای YouTube را نمی دهد؟ این مسئله را یک بار برای همیشه با کمک 3G تقویت کننده اینترنت 3G موبایل حل کنید. تقویت کننده 3G برای انتقال داده های اینترنتی با فرکانس 2100 مگاهرتز استفاده می شود. این یک فرکانس استاندارد است که در آن تمام ارائه دهندگان تلفن همراه اروپایی و اکثر شبکه ها در سراسر جهان خدمات اینترنت 3G را به مشتریان خود ارائه می دهند. اگر نماد 3G یا H یا H + یا HSPA را در تلفن خود مشاهده می کنید ، اینها همه انواع اتصال اینترنت 3G است.

این کاتالوگ زیر است که می توانید تمام تقویت کننده های بی سیم UMTS را با فرکانس 2100 مگاهرتز که ارائه می دهیم پیدا کنید. این مدل ها برای اطمینان از دسترسی پایدار به اینترنت تلفن همراه ، تماس های ویدئویی ، گفتگوی آنلاین ، تلویزیون همراه ، شبکه های اجتماعی و به عبارت دیگر کار با کیفیت تمام برنامه ها و خدمات 3G استفاده می شوند.

تمام مدل های خانگی در نسخه های مختلفی تولید می شوند که از نظر کاربرد و دامنه پوشش از 100 تا 3000 متر مربع (از 1100 تا 32000 فوت 2) متفاوت هستند. ما همچنین تقویت کننده های سیگنال 3G داریم که برای تقویت سیگنال ضعیف 3G / UMTS در داخل انواع وسایل نقلیه - اتومبیل ، RV ، اتوبوس ، کامیون و غیره ساخته شده اند.

اگر لازم است نه تنها سیگنال 3G / UMTS داخلی بلکه سیگنال GSM را در هر فرکانس تقویت کنید ، می توانید کیت های دو باند یا triband چند کاره را انتخاب کنید. این مدل ها امکان تقویت 900 مگاهرتز یا حتی فرکانس 1800 مگاهرتز را فراهم می کنند ، هم اینترنت 3G با کیفیت تلفن همراه و هم ارتباط صوتی بهتر را همزمان فراهم می کنند.

مزایای تکرار کننده های 3G توسط Nikrans

هر تکرار کننده سیگنال 3G توسط Nikrans در کاتالوگ ما یک دستگاه ثابت شده ، ایمن و با کیفیت بالا با تعدادی ویژگی منحصر به فرد است که عملکرد آن را پایدارتر و موثرتر می کند. در اینجا ویژگی های اصلی قابل ذکر است:

سازگاری با همه شبکه ها. تکرار کننده های 3G توسط Nikrans با همه شبکه ها کار می کنند ، بنابراین همه همکاران یا اعضای خانواده شما می توانند بدون توجه به ارائه دهنده آنها از آن استفاده کنند.

پشتیبانی از چندین کاربر. هر 3G تقویت کننده می تواند بیش از 100 کاربر را به طور همزمان پشتیبانی کند. کیفیت سیگنال 3G تقویت شده در این حالت پایین نمی آید.

راه اندازی ساده و سریع دانش فنی لازم نیست. خواندن کتابچه راهنما کافی است. این فرآیند فقط 30 دقیقه طول می کشد.

کیت کامل هر تکرار کننده با آنتن ها و کابل ها کاملاً سازگار با مدل انتخاب شده است. براکت های نصب نیز شامل می شوند - بدون هزینه اضافی.

صفحه نمایش ال سی دی. تمام اطلاعات حیاتی در صفحه LCD نمایش داده می شود - سطح سیگنال و باندهای پشتیبانی شده ، راهنمای راه اندازی و یادداشت های خطا.

حالت آماده به کار وقتی از اینترنت 3G استفاده نمی کنید ، تکرار کننده 3G شما به حالت آماده به کار می رود که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

تنظیم خودکار سود. نیازی به تنظیم تنظیمات دستگاه نیست ، زیرا سیستم این کار را با توجه به شرایط دریافت سیگنال شما به صورت خودکار انجام می دهد.

بدون تعمیر و نگهداری پس از نصب ، تقویت کننده 3G به هیچگونه نگهداری فنی نیاز ندارد.

ایمنی هر تقویت کننده Nikrans دارای گواهینامه های CE و RoHS است و برای محیط زیست ، تلفن ها و کاربران آن 100٪ ایمن است.

تقویت آنتن موبایل در مشهد جهت پوشش کامل سیگنال موبایل (در فرکانس های GSM900 – DCS1800 – 3G2100مگا هرتز) در کلیه ی نقاط شهر مشهد دارای مشکل آنتن دهی موبایل ، امری مهم و ضروری می باشد.آنتن دهی موبایل در مشهد بیشتر عموما با یک دستگاه تقویت سیگنال موبایل ، تقویت امواج موبایل تک باند مشکل آنتن دهی برطرف می شود دکل های آنتن دهی امواج موبایل در مشهد در بازه فرکانسی 890 تا 980 می باشد دستگاه تقویت آنتن دهی موبایل ، دستگاه تقویت سیگنال موبایل ، تقویت کننده آنتن موبایل ، دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل تک باند روی دکل های آنتن دهی در مشهد به خوبی مشکل آنتن دهی موبایل را در مشهد ساپورت می کند . تقویت کننده آنتن دهی موبایل در مشهد - تقویت آنتن موبایل در مشهد - تقویت سیگنال موبایل در مشهد - تقویت امواج موبایل در مشهد - تقویت فرکانس موبایل در مشهد - قیمت تقویت کننده آنتن دهی موبایل در مشهد - تقویت کننده آنتن موبایل در خراسان رضوی - تقویت آنتن موبایل در خراسان

دستگاه تقویت آنتن موبایل چگونه کار می کند؟

برای وسایل نقلیه و قایق هایی که اغلب با مناطق ضعیف تلفن همراه تماس می گیرند، تقویت کننده سیگنال تلفن می تواند رانندگان و مسافران دسترسی به سیگنال های قابل اعتماد تلفن همراه را فراهم کند. تقویت کننده های تلفن همراه برای اتصال، پیام کوتاه و داده های 4G LTE برای جریان و برنامه ها، قابلیت اتصال را بهبود بخشد. تقویت کننده سیگنال و تقویت امواج موبایل تلفن برای موبایل ضبط سیگنال هایی را که خارج از وسیله نقلیه یا قایق وجود دارد، تقویت سیگنال و توزیع سیگنال بهبود یافته در داخل وسیله نقلیه به یک یا چند دستگاه تقویت کننده سیگنال یک راه ساده برای نصب هستند که معمولا برای متوقف کردن تماس های کاهش یافته، رفع سیگنال های تلفن همراه ضعیف در قایق ها و وسایل نقلیه مانند اتومبیل، سدان، کامیون، وانت، ناوگان، RV و غیره است. تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه موبایل ریپیتر با تمامی گیرنده های تلفن همراه تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، یزد و ... تمام تلفن های همراه و دستگاه ها سازگار هستند و پس از خرید نیازی به هزینه های تکراری ندارند.

بهترین تقویت کننده سیگنال تلفن همراه برای موبایل - تقویت آنتن دهی موبایل

انتخاب بهترین تقویت کننده آنتن موبایل سلولی برای تلفن همراه، منزل یا اداره به چند مورد بستگی دارد: متراژ و نقاط کور خانه یا دفتر کار ، قدرت سیگنال بیرونی، تعداد کاربران دستگاه همزمان، قیمت و مجموعه رضایت سازنده. تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه MobileRepeater با تمامی حامل های سلولی در تهران برای بهبود قابلیت اطمینان داده های صوتی، متن و 4G LTE در خانه ، اداره جات و هر برنامه تلفن همراه دیگر کار می کنند. اگر یک سیگنال ضعیف اما قابل استفاده در خارج از خانه یا منزل وجود داشته باشد، یکی از تقویت کننده های سیگنال ما قادر خواهد بود به یک یا چند کاربر دستگاه به طور همزمان یک پوشش سلولی را در داخل خانه ، اتاق ، محل کار و یا RV بدهد. تقویت کننده های تلفن همراه MobileRepeater بهترین ارزش قیمت عملکرد هر تقویت کننده در بازار را دارند و با بهترین مجموعه رضایت مشتری در این صنعت همراه هستند. گارانتی 1 ساله، تضمین بازگشت 60 روزه پول و پشتیبانی فنی در طول عمر و 5 سال خدمات پس از فروش را دارا می باشد.

علت آنتن ندادن گوشی - تقویت کننده آنتن موبایل | 09356666620

تماس های کاهش یافته، داده های تلفن همراه آهسته و سیگنال های ضعیف سلولی، محصول بسیاری از عوامل مختلف است که هم با هم به تنهایی کار می کنند. فاصله از برج سلولی، ظرفیت کاربر سلول برج و تعداد اشیاء بین شما و برج همه باعث کاهش تماس و سیگنال های سلولی ضعیف می شود. برخی از اشیاء مسدود کننده سیگنال و امواج موبایل معمول عبارتند از کوه ها، سنگ ها، درختان، برف یا خاکستر، باران، گرد و غبار در هوا، ساختمان ها، دیوارهای چگالی و هر چیز دیگری از فلز مانند مس، آلومینیوم، آهن و بیشتر. اساسا، موارد بیشتر یا فاصله بین یک تلفن همراه و یک برج سلولی، ضعیف تر سیگنال خواهد بود. دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل نیاز به ذکر هر دو برای سیگنال دریافت دستگاه از برج سلولی و سیگنال دستگاه فرستاده به برج سلولی می باشد. تقویت کننده سیگنال های MobileRepeater برای وسایل نقلیه و قایق های متحرک و نقاط کور این سیگنال را برای هر دو جهت افزایش می دهد تا از موانع مسدود شده سیگنال تلفن همراه جلوگیری شود.

حل مشکل آنتن دهی موبایل - تقویت کننده آنتن موبایل

به طور معمول حدود نیمی از سیگنال خارج از محدوده بسته شده قادر به نفوذ در داخل و بیرون نیست. سعی کنید یک پنجره را رول کنید یا وقتی که در یک محل امن ایستاده باشید، قدم بزنید خارج از منزل یا محل کار برای دریافت یک خط واضح تر از دید به نزدیکترین برج سلولی فضا را باز کنید اجتناب از درختان، کوه ها، ساختمان ها و چیزهای دیگر که می تواند یک سیگنال سلولی را از طریق باز شدن فضا یا ارتفاع بالاتر که ممکن است دارای خط دید بهتر به نزدیک ترین برج سلولی در منطقه باشد، متوقف کند. باتری تلفن همراه را شارژ کنید. یک تلفن همراه با یک باتری کامل دارای قدرت بیشتری برای ارسال و دریافت سیگنال های سلولی از برج های دور از تلفن همراه با باتری ضعیف است. موارد تلفن همراه را حذف کنید. موارد تلفن می تواند تأثیر مداوم بر روی سیگنال سلولی شما داشته باشد. با وجود اینکه قدرت سیگنال سلول را به شدت کاهش نمی دهد، در هنگام تلاش برای دریافت تماس در مناطق سیگنال ضعیف، همه چیز کمی کمک می کند. یک تقویت کننده سیگنال یا حامل سلول را بخرید. اگر تماس های قطع شده یک مسئله تکراری هستند، دو گزینه خوب برای بهبود قابلیت اطمینان تلفن همراه شما وجود دارد. اگر یک حامل سلولی وجود دارد که سرویس قابل اعتماد بیشتری را در این منطقه فراهم می کند، سعی کنید انتقال حامل ها را انجام دهید. اگر همه حاملان سیگنال ضعیفی دارند، تقویت کننده آنتن موبایل ارزان منزل یا دفتر کار انتخاب خوبی برای دریافت بهترین دریافت پذیری سلولی در ضعیف ترین مناطق سیگنال سلولی خواهد بود. تقویت کننده های سیگنال آنتن موبایل با تمام حامل های سلولی در تهران کار می کنند، کاملا رایگان است، ساده برای نصب، و مقرون به صرفه بدون هزینه های تکراری.

آنتن مدادی

در مورد بالا بردن کیفیت سیگنال های تلفن همراه در یک ساختمان ، اغلب برای دستیابی به بالاترین کارایی آمپلی فایر ، یک آنتن اضافی ضروری است. این پایان نامه حتی اگر یکی از قدرتمندترین تقویت کننده های سیگنال GSM 3G 4G را داشته باشید ، قابل استفاده است.

همانطور که می دانید ، هر تقویت کننده سیگنال تلفن همراه دارای دو آنتن است. آنها در هر کیت گنجانده شده اند. در حالی که یک آنتن سیگنال را در فضای باز می گیرد ، دیگری آن را پخش می کند. با این حال ، اگر خانه ، محل کار یا ساختمان دیگری که در آن تصمیم به نصب تقویت کننده سیگنال تلفن همراه گرفته اید بسیار بزرگ است ، ممکن است متوجه شوید که در بعضی از اتاق ها ممکن است سیگنال به اندازه اتاق های دیگر زیاد نباشد. اما وحشت نکنید. این بدان معنا نیست که در دستگاه شما مشکلی پیش آمده است. همه تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه دارای محدودیت محدودی در پوشش هستند. و ما یک راه حل خوب برای شما داریم. فقط یک آنتن داخلی اضافی نصب کنید. Indoor Whip Antenna NS-WA-3D قطعاً یک گزینه عالی است ، بدون کابل کار می کند و با اکثریت مطلق تقویت کننده های سیگنال GSM 3G 4G سازگار است.

چرا آنتن موبایل ضعیفی وجود دارد؟

سیگنال سلولی ضعیف می تواند چندین دلیل داشته باشد. اول از همه ممکن است مربوط به فاصله از دکل BTS باشد ، زیرا هرچه فاصله بیشتر باشد مشکل دریافت بیشتر است ، و سایر موارد مساوی هستند. ثانیا ، یک سیگنال موبایل ضعیف ممکن است به دلیل موانع مورفولوژیکی باشد: شاید به BTS ، نزدیک هم هستیم ، اما "در معرض دید" نیست ، آن طرف کوه است.

سرانجام ، یک سیگنال موبایل ضعیف می تواند به دلیل موانع ساختاری باشد ، یعنی مربوط به موادی باشد که یک ساختمان با آن ساخته شده است و به سطح ایزوله بودن آن است.

این دقیقاً همان نقطه ضعف اولیه ساختاری دفتر ما در شهر است.

ما از آن بسیار راضی هستیم ، آن را با دقت دکور و عایق بندی شده ، به خوبی عایق بندی شده است که ... هیچ سیگنال تلفن همراه وجود ندارد! متأسفانه ، بتن ، فلز و دو جداره به عنوان یک عارضه جانبی باعث تضعیف ورود در داخل خانه می شود. در مورد آن جه می توانیم انجام دهیم؟

مطمئناً یک دستگاه تقویت آنتن موبایل GSM می تواند مشکل سیگنال موبایل ضعیف را حل کند ، اما این مسئله درک نیازهای ما است. لازم به ذکر است که دفتر از قبل دارای یک خط اینترنت ثابت ، با روتر WiFi است ، بنابراین ما خوب هستیم که در شبکه گشت و گذار کنیم.

ما فقط می خواهیم تماس ها را بهبود ببخشیم: تلفن همراه باید همیشه در دسترس باشد ، ما نمی توانیم هیچ تماسی را از دست بدهیم و سیگنال تلفن همراه باید در تماس های تلفنی طولانی پایدار باشد.

بسیار خوب ، بنابراین ما دسته بندی درستی را تنظیم کرده ایم: تکرارکننده های تماس GSM.

از آنجا که هر کارمند در دفتر از اپراتورهای مختلف استفاده می کند ، (همراه اول – ایرانسل-رایتل )بخش مورد علاقه ما ریپیتر GSM برای همه اپراتورها است. همانطور که در سایت مشاهده می کنیم ، 4 مدل در این بخش وجود دارد. در زیر نحوه کار با انتخاب را بررسی کنیم.

به چه مواردی نیاز داریم؟ همانطور که در بالا ذکر شد ، ساختمان ما در مرکز شهر واقع شده است و از 2 طبقه هر کدام 300 متر مربع تشکیل شده است. از متراژ مربع و تعداد سطوح می فهمیم که به چه تعداد آنتن داخلی احتیاج داریم و در نتیجه قدرت تکرار کننده سیگنال تلفن همراه ما تا چه اندازه باید باشد.

به عنوان یک قاعده کلی ، در واقع ، یک آنتن داخلی می تواند حداکثر مساحت 300 متر مربع را پوشش دهد ، مگر اینکه موانع زیادی در دکوراسیون داخلی وجود داشته باشد (بسیاری از قفسه ها ، پارتیشن های ضخیم و غیره). خوشبختانه دفتر ما فضای باز است و مشکلی وجود ندارد.

بنابراین ما به دو آنتن داخلی نیاز داریم. با انتخاب یک مجموعه با دو آنتن داخلی که در محل قرار داریم ، همه چیز در آنجاست (شکاف ، کابل های با طول مختلف ، اتصالات) و همچنین می توانیم آنتن های متفاوت را انتخاب کنیم ، ایده آل برای فضاهای باز مانند ما.

برای اتصال 2 آنتن داخلی معمولاً حداقل 13 دسی بل در نیرو مورد نیاز است ، که زمینه را در انتخاب تقویت کننده انتن موبایل ما محدود می کند: مدلی که در اینجا مناسب ماست RF-ED13-L است ، سازگار با همه اپراتورها.

قبل از خرید ، هنوز لازم است قسمت خارجی مدار تکرار کننده را که منبع سیگنال تلفن همراه است ، بررسی کنید. این مدل با یک آنتن پنل خارجی همراه است ، در شهر و به طور کلی وقتی از ایستگاه های پایه با فاصله نزدیک فاصله داریم (

چه موارد دیگری برای نصب باید در نظر بگیریم؟

مشکلی ندارد: ما محاسبه کرده ایم که کابل 10 متری خارجی که از پشت بام به داخل دفتر می رود کافی نیست. ما به 14 متر نیاز خواهیم داشت. مشکلی نیست ، حتی در اینجا ما می توانیم کابل کواکسیال کیت خود را سفارشی کنیم و آن را به 15 متر برسانیم. در صورت نیاز به جدا كردن كانكتورها برای ورود كابل ، توصیه می شود كه چند كانكتور پیچی نیز داشته باشید.

1-آیا دستگاهی برای تقویت کننده آنتن موبایل همراه اول به صورت مجزا وجود دارد؟

بسیاری از مشتریان این سؤال را می پرسند که اگر بخواهیم فقط پوشش سیگنال یک اپراتور (همراه اول ، ایرانسل ، رایتل ، تالیا) را برقرار سازیم ، می توانیم هزینه تمام شده پروژه را کاهش دهیم؟ که البته جواب این پرسش خیر می باشد. به دلیل اینکه در سیستم مخابراتی ایران اپراتورها با تقسیم کانال در یک فرکانس مشترک خدمات voice  و data را ارائه می دهند و امکان تفیکیک کانال در دستگاه های بوستر موبایل وجود ندارد. بنابراین هر دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل حتی اگر بر روی BTS همراه اول تنظیم گردد، موجب رفع مشکل آنتن دهی موبایل ایرانسل نیز می گردد. و این پروسه در مورد بقیه اپراتورها نیز صحیح می باشد.

2- فرق دستگاه تک باند (تک فرکانس) و دوباند (دو فرکانس) چه می باشد؟

در اولین استاندارد بین المللی تلفن همراه فقط فرکانس 900Mhz مورد استفاده اپراتورها قرار می گرفت و با پیشرفت تکنولوژی و جهت افزایش سرعت انتقال اطلاعات ،فرکانس 1800MHz  ایجاد گردید و در حوزه مخابرات به عنوان نسل دوم تلفن همراه معروف شد. اگر چه به صورت تجربی مشاهده شده است که در برخی موارد با اینکه یک فرستنده امواج موبایل دو باند در منطقه نصب بوده ، ولی یک دستگاه تقویت آنتن موبایل تک فرکانس (GSM900) توانسته است به صورت کامل پوشش سیگنال را برای مکالمه (voice) برقرار کرده است (به علت اینکه BTS دو باند بوده ولی پردازش صدا فقط در فرکانس 900 مگا هرتز انجام گردیده است ) ولی در برخی نقاط که دستگاه BTS دوباند باشد اگر از دستگاه تقويت كننده آنتن موبايل تک باند استفاده کنیم ، کیفیت صدای نامطلوبی را خواهیم داشت. لازم به ذکر است در حال حاضر یک دستگاه دو فرکانس (GSM900&1800) امکان مکالمه و ارسال و دریافت پیامک (SMS) و دیتای با کیفیت بالا را در سراسر کشور ایران برقرار می سازد.

میزان آنتن دهی امواج تلفن همراه را در محیط خارجی آن محل بررسی نمایید. تقویت کننده های امواج تلفن همراه در محل هایی کاربرد دارند که حداقل یک سیگنال ضعیف و پایدار در محیط بیرون جهت تقویت وجود داشته باشد.لازم به ذکر است در محلهایی که به هیچ عنوان امواج تلفن همراه وجود ندارد ویا این امواج پایدار نمی باشد امکان نصب واستفاده از تقویت کننده موبایل موجود نمی باشد.

 انواع دستگاه های و ریپیتر های تقویت آنتن موبایل

3-آیا به وسیله یک دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل می توانیم پوشش اینترنت نسل سوم شبکه تلفن همراه (3G) را در منزل برقرار سازیم؟

باید در نظر گرفت در صورتی که  BTS همراه اول ، ایرانسل و رایتل در نزدیکی خانه شما خدمات اینترنت پر سرعت نسل سوم موبایل را ارائه دهند ولی شما در منزل نمی توانید از آن استفاده کنید. با نصب یک ریپیتر تک باند 3G  (2100MHz) امکان استفاده از سرویس فوق میسر می باشد. البته این موضوع نیاز به بررسی کارشناسان مربوطه دارد.


تقویت آنتن موبایل در منزل + قیمت


تقویت کننده موبایل ارزان قیمت که معمولا برای مصارف خانگی در منزل مورد استفاده قرار می گیرد و امکان نصب توسط مشتری را دارد در این شرکت به فروش می رسد.نصب در شهر های تهران ، اصفهان ، مشهد ، شیراز ، اهواز و تبریز به صورت فوری انجام می پذیرد

دستگاه تقویت فرکانس موبایل

دستگاه تقویت فرکانس موبایل می تواند تمام فرکانس های 900 , 1800 , 2100 وشامل نسل اول و دوم و سوم و نسل چهارم در یک محیط بدون آنتن پوشش دهد

تست سیگنال موبایل

برای پیدا کردن سیگنال موبایل از وسیله ای به نام تستر که نرم افزار مخصوصی روی آن نصب گردیده استفاده می شود و بوسیله آن آنتن لگاریتمی برای تقویت کنننده آنتن موبایل را تنظیم می کنیم


علت آنتن ندادن گوشی موبایل

وجود سازه های بزرگ بتونی از قبیل برج ها ساختان های بلندو… بدلیل نقاط کور در مناطق بدون سیگنال ما از طریق آنتن گیرنده سیگنال های نامنظم را پیدا می کنیم و از طریق کابل به دستگاه می دهیم

تقویت آنتن موبایل در ماشین

دستگاهی است که با استفاده از سیگنال ضعیف محیط سیگنالی به نسبت قویتر به فضای اتومبیل ارائه می دهد

فروش اسپلیترضمانت دستگاه ها

وظیفه اسپلیتر تقسیم سیگنال دستگاه به تعداد معینی آنتن فرستنده می باشد برای مثال یک دستگاه برای حداکثر 8 طبقه

آداپتورریپیتر موبایل

آداپتور یا تطبیق گر اجزایی از دستگاه تقویت آنتن موبایل است که جریان برق ورودی را تغییر داده و جریان مورد نیاز دستگاه را به آن می دهد

کانکتوراجزای دستگاه تقویت موبایل

کانکتور قطعه ای است که بوسیله آن اجزای رشته ای کابل به صورت مجزا تفکیک شده و به دستگاه متصل می شود

آیا می توانم 4G و تماس ها را با تکرار کننده 4G بهبود بخشم؟

معمولاً اینگونه نیست. بیشتر ارائه دهندگان از باندهای فرکانسی مختلف برای تماس های GSM و اینترنت 4G استفاده می کنند. بنابراین اگر علاقه مند به بهبود هر دو نوع سیگنال هستید ، بهترین راه حل برای شما مدل باند دوگانه است که از GSM & 4G پشتیبانی می کند. برای جزئیات بیشتر ما به شما توصیه می کنیم از یک ابزار راهنما در وب سایت ما استفاده کنید یا با مدیران فروش تماس بگیرید.

✅ آیا می توانم تقویت کننده سیگنال 4G را به تنهایی نصب کنم؟

آره. هر تقویت کننده سیگنال تلفن همراه 4G به همراه یک کتابچه راهنمای دقیق ارائه می شود. علاوه بر این ، تقویت کننده های Nikrans دارای یک صفحه نمایش LCD آموزنده با نکات مربوط به تنظیمات هستند. این فرآیند معمولاً حدود 30 دقیقه طول می کشد و نیازی به تجربه فنی ندارد. و در صورت شک و تردید همیشه با متخصصان ما تماس بگیرید.

✅ آیا تکرار کننده های 4G برای من و تلفن بی خطر هستند؟

کاملا. تکرار کننده های تلفن 4G / LTE هیچ گونه انتشاراتی ایجاد نمی کنند. علاوه بر این ، آنها با ایجاد ثبات در شبکه و بهبود سطح سیگنال ، میزان انتشار مضر تلفن های همراه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند. ایمنی تکرارکننده های آنتن LTE کاملاً با استانداردهای CE و RoHS مطابقت دارد.

آیا تقویت کننده های سیگنال 4G واقعاً کار می کنند؟

تقویت کننده های سیگنال 4G تجهیزات حرفه ای هستند که به درستی نصب می شوند ، بهبود قابل توجه اتصال 4G را تضمین می کنند. هر تقویت کننده سیگنال 4G در دو جهت کار می کند ، سیگنال های ورودی و خروجی را بهبود می بخشد ، بنابراین سرعت اینترنت 4G و کیفیت اتصال در بالاترین سطح ممکن است. برای این منظور یک تقویت کننده سیگنال 4G مناسب برای کشور ، ارائه دهنده و منطقه تحت پوشش مورد نیاز در این سایت انتخاب کنید.

معرفی دستگاه های تقویت کننده آنتن موبایل | 09356666620 - 22216273 - 021

روش های افزایش سیگنال تقویت آنتن موبایل

تقویت کننده آنتن موبایل  مشکل شما را میتواند برطرف کند

یک سیگنال تلفن همراه ضعیف و غیرقابل اعتماد می تواند خشمگین باشد و اپراتورهای شبکه به ندرت قادر به کمک به این مسئله هستند که ما معمولاً خارج از کنترل آنها هستیم ، عمدتا یک ماده مسدود کننده سیگنال مانند عایق بودن دلیل سیگنال ضعیف تلفن همراه است. به همین دلیل شما اغلب نیاز به یافتن راهی برای بهبود سیگنال با استفاده از پیمانکاران تأیید شده تقویت کننده آنتن موبایل GSM مورد تایید است.

تقویت آنتن موبایلGSM چگونه کمک می کند؟

تقویت کننده آنتن موبایل برای بهبود پوشش تماس های صوتی تلفن همراه شما در مناطقی که سیگنال ضعیف است ، طراحی شده است ، این معمولاً در مناطق دور افتاده یا در یک خانه یا ساختمان اداری کاملا عایق بندی شده است. اگر نمی توانید بدون قطع شدن صدا تماس بگیرید ، اگر اتصال داده شما به موقع تمام می شود ، بهترین تقویت آنتن موبایل برای شما مشکل را حل می کند و صدا و داده کامل به شما می دهد.

تقویت کننده آنتن موبایل

کمترین کاربرد اما ساده ترین آن تقویت کننده آنتن موبایل داخلی ساکن است که برای بهبود پوشش در داخل ساختمان طراحی شده است. این یک سیستم غیرفعال است که به طور معمول از سه قسمت تشکیل شده است: یک آنتن "downlink" در فضای باز که معمولاً روی سقف یا دیوار خارجی قرار دارد ، یک آنتن "uplink" کوچکتر در داخل خانه شما ، اینها فقط در خانه ها استفاده می شوند زیرا برق بسیار کم است و یک کابل LMR400 که سیگنال را از یکی به دیگری منتقل می کند. ایده این است که تلفن های همراه و سایر دستگاه های تلفن همراه شما می توانند به DAS متصل شوند که با سیگنال بیرونی خوبی که در امتداد کابل برق رسانی می شود تأمین می شود. اگر همه ما توافق کنیم که بعید به نظر می رسد کمکی باشد اجازه می دهیم به گزینه های بعدی و در واقع بهتر برویم.

تقویت آنتن موبایل هوشمند

یک تقویت آنتن موبایل داخلی است که به صورت مستقیم و متناوب سیگنال اصلی تلفن همراه را افزایش می دهد و به دستگاه ها امکان اتصال بهتر در آن اتاق را می دهد. این موارد را فقط می توان از طریق خود شبکه ها خریداری کرد و خرید و کار با یک تقویت آنتن موبایل هوشمند از خود یا شبکه ای که چندین شبکه را انجام می دهد امکان پذیر نیست ، اینها نسبتاً ارزان هستند و شبکه تلفن همراه شما می تواند یک شبکه مجاز و مجاز را برای شما فراهم کند. مسئله این است که به ندرت بیش از یک اتاق را پوشش می دهد ، فقط با دستگاه های ثبت شده در آن کار می کند بنابراین هر مهمان در اتصال مشکل دارد. این موارد برای اکثر مشاغل بسیار زیاد است بنابراین ما اکنون به سراغ گزینه های معتبرتر می رویم.

تقویت آنتن موبایل GSM

با خرید تقویت آنتن موبایل خود. یک شبکه خاص را تقویت می کند و همیشه یک گزینه ارزان تر از یک تقویت آنتن موبایل چند شبکه است. همچنین این فقط باعث تقویت صدای GSM می شود و نه 3G یا 4G ، که در هزینه های فناوری صرفه جویی می کند.شما می توانید تقویت کننده آنتن موبایل را از فروشگاه های آنلاین متعدد خریداری کنید و نصب آن دشوار نیست ، اما چون شامل هوای آزاد و کابل کشی می شود ، دیگر از برق وصل نیست ، ما در صورت لزوم یک تیم برای نصب تجاری و نصب کوچکتر در خانه داریم. به دلیل مقررات دقیق مهم است که انتخاب نوع تقویت کننده مناسب انجام شود ،تقویت آنتن موبایل درجه تجاری برای هر شبکه می توانند توسط تیم خریداری و نصب شوند ، شما می توانید هر یک از شبکه های ایرانسل همراه اول رایتل را انتخاب کنیدبرای انتخاب بهترین تقویت آنتن موبایل براساس منطقه تحت پوشش و شبکه مورد نیاز شما ، با تیم ما تماس بگیرید.

تقویت کننده های 4G و5G

این تقویت کننده ها نیز موجود است. فرکانس بالاتر به کار رفته به این معنی است که می تواند داده های بسیار بیشتری را تغییر دهد و بیش از 2600 مگاهرتز داده ها بسیار بالاتر از 900 مگاهرتز است. هزینه این بار اضافی این است که سیگنال خیلی سریعتر از دست می رود و از این رو وقتی به مناطق روستایی می رود سیگنال به طور قابل توجهی کاهش می یابد. سیگنال GSM همیشه بیشتر و سریعتر سفر کرده و راه حل موثرتری برای خانه ها و مشاغل ایجاد می کند. بهترین تقویت کننده های تقویت کننده آنتن موبایل 4G و تقویت کننده های 5G در دسترس هستند اما اگر کسب و کار شما بیش از 3 مایل از ایستگاه پایه محلی منتقل می کند ، همیشه سیگنال بیرونی را بررسی کنید.ایستگاه پایه تلفن همراه که به یک اتصال باند پهن ثابت در ساختمان شما متصل می شود و از آن اتصال برای اتصال به شبکه تلفن همراه استفاده می کند. اگر خانه یا محل کار شما از تماس صوتی با کیفیت پایین رنج می برد و سیگنال تلفن همراه در فضای باز نیز ضعیف است اما از خط ثابت یا پهنای باند ماهواره ای برخوردار هستید ، می تواند با مسیریابی ترافیک از طریق اینترنت بی سیم ، تفاوت زیادی ایجاد کند تا اینکه از طریق ایستگاه های پایگاه محلی. می تواند هر بار به 12 دستگاه از جمله تلفن های هوشمند متصل شود.

بهترین تقویت کننده آنتن موبایل برای شما کدام است؟

تقویت کننده آنتن موبایل صوتی GSM مشتری های تجاری را تحت پوشش قرار می دهد ، هرچند آنها گزینه ای محکم و قانونی هستند. اگر خرید می کنید ، فروشنده معمولاً این تبلیغات را در فروشگاه خود انجام می دهد و همچنین بررسی می کند که اگر تقویت کننده آنتن موبایل نمی تواند در خانه یا محل کار شما کار کند یا خیر یک گزینه نصب داشته باشیدراه حل های سیگنال موبایل می توانند یک تقویت آنتن موبایل و در چند مرحله آسان نصب کنند

روش های افزایش سیگنال آنتن موبایل

1. بروید بیرون

مصالح ساختمانی مانند آجر ، گچ و سیگنالهای بلوک شیشه ای با مصرف انرژی و پوشش داده شده. برای دریافت سیگنال بهتر ، بیرون بروید. با این کار برخی از موانع بین تلفن و دکل مخابراتی برطرف شد ، که اغلب منجر به پذیرش بهتر می شود.

2. قاب گوشی خود را بررسی کنید

اگر روی گوشی خود کیس دارید ، آن را خاموش کنید تا ببینید سیگنال بهبود می یابد یا خیر. یک مورد بسیار ضخیم یا موارد ساخته شده از انواع خاصی از مواد ممکن است مانع سیگنال شماشود. حتی اگر پرونده شما در همه جا برای شما مشکلی ایجاد نکند ، هنگامی که سیگنال مخصوصاً کم است بازهم ممکن است دردسرساز باشد.
همچنین هنگام برقراری تماس به نحوه در دست گرفتن تلفن خود توجه کنید. مطمئن باشید که سهوا آنتن داخلی دستگاه خود را مسدود نمی کنید.

3. باتری تلفن خود را بررسی کنید

باتری تلفن خود را شارژ نگه دارید. باتری کم می تواند روی توانایی تلفن شما در دریافت و نگه داشتن سیگنال سلول تأثیر منفی بگذارد. همچنین می تواند در بسیاری دیگر از عملکردهای تلفن تأثیر بگذارد ، در صورتی که باتری بسیار کم است عملکرد ضعیف تری را ایجاد می کند.

4. نزدیکترین دکل مخابراتی را پیدا کنید

برای یافتن نزدیکترین دکل مخابراتی می توانید برنامه ها را بارگیری یا از وب سایت ها بازدید کنید. وقتی می دانید دکل مخابراتی در کجا قرار دارد ، می دانید که سیگنال شما از کدام جهت می آید. اکنون می توانید برای تعیین مکان هایی در داخل خانه خود که دارای سیگنال سلول بهتری هستند ، آزمایش کنید. به عنوان مثال ، سعی کنید به کنار خانه خود نزدیکترین دکل مخابراتی  بروید تا ببینید آیا این کار خدمات شما را بهبود می بخشد یا خیر.

5- مکان را تغییر دهید تا ببینید آیا سیگنال بهتر است

قدرت سیگنال به طور معمول در هر نوع ساختمان یکنواخت نیست. حتی اگر نمی دانید نزدیکترین دکل مخابراتی کجاست ، انتقال به اتاق دیگر ممکن است باعث سیگنال بهتر شود. همچنین می توانید نزدیک به پنجره نشستن یا ایستادن را امتحان کنید تا ببینید آیا کاهش موانع بین تلفن شما و سیگنال خارجی منجر به اتصال بهتر می شود.

6. ارتفاع خود را افزایش دهید

در یک خانه با چندین داستان ، هر سطح از ساختار یک مانع احتمالی اضافی بین دستگاه تلفن همراه و سیگنال ایجاد می کند. انتقال به طبقه بالاتر گاهی می تواند به پشتیبانی از اتصال قوی تر یا سریعتر کمک کند.

7. تماس Wi-Fi را امتحان کنید

مسلماً ، این کاری برای افزایش سیگنال شما ندارد. اما ممکن است قابلیت تماس شما را بهبود بخشد. اکثر تلفن های هوشمند امکان تماس و ارسال پیام کوتاه از طریق Wi-Fi را فراهم می کنند که توسط همه شرکت های مخابراتی اصلی تلفن همراه پشتیبانی می شود. هم اکنون یک دسته از برنامه های پیام رسانی برای تماس صوتی و تصویری وجود دارد. بنابراین ، اگر در خانه خود از پوشش Wi-Fi جامد برخوردار هستید ، شبکه Wi-Fi شما می تواند جایگزین خوبی برای پوشش شبکه ای لکه دار باشد.

8. به 3G بروید

سرویس LTE خود را خاموش کنید تا ببینید با استفاده از شبکه 3G می توانید اتصال بهتر و پوشش بهبود یافته ای داشته باشید. گاهی اوقات ، یک شبکه خاص ممکن است متراکم شود ، که منجر به سرعت کم می شود. تغییر شبکه می تواند به تقویت سیگنال شما کمک کند.

9. تلفن خود را ارتقا دهید

متأسفانه ، اگر تلفن شما از رده خارج یا خراب باشد ، حتی در صورت وجود سیگنال قوی ممکن است به خوبی اتصال پیدا نکند. اگر تلفن شما لنگ باشد یا توانایی اجرای فن آوری جدید را نداشته باشد ، بسیاری از نکات دیگر در این لیست کمک چندانی نمی کند. در این صورت ، اگر می خواهید عملکرد بهتری داشته باشید ، ممکن است نیاز به تهیه یک نسخه ارتقا یافته باشید.

نکته برتر ما: تقویت کننده آنتن موبایل

یک تقویت آنتن موبایل یا تقویت کننده آنتن موبایل در خانه سیگنال خارجی را به خانه شما تقویت می کند. این می تواند از داده های سریعتر ، کیفیت صدای بهتر و سیگنال قوی تر برای همه افراد آنجا پشتیبانی کند.

 

چه عواملی باعث کندی باند 4G LTE می شود؟

سه عامل وجود دارد که بر سرعت داده های LTE تأثیر می گذارد.

تقریباً به ترتیب اهمیت ، این موارد عبارتند از:

کیفیت سیگنال (SINR)

در شبکه های 4G LTE ، کیفیت سیگنال به صورت SINR اندازه گیری می شود. افزایش SINR می تواند تأثیر شگرفی بر سرعت اتصال شما داشته باشد. بهترین راه برای بهبود SINR استفاده از آنتن بیرونی جهت دار است ، یا به یک تقویت آنتن موبایل متصل است یا مستقیماً به یک نقطه اتصال LTE.

 تعداد باندهای متصل

 تلفن یا نقطه اتصال شما می تواند از چندین باند برای اتصال همزمان به دکل استفاده کند. این "تجمع حامل" نامیده می شود. هرچه باندهای بیشتری متصل باشید ، نرخ داده های شما بیشتر می شود.

 قدرت سیگنال (RSRP)

بسیاری از مردم فکر می کنند این مهمترین عامل است ، اما اینطور نیست. قدرت سیگنال که در شبکه های 4G LTE RSRP نامیده می شود ، قطعاً مهم است. اما اغلب مهمترین عامل نیست. اگر سیگنال RSRP شما از حدود -100 dBm قوی تر باشد ، سیگنال قوی به افزایش داده کمک نمی کند.

شلوغی دکل

 هرچه تعداد کاربران در دکل بیشتر باشد ، نرخ داده های شما پایین تر خواهد بود. در واقع ، ازدحام برجها باند متفاوت است. به طور کلی فرکانس های بالاتر کمتر از فرکانس های پایین به ساختمان نفوذ می کنند. در نتیجه ، باند های فرکانس بالاتر معمولاً کمتر متراکم می شوند. استفاده از آنتن های بیرونی که مستقیماً به یک کانون گرم یا یک تقویت آنتن موبایل متصل هستند ، می توانند به شما در دسترسی به باند های کم ازدحام کمک کنند.

چگونه می توانم سرعت 4G LTE خود را بهبود بخشم؟

به طور کلی سه کار وجود دارد که می توانید برای بهبود شبکه داده خود انجام دهید:

تلفن / هات اسپات جدید دریافت کنید

اگر از دستگاه قدیمی استفاده می کنید ، تلفن یا نقطه اتصال جدید ممکن است به شما امکان اتصال به باندهای جدید را بدهد. دستگاه های جدید نسخه های جدیدتری از مشخصات LTE را پشتیبانی می کنند که سرعت داده را با سرعت بیشتری فراهم می کند.

از آنتن های خارجی استفاده کنید

بسیاری از نقاط اتصال از شرکت های بزرگ از درگاه های آنتن خارجی پشتیبانی می کنند. تلفن ها پورت آنتن خارجی ندارند. اگر از تلفن استفاده می کنید ، می توانید از تقویت کننده آنتن موبایل هایی که باعث ایجاد آن در فضای داخلی نمی شوند دسترسی پیدا کنید

 از تقویت کننده آنتن موبایل استفاده کنید

تقویت کننده آنتن موبایل با افزایش سیگنال (RSRP) سیگنال شما را تقویت می کنند. در صورت استفاده همزمان با آنتن های خارجی ، می توانند امکان پخش مجدد بی سیم سیگنال های بهبود یافته را در داخل فراهم کنند.

آیا تقویت کننده آنتن موبایل واقعاً کار می کنند؟

بله ، تقویت کننده آنتن موبایل کار می کنند و می توانند به شما کمک کنند چه در خانه و چه در خانه از استقبال بهتری برخوردار شوید،سپس تقویت کننده آنتن موبایل را به یک برج سلول نزدیک تقویت می کند و یک اتصال قابل اعتماد ایجاد می کند.

آیا اگر تلفن من بگوید "بدون سرویس" یک تقویت کننده آنتن موبایل کار می کند؟

نه ، اگر تلفن شما بگوید سرویس خیر ، تقویت کننده آنتن موبایل معمولاً کار نمی کنند. این دستگاه ها صرف نظر از ضعیف بودن ، فقط می توانند سیگنالی را که وجود دارد تقویت کنند. همچنین اضافه کرد ، "در برخی موارد ، یک تقویت کننده آنتن موبایل می تواند سیگنال بسیار ضعیفی را ضبط کند و به دلیل توانایی ارسال سیگنال از مسافت های دیگر فقط از طریق تلفن ، به شما برای برقراری تماس یا ارسال و دریافت متن کمک کند."

آیا برنامه های تقویت آنتن موبایل کار می کنند؟

"برنامه های تقویت آنتن موبایل" تلفن همراه در واقع هیچ ارتباطی با سیگنال تلفن شما ندارند. درعوض ، این برنامه ها اساساً با آزادسازی حافظه دسترسی تصادفی کار می کنند و به تلفن شما اجازه می دهند تا در درجه اول روی اتصال به شبکه شرکت مخابراتی شما تمرکز کند.اگرچه این ممکن است مفید باشد و گاهی اوقات به تلفن شما کمک می کند تا سیگنال بهتری را در مناطق لکه دار دریافت کند ، اما از نظر فنی سیگنال تلفن شما را تقویت نمی کند.

تقویت کننده آنتن موبایل خانگی در مقابل. تقویت آنتن موبایل اتومبیل

هر یک از کارشناسانی که با آنها صحبت کردیم سریع متوجه شدند که تقویت کننده آنتن موبایل خانگی سود بیشتری نسبت به تقویت آنتن موبایل اتومبیل دارند. هرچه میزان سود بیشتر باشد ، تقویت کننده آنتن موبایل قادر به تقویت سیگنال است.تقویت آنتن موبایل خانگی به طور کلی حداکثر 70 دسی بل (دسی بل) سود دارند ، در حالی که تقویت آنتن موبایل اتومبیل به طور کلی تا 50 دسی بل افزایش دارند.از لحاظ تئوری می توانید از تقویت کننده آنتن موبایل وسیله نقلیه در داخل خانه خود استفاده کنید. با این حال ، از آنجا که آنها سود کمتری نسبت به تقویت کننده آنتن موبایل خانگی استاندارد دارند ، ممکن است به همان اندازه موثر نباشند.برخلاف تقویت كننده آنتن موبایل خودرو ، "... تقویت کننده آنتن موبایل خانگی و ساختمان نیز به گونه ای طراحی شده اند كه حتی در هنگام قوی بودن سیگنال بیرون ، فضای پوشش داخلی را به حداكثر برسانند."تمایز مهم دیگری که باید هنگام خرید تقویت کننده آنتن موبایل ایجاد کنید ، تفاوت بین تقویت کننده آنتن موبایل تک باند و دو باند است. همانطور که برچسب ها نشان می دهد ، تقویت آنتن موبایل تک باند فقط سیگنال یک حامل بی سیم خاص را تقویت می کنند ، در حالی که تقویت آنتن موبایل دو باند می توانند سیگنال بسیاری از حامل های اصلی یا همه را تقویت کنند.

چه کسی باید به فکر تقویت آنتن موبایل باشد؟

اگر خود را در مکانی می بینید که سیگنال دارید اما با کاهش تماس ، سرعت پایین داده یا مشکل در ارسال متن روبرو هستید ، [تقویت کننده آنتن موبایل دریافت کنید]. چه برای ایمنی و چه برای بهره وری ، یک تقویت کننده آنتن موبایل به شما کمک می کند تا اعتماد به نفس لازم برای ادامه برنامه های خود را ، هرچه که باشد ، فراهم کنید.از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون شاهد افزایش فروش بوده است ، در صورت قطع شدن اینترنت ، بسیاری از افراد تقویت کننده آنتن موبایل را به عنوان نسخه پشتیبان خریداری می کنند. آنها می خواهند اطمینان حاصل کنند که در صورت نیاز به استفاده از داده تلفن همراه برای مدت زمان طولانی ، به اینترنت متصل خواهند شد.برخی از افراد گزینه های اینترنت باند پهن زیادی ندارند. آنها به داده های تلفن همراه به عنوان منبع اصلی اتصال به اینترنت متکی هستند. تقویت کننده آنتن موبایل به آنها کمک می کند تا یک اتصال اینترنتی قابل اعتماد داشته باشند.

چه چیزی می تواند باعث ضعف خدمات سلول شود؟

بسیاری از موارد مختلف می تواند باعث ضعف در خدمات تلفن همراه شود. بیشتر اوقات ، سرویس دهی ضعیف نتیجه عدم پوشش شبکه مخابراتی بی سیم در منطقه شما است. نقشه های پوشش ما را بررسی کنید تا ببینید کدام شرکت مخابراتی بهترین پوشش را در نزدیکی شما دارد. اطمینان حاصل کنید که محل کار ، مکان تعطیلات مورد علاقه خود و هر مکان دیگری را که اغلب بازدید می کنید نیز بررسی کنید.با این حال ، اگر شرکت مخابراتی شما در منطقه شما پوشش داشته باشد ، موارد زیادی وجود دارد که می تواند باعث شودخدمات سلول ضعیف است. اگر می توانید به یک یا چند سناریوی ذکر شده در زیر مربوط شوید ، یک تقویت آنتن موبایل ممکن است به شما کمک کند خدمات بهتری داشته باشید!

ازدحام شبکه

برج های سلولی ظرفیت مشخصی دارند. زمانی که افراد زیادی در یک منطقه کوچک سعی می کنند به طور همزمان به یک برج سلول متصل شوند ، خدمات خوب برای همه افراد دشوار است. این اتفاق اغلب در هنگام رویدادهای ورزشی ، کنسرت ها و ترافیک در ساعات شلوغی می افتد.

مصالح ساختمانی

آیا خانه شما سقف فلزی دارد؟ آیا در ساختمانی با دیوارهای بتونی ضخیم کار می کنید؟ در این صورت ، ممکن است به همین دلیل خدمات ضعیفی را در خانه یا محل کار خود تجربه کنید. سیگنالهای بی سیم برای نفوذ به فلزات خاص و مصالح ساختمانی مانند بتن زمان سخت تری دارند.

مناطق روستایی

کسانی که در مناطق روستایی زندگی می کنند کمتر از کسانی که در مناطق شهری زندگی می کنند دارای پوشش مداوم خوبی هستند. شرکت های مخابراتی بی سیم صرفاً به اندازه سرمایه گذاری در زیرساخت های شبکه شهری در زیرساخت های شبکه روستایی سرمایه گذاری نکرده اند.

منظره طبیعی

این کمتر معمول است ، اما چشم انداز محلی شما می تواند خدمات ضعیفی ایجاد کند. اگر در یک رشته کوه یا جنگلی از درختان بلند زندگی می کنید ، ممکن است برج های سلولی در طرف دیگر به راحتی نتوانند از طریق اشیا طبیعی که در راه هستند عبور کنند.

قاب تلفن همراه شما

قاب های تلفن یکی دیگر از دلایل شایع خدمات نامناسب است. امروزه بیشتر موارد سبک بوده و با TPU انعطاف پذیر ساخته شده اند. با این حال ، اگر یک قاب بسیار ضخیم یا یک کیف ساخته شده از فلز دارید ، می تواند از اتصال آنتن تلفن شما به شبکه شرکت مخابراتی شما جلوگیری کند.

مشکلات سخت افزار تلفن همراه

اگر اخیراً تلفن خود را در دریاچه انداخته اید یا آن را در پیاده رو قرار داده اید ، ممکن است آنتن مسئول اتصال به شبکه های بی سیم شکسته باشد. مهم نیست که شبکه مخابراتی شما چقدر خوب است - اگر آنتن یا مودم خراب باشد ، دیگر متصل نمی شود!

1.چرا پذیرش سلولی در مناطق روستایی بسیار دشوار است؟

شرکت های مخابراتی هنگام تلاش برای اتصال باند پهن به مناطق کم برخوردار با معضل پیچیده ای روبرو هستند. فاصله یک چالش اساسی است. سرعت سیگنال هرچه از منبع خود دورتر می شوند ضعیف می شود. شبکه های قدیمی مبتنی بر مس نیز نمی توانند بیش از چند مایل باشند. هزینه ساخت زیرساخت های باند پهن در مناطق کم جمعیت اغلب از بازده پیش بینی شده برای سرمایه گذاری بیشتر است ، بنابراین شرکت های حمل و نقل انگیزه مالی مشابه راه اندازی دکل ها را در مناطق روستایی مانند شهرها ندارند.

2.تقویت کننده آنتن موبایل چقدر در مناطق روستایی کار می کنند؟

تقویت کننده آنتن موبایل به گونه ای طراحی شده اند که پذیرایی مداوم را به مناطق کم سرویس که ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه پوشش خود را گسترش نداده اند ، ارائه دهند. کاربران تقویت آنتن موبایل اغلب شاهد بهبود فوری ، قابل توجه ثبات مکالمه ، سرعت داده تلفن همراه و پخش ویدئو هستند. این بررسی ها درباره عملکرد محصولات در مکان های از راه دور را اینجا و اینجا بررسی کنید.

3.تقویت کننده آنتن موبایل چگونه باعث افزایش استقبال از تلفن همراه در مناطق دور افتاده می شود؟

تقویت آنتن موبایل از سه قسمت اصلی تشکیل شده است:

یک آنتن خارجی که سیگنال خارجی را در اطراف خانه شما ضبط می کند.

تقویت کننده آنتن موبایل یا تقویت آنتن موبایل را فیلتر و بهینه می کند.

یک آنتن داخلی که توزیع مجدد سیگنال سلول در سراسر خانه شما را برای استفاده توسط دستگاه های تلفن همراه انجام می دهد.

تا زمانی که تقویت کننده آنتن موبایل می تواند سیگنالی را بگیرد ، می تواند آن را تقویت و بازپخش کند. به خاطر داشته باشید که یک تقویت کننده آنتن موبایل نمی تواند سیگنالی ایجاد کند.

4- من یک مزرعه در کشور دارم. آیا تقویت کننده آنتن موبایل برای من کار می کند؟

نوع تقویت کننده آنتن موبایل شما برای یک مزرعه به این موارد بستگی دارد:

نزدیکی به نزدیکترین برج سلولی

سیگنال بیرونی چقدر قوی است

مصالح ساختمانی مزرعه (فلز سیگنال را بیش از چوب ضعیف می کند)

افرادی که مزارع نزدیک برج دارند احتمالاً می توانند با تقویت کننده آنتن موبایل کمتری کنار بیایند. اگر مزرعه شما کاملاً از برج دور است یا اگر سیگنال بیرونی شما بسیار ضعیف است ، باید در قوی ترین تقویت کننده آنتن موبایل سرمایه گذاری کنید.

5- آیا تقویت کننده آنتن موبایل برای کمپینگ کار می کند؟

برای محصولات خانگی ما ، تقویت کننده آنتن موبایل شما باید به پریز دیواری متصل شود تا کار کند. اگر در داخل یک ساختمان یا اردوگاه با برق کمپ می کنید ، یک تقویت کننده آنتن موبایل می تواند سیگنال شما را هنگام حضور در خانه بهتر کند. متأسفانه ، یک تقویت آنتن موبایل در فضای باز و بدون منبع تغذیه کار نمی کند.

6.آیا تقویت کننده آنتن موبایل در کوهستان کار می کند؟

کوه ها ، تپه ها و دیگر ساختارهای جغرافیایی ممکن است سیگنال تلفن همراه را مسدود یا ضعیف کنند ، بنابراین تلفن هوشمند یا دستگاه همراه شما ممکن است به تنهایی در اطراف آنها بی فایده باشد. تقویت کننده آنتن موبایل ما به اندازه کافی قدرت دارند که حتی سیگنال ضعیف را می گیرند و آن را بهبود می بخشند. اگر سیگنالی وجود دارد ، محصولات ما می توانند آن را شناسایی کرده و برای شما مناسب سازند.

 

خداحافظی از WiFi ، زیرا سیگنال های تلفن همراه دورتر از WiFi داخلی شما حرکت می کنند ، و تقویت کننده آنتن موبایل سرعت 4G آن را حتی سریعتر و قدرتمندتر می کند. چه با ماشین ، کامیون ، RV یا قایق سفر کنید ، از خانه کار کنید یا دفتر شخصی خود را اداره کنید ، برای هر موقعیت منحصر به فرد یک تقویت کننده آنتن موبایل وجود دارد.

در حالی که برخی هک های ساده برای کارکردن یک تلفن با کمی کارآیی بیشتر وجود دارد ، یک تتقویت کننده آنتن موبایل مناسب تلفن همراه تنها راه تقویت و سرعت بخشیدن به سیگنال شماست. برای هر دستگاه مجهز به 4G که در اختیار شماست ، تقویت کننده آنتن موبایل مطمئن ترین و کارآمدترین روش برای تضمین کار با سرعت بالا هستند.

چگونه تقویت کننده آنتن موبایل 4G LTE باعث سرعت بخشیدن به تلفن همراه من می شود؟

یک تقویت کننده آنتن موبایل داده 4G سیگنال موجود شما را از طریق یک آنتن در فضای باز (آنتن دهنده) جذب می کند ، آن سیگنال ضعیف را تا 32X تقویت می کند ، سپس سیگنال LTE تازه افزایش یافته را از طریق آنتن داخلی به دستگاه های دارای قابلیت 4G منتقل می کند. نتیجه: بدون تماس افتاده یا دریافت بد ، سرعت بارگیری / بارگذاری سریعتر ، پخش جریانی بدون وقفه و ایمیل ، گفتگو و متن بدون دردسر.

آیا روش های دیگری برای سرعت بخشیدن به اتصال تلفن همراه وجود دارد؟

خبر بد: تنها راه تقویت قطعی سیگنال 4G LTE از طریق تقویت آنتن موبایل است. خبر خوب: شما در مکان مناسبی برای یافتن بهترین تقویت کننده خود هستید. با این وجود ، برای کمک به حداکثر استفاده از سیگنال شما وجود دارد ، بدون کمک یک تقویت کننده آنتن موبایل.یکی از سریعترین موارد برای دریافت بهتر ، باتری پر است. در صورت ضعف اتصال ، جستجوی سیگنال می تواند باتری ها را خالی کند ، بنابراین حفظ کامل شارژ می تواند به سالم بودن تلفن کمک کند. متأسفانه ، عمر باتری مستقیماً بر قدرت سیگنال دریافتی شما تأثیر نمی گذارد ، اما به شما کمک می کند تا تلفن به طور فعال جستجو و در بالاترین بازده کار کند.

نکات و نکاتی برای پذیرش بهتر تلفن همراه:

برو بیرون. اگر می توانید به یک پنجره باز ، بالکن ، پشت بام یا حیاط دسترسی پیدا کنید - سپس کاوش کنید. مصالح ساختمانی مانند فلز ، بتن و حتی شیشه می توانند در سیگنال های 4G LTE تداخل ایجاد کنند - که در مسافت های طولانی بسیار عالی هستند ، اما در عبور از موانع یا اطراف آنها خیلی عالی نیستند. اگر به یک نقطه چسبیده نباشید ، یافتن فضایی با موانع محدود (یا در صورت امکان رفع موانع گفته شده) می تواند به شانس شما برای دریافت واضح کمک کند ، خصوصاً اگر بتوانید جدیدترین دکل تلفن همراه خود را پیدا کنید. برنامه هایی مانند OpenSignal و RootMetrics می توانند به یافتن قوی ترین سیگنال نزدیک شما کمک کنند.همچنین ارتفاع می تواند استقبال را بهبود بخشد ، بنابراین اگر در خانه نیستید از پله ها بالا بروید یا هنگام رانندگی به سمت زمین های بالاتر بروید.همین امر برای مناطق پرجمعیت نیز صدق می کند. ازدحام زیاد می تواند بر ترافیک سیگنال تأثیر بگذارد ، سرعت داده را کند کرده و باعث کاهش تماس و پیام رسانی ناموفق شود. در صورت امکان ، به دنبال فضاهای باز بگردید که بتوانید بیشتر از آن سیگنال را برای خود نگه دارید - یک تقویت کننده آنتن موبایل به همراه داشته باشید تا هر تماس کاملاً شفاف باقی بماند.اگر دستگاه خود کند باشد ، یک سیگنال سریع به کارایی تلفن شما کمک نمی کند. حافظه پنهان را به طور مرتب در مرورگر اینترنت خود پاک کنید ، برنامه های پس زمینه را که در حال حاضر استفاده نمی شوند ، ببندید و برنامه هایی را که استفاده نمی کنید حذف کنید تا مطمئن شوید تلفن همراه شما در اوج کارایی قرار دارد. همچنین به بررسی به روزرسانی کمک می کند تا مطمئن شوید که جدیدترین نسخه نرم افزار تلفن هوشمند خود را اجرا می کنید.

حامل ها را تغییر دهید

ممکن است ارائه دهنده خدمات تلفن همراه فعلی شما مقصر باشد. اگر شک دارید که شرکت مخابراتی دیگری ممکن است خدمات بهتری در منطقه شما ارائه دهد ، ممکن است ارزش تعویض را داشته باشد. تقویت کننده آنتن موبایل با همه شرکت های مخابراتی کار می کنند ، بنابراین یافتن تقویت کننده مناسب آسان است.

تماس WiFi را فعال کنید

برنامه هایی مانند Skype ، Google Hangouts ، FaceTime Audio و Whatsapp از اتصال WiFi شما برای برقراری تماس و ارسال / دریافت متن استفاده می کنند تا بتوانید از سیگنال تلفن همراه بالقوه ضعیف عبور کنید. در حالی که تماس WiFi در اطراف سیگنال عقب مانده 4G LTE شما کار می کند ، برای عملکرد به سیگنال WiFi قوی نیاز دارد. اگر WiFi در خانه یا محل کار شما حداکثر سرعت را ارائه نمی دهد ، ممکن است خدمات شما همچنان آسیب ببیند. و به یاد داشته باشید ، تقویت آنتن موبایل همراه فقط سیگنال های تلفن همراه را تقویت می کنند - نه WiFi (فکر می کنید تقویت کننده های سیگنال WiFi نیز در دسترس هستند).

آیا سعی کرده اید آن را خاموش و دوباره روشن کنید؟

هر متخصص IT هرگز نمی تواند اشتباه کند. قبل از دل سرد شدن ، سعی کنید دستگاه خود را خاموش کرده و دوباره راه اندازی کنید. همچنین ، در نظر داشته باشید تلفن خود را به مدت 5 ثانیه به حالت هواپیما تغییر دهید ، سپس دوباره برگردید. گاهی اوقات تنها یک راه اندازی مجدد سریع برای رفع انسداد در هر دستگاه الکترونیکی - حتی گوشی هوش مند شما طول می کشد.

تقویت کننده آنتن موبایل

بنابراین ، سوال اصلی شما ، آیا تقویت کننده های آنتن موبایل ارزش این را دارند ، احتمالاً به تقویت کننده های آنتن موبایل مجهز شده است که به منبع تغذیه متصل می شوند و از یک دستگاه تقویت آنتن موبایل و همچنین آنتن های داخلی(پچ پنل) و خارجی(لگاریتمی) استفاده می کنند. ما همیشه مانند امروز تکنولوژی را درک نکرده ایم. دستگاه های سلولی فاصله زیادی با آجرهای دارای آنتن های قابل ارتفاع پا دارند. و بدیهی است که درک ما از آنتن ها به مرور زمان به طور چشمگیری بهبود یافته است زیرا شاهد پیشرفت هایی در طراحی و کارایی آنتن ها برای تلفن های همراه و تلویزیون ها هستیم.

تقویت کننده آنتن موبایل از آنتن خارجی رو به دکل  استفاده می کند که تقویت کننده سیگنال موبایل را به دست می آورد و از طریق کابل کواکسیال آن را به یک تقویت کننده آنتن موبایل می فرستد و تقویت کننده سیگنال را افزایش می دهد و آن را (از طریق کابل) به یک آنتن داخلی منتقل می کند ، که بهبود یافته را مجددا پخش می کند سیگنال این تجهیزات توسط مهندسان با چندین دهه تجربه در صنعت مخابرات طراحی شده است. حتی در مکان های از راه دور ، تا زمانی که برخی از سیگنال های تلفن همراه در دسترس باشد ، حتی اگر به شدت کم باشد ، یک تقویت کننده آنتن موبایل می تواند آن را تقویت کند.

مزایای تقویت کننده های آنتن قدرتمند

1. سرویس خوب برای سلامتی شما مفید است! دستگاه های تلفن همراه هنگامی که به طور ایمن به یک دکل مخابراتی متصل می شوند ، تابش کمتری را به همراه می آورند و هنگام جستجوی سیگنال ، تابش بیشتری را به همراه دارند. علاوه بر این ، سرخوردگی یا تشدید ناشی از سرویس سلول ضعیف می تواند منجر به مشکلات سلامتی مانند فشار خون بالا یا اضطراب شود.
2. ارتباطات سلولی برای ایمنی و امنیت خود و عزیزان ضروری شده است. خدمات قابل اطمینان سلول برای مشاغل و خانواده های ما مهم است.
3. با ضعف دریافت آنتن، عمر باتری موبایل شما کاهش می یابد. هنگامی که آنتن داخلی به دنبال سیگنال است ، تخلیه بیشتری را باتری ایجاد می کند. سیگنال قوی موبایل باعث افزایش عمر باتری می شود.
4. تقویت کننده های آنتن موبایل به طور همزمان منطقه تحت پوشش چندین تلفن را بهبود می بخشند. هرکسی در نزدیکی آنتن را بگیرد نمی تواند به شبکه شما "متصل شود".
5. تقویت کننده آنتن موبایل سلول خدماتی را که برای شرکت مخابراتی خود پرداخت می کنید به حداکثر می رسانند - بسیاری از دلایل آنتن بد از کنترل آنها خارج است. تغییر به یک شرکت مخابراتی با "پوشش بیشتر" به احتمال زیاد سیگنال شما را تا حد زیادی بهبود نمی بخشد.
6. اگر یک سیستم تقویت کننده آنتن موبایل با کیفیت خریداری می کنید ، این یک سرمایه گذاری یکبار مصرف است. برای اجاره تجهیزات یا پرداخت خدمات / اشتراک ها هیچگونه هزینه ماهانه ای پرداخت نمی شود.

آیا تقویت آنتن موبایل کار می کند؟

بله. میلیون ها نفر از آنها ، در مقیاس مصرف کننده و در مقیاس صنعتی استفاده می کنند. شرکت ما، تقویت کننده های سلولی صنعتی / تجاری را در بیمارستان ها ، تاسیسات دولتی ، مراکز توزیع ، اماکن تفریحی ، استادیوم ها و غیره نصب می کند. ما محصولات و وب سایت خود را برای تأمین مشتریانی که با هزاران کیفیت پایین روبرو هستند ایجاد کردیم. محصولات تقویت کننده آنتن موبایل  که درک آنها دشوار است. اگر به جزئی از سیگنال دسترسی دارید ، تقویت کننده های ما در وسیله نقلیه ، خانه ، دفتر کار شما کار می کنند. روش های دیگر می توانند به طور موقت ، ضعیف یا ناسازگار برای شما کار کنند ، اما یک تقویت کننده آنتن موبایل حرفه ای می تواند به شما خدمات طولانی مدت و قابل اعتماد را در کل فضای خود ، در هر حامل یا دستگاه ارائه دهد.

تقویت آنتن موبایل از سه قسمت اصلی تشکیل شده است:

 آنتن در فضای باز

 آنتن داخلی

تقویت کننده آنتن موبایل

آنتن در فضای باز معمولاً در نزدیکی پنجره یا سقف نصب می شود که سیگنال سلول از همه قوی تر است. این آنتی است که مستقیماً با دکل مخابراتی ارتباط برقرار می کند.بعضی از آنتن ها همه جهته هستند در حالی که برخی دیگر جهت دار هستند.

Omnidirectional به معنای دریافت و ارسال سیگنال به تمام جهات است. این به آنها امکان می دهد تا در بیش از یک مکان - و از بیش از یک حامل - با دکل مخابراتی ارتباط برقرار کنند.جهت دار به این معنی است که آنها باید برای رسیدن به بهترین نتیجه با یک دکل مخابراتی نزدیک تراز شوند.آنتن های جهت دار برای تنظیم و محدود کردن شما به یک دکل خاص ، زمان و تلاش بیشتری می گیرند. با این حال ، آنها پیوند محکم تری با یک دکل مخابراتی ارائه می دهند ، بنابراین در مسافت های طولانی تر کار می کنند.آنتن داخلی آنتی است که با دستگاه تلفن همراه شما ارتباط برقرار می کند.آنها معمولاً بهینه شده اند تا قدرت سیگنال را از همه جهات حتی فراهم کنند. این بدان معنی است که در صورت امکان باید در نزدیکی مرکز خانه یا محل کار قرار گیرند.تقویت کننده آنتن موبایل سیگنال های ضعیف بیرونی می گیرند ، سر و صدا و تداخل را کاهش می دهند و با قدرت بالاتر آنها را در داخل پخش می کنند.

یافتن تقویت کننده آنتن موبایل مناسب برای شما

در این مرحله ، شما اطلاعات کافی برای شروع مقایسه مدلهای تقویت کننده آنتن موبایل خاص برای یافتن بهترین مدل برای نیازهای خود دارید.اکنون فقط باید از خود چند سوال بپرسید تا سوالی درست را انجام دهید. بنابراین ارزش دارد با پرسیدن سوالات زیر چند نکته را در ذهن داشته باشید:

 آیا شما نیاز به پشتیبانی از یک دستگاه یا چندین دستگاه دارید؟

برخی از تقویت کننده آنتن موبایل به دستگاه های منفرد اختصاص داده می شوند در حالی که برخی دیگر برای کار با چندین تنظیم شده اند.

آیا این دستگاه ها روی یک شرکت مخابراتی یا چند مخابراتی قرار دارند؟

اگر در منزل یا اتومبیل خود تنها یک شرکت مخابراتی دارید ، می توانید با یک آنتن جهت دار مخصوص حامل (به جای یک جهت همه کاره) بروید. در غیر این صورت ، باید روی یک گزینه همه جهته تمرکز کنید.

آیا در جاده خواهید بود یا در خانه؟

بدیهی است ، اگر به دنبال سیگنال بهتری در جاده یا محل اردوگاه مورد علاقه خود هستید ، به دنبال گزینه تقویت کننده آنتن موبایل وسیله نقلیه هستید.اگر خانه شما دارای مناطق مرگبار سیگنال آزار دهنده است ، گزینه های خانه و دفتر مناسب شما هستند

چقدر باید سطح را بپوشانید (یعنی منطقه مرده چقدر بزرگ است)؟

هر چقدر متر مربع از سلول افزایش یابد ، هزینه آن بیشتر است.اگر خانه شما 1500 متر مربع است ، پس نیازی نیست که تا مدل 5000 متر مربع بروید. اما اگر می خواهید سیگنالی را به انبار از راه دور خود منتقل کنید ، شاید شما به مدل پوشش بزرگتری نیاز داشته باشید.

سیگنال بدون تقویت کننده آنتن موبایل چقدر قوی است؟

شما می توانید یک سیگنال ضعیف را تقویت کنید. یک غیر موجود نمی تواند.برای اطمینان از وجود سیگنال ضعیفی که می توانید قبل از سرمایه گذاری در واحدی که نمی تواند مشکل سیگنال سلول شما را برطرف کند ، از حالت آزمایش درست در تلفن خود استفاده کنید.

 

 

تقویت کننده سیگنال چیست؟

گاهی اوقات به تقویت کننده سیگنال مودم اشاره می شود ، یک تقویت آنتن موبایل یک سیگنال سلولی را در یک منطقه مشخص تقویت می کند تا به سرعت داده سریعتر ، دامنه وسیع تری از پوشش با افت کمتر برسد.
اگر سیگنالی برای شروع وجود نداشته باشد ، تقویت کننده آنتن کار نمی کند. تقویت کننده های سیگنال مودم برای تقویت حداقل به مقداری سیگنال نیاز دارند.
به طور خلاصه ، یک تقویت کننده پذیرش تلفن همراه می تواند سیگنال مکالمه4G LTE ، 3G یا 2G را در یک ساختمان ، وسیله نقلیه یا مکان از راه دور تقویت کنید.
سرعت اینترنت ، پیامک و کیفیت مکالمه را افزایش دهید.
با سیگنال کمتر ، یک اتصال قابل اعتماد را حفظ کنید.
فضای آنتن دهی را وسیعتر کنید.

تقویت کننده آنتن چگونه کار می کند؟

دیوارهای بیرونی ساخته شده از بتن ، اتاقهای فلزی و حتی دیوارهای داخلی همگی به کاهش سیگنال سلولی در داخل کمک می کنند. تقویت کننده تلفن همراه با کشیدن سیگنال ضعیف ، تقویت آن و سپس پخش مجدد آن در داخل منطقه مورد نیاز شما ، کار می کند.

بیشتر تقویت کننده های آنتن موبایل یک سیستم سه بخشی هستند:

آنتن خارج برای گرفتن آنتن ضعیف.

تقویت کننده آنتن موبایل برای تقویت سیگنال ضعیف.

داخل آنتن برای پخش مجدد آنتن تقویت شده در داخل خانه یا محل کار یا اتومبیل خود.

تقویت کننده سیگنال هوشمند چیست؟

تقویت کننده های دریافت هوشمند با بیش از 100 دسی بل سود در اختیار شما قرار می گیرند در حالی که همتایان آنالوگ آنها 63-70 دسی بل سود دارند. این واحدها علاوه بر دیجیال بودن ، دارای ویژگی های فوق العاده ای مانند پلاگین و بازی ، آنتن دهنده داخلی در داخل جعبه تقویت کننده هستند و نیازی به آنتن در فضای باز نیست.

1. تقویت کننده های سیگنال سلول چگونه کار می کنند؟

 اساساً ، سه مرحله برای نحوه کار وجود دارد. و هر قسمت به معنای واقعی کلمه ، قسمت متفاوتی از دستگاه را نشان می دهد. ابتدا دستگاه سیگنال ضعیف تلفن همراه شما را پیدا می کند. دوم ، آن را افزایش می دهد. سوم ، پخش مجدد آن را در ناحیه نزدیک دستگاه انجام می دهد.

مرحله 1: آنتن خارجی

در مرحله 1 ، سیگنال موجود در تلفن همراه توسط آنتن خارجی دریافت می شود. این یک قسمت مستقل از دستگاه است که در قسمت بیرونی خانه قرار گرفته است. سیگنالی که تلفن شما از آن استفاده می کند را پیدا می کند. فرقی نمی کند که سیگنال 3G باشد یا 4G LTE. بسته به مدل تقویت آنتن موبایل ای که دارید ، دو نوع مختلف آنتن خارجی وجود دارد. یکی آنتن همه جهته و دیگری آنتن یک جهته نامیده می شود.تفاوت این دو در این است که یکی توانایی اسکن سیگنال ها را با زاویه 360 درجه (omni) دارد. دیگری فقط می تواند با زاویه 45 درجه (uni) اسکن کند و به شکل مثلث است. با این حال ، این بدان معنی نیست که یکی بهتر از دیگری است. آنها به سادگی برای اهداف مختلف استفاده می شوند. در حقیقت ، تقویت آنتن موبایل با قابلیت uni می توانند در مقایسه با همه موارد به دورتر از سیگنال ها برسند. خانه هایی که از تقویت آنتن موبایل با قابلیت های uni استفاده می کنند معمولاً فقط یک حامل با یک سیگنال واقعا ضعیف دارند. خانوارهایی که از تلفن های مجهز به حامل های متعدد با سیگنال های مناسب به خوب برخوردار هستند ، معمولاً از تقویت کننده آنتن موبایل هایی با قابلیت های همه کاره استفاده می کنند.

مرحله 2: تقویت کنند آنتن موبایل

هنگامی که آنتن خارجی سیگنال را گرفت ، به تقویت کننده آنتن موبایل ارسال می شود. و تقویت کننده خوب آن را تقویت می کند. این یک قطعه مربع یا مستطیل شکل است که در داخل خانه قرار دارد ، گاهی اوقات به دیوار یا داخل کمد متصل است. بسته به چیدمان منزل خود هر آنچه را ترجیح می دهید. گاهی اوقات به این قسمت از تقویت کننده آنتن موبایل ، تقویت آنتن موبایل سلولی گفته می شود. قدرت آمپلی فایر به نوع خرید شما بستگی دارد. آنها می توانند طیف گسترده ای از فواصل را طی کنند. محدوده برخی از آنها به 200 متر مربع و برخی دیگر تا 1000 متر مربع است.

مهم نیست که چه نوع تقویت کنندهآنتن موبایل باشد ، همه آنها به یک شکل اندازه گیری شده اند. با خروجی دسی بل (دسی بل). شاید یادتان باشد که در کلاس علوم درباره دسی بل یاد گرفته اید. این بدان معنی است که سیگنالهای سلولی فقط با استفاده از امواج رادیویی فقط در طیف رادیویی کار می کنند. در حقیقت ، فرکانس های سلولی امواج رادیویی هستند. اکثر مردم این را نمی دانند.

تقویت کننده آنتن موبایل در خانه

برای اینکه فقط برای لحظه ای فنی شوید ، اینها سیگنال های تلفن همراه است که برای شما و تلفن شما اعمال می شود. وقتی میله های کامل خدمات دارید ، -50 دسی بل است. وقتی هیچ سرویسی ندارید ، این -120 دسی بل است. برای داشتن یک دیدگاه بیشتر ، سود 60+ دسی بل همان چیزی است که یک تقویت کننده آنتن موبایل خانگی استاندارد باید ایجاد کند. این بدان معنی است که دسی بل سیگنال سلول شما را به میزان 60 حرکت می دهد. برخی از آمپلی فایرها در بازار وجود دارند که دارای افزایش 70+ دسی بل هستند. این تقریباً به همان اندازه قدرتمند است که در این برهه از زمان به دست می آیند. با پیشرفت فناوری ، مطمئناً تقویت آنتن موبایل قویتر می شوند.

تقویت آنتن موبایل در ماشین

می توانید تقویت آنتن موبایل خریداری کنید که قرار است هنگام رانندگی در ماشین استفاده شوند. این موارد کاملاً از تقویت آنتن موبایل خانگی برخوردار نیستند ، اما هنوز هم به خوبی کار می کنند. موارد استاندارد سود 25+ دسی بل ایجاد می کنند. مدل های سطح بالا سود 50+ دسی بل را ایجاد می کنند.همچنین لازم به ذکر است که سرعت سیگنال سلول شما به دسی بل تبلیغ شده ممکن است متفاوت باشد. این به عوامل محدودی بستگی دارد. به عنوان مثال خانه یا ساختمان شما از چه موادی ساخته شده است؟ چه چیزی در داخل یا مستقیم در خانه خود دارید که می تواند باعث تداخل سیگنال شود؟ چقدر با نزدیکترین دکل مخابراتی  فاصله دارید؟ همه این موارد می تواند در اثربخشی تقویت کننده آنتن موبایل شما تأثیر بگذارد. قبل از خرید یکی ، صحبت با کسی را که در مورد این چیزها می داند در نظر بگیرید. کارشناسان مجاز افزایش سیگنال وجود دارند که می توانید با آنها صحبت کنید. آنها به شما کمک می کنند تا میزان خواندن دسی بل خود را ارزیابی کنید و به شما اطلاع می دهند که از تقویت کننده آنتن موبایل در خانه خود انتظار دارید.

مرحله 3: آنتن داخلی

و سرانجام ، به آنتن داخلی می رسیم. هنگامی که آمپلی فایر کار خود را انجام داد ، سیگنال به اینجا ارسال می شود. این یک جز component مستقل دیگر از کیت تقویت کننده آنتن موبایل شما است که در مجموع سه جز components دارد. این بخشی از دستگاه است که سیگنال را در سراسر خانه شما افزایش و پخش می کند. آنتن های داخلی دو نوع هستند. یکی آنتن پانلی و دیگری آنتن قارچی نامیده می شود. تفاوت بین آنها مربوط به نحوه پخش مجدد سیگنال است. یکی هرچه به آن نزدیکتر باشید (پنل) قوی تر است و دیگری سیگنال را به همان اندازه توزیع می کند (قارچی).

تنوع پنل معمولاً روی دیوار نصب می شود. خانه هایی که از این نوع استفاده می کنند معمولاً می خواهند سیگنال در یک اتاق یا منطقه خاص قوی ترین باشد. شاید یک اتاق خواب ، یک اتاق نشیمن ، یک دفتر خانه ، مواردی از این دست. سیگنال سلول قوی ترین در مجاورت آنتن صفحه است.

هنوز از اتاقی که در آن است پخش می شود ، مستقیماً در اطراف آن قوی ترین است. تنوع قارچی معمولاً روی سقف نصب می شود. افرادی که از این نوع استفاده می کنند می خواهند تا حد ممکن سیگنال در خانه به طور مساوی توزیع شود. به جای اینکه در یک اتاق خاص باشد.

هنگام خرید تقویت آنتن موبایل یا تقویت کننده آنتن موبایل ، متوجه خواهید شد که تولیدکنندگان خاصی آنتن پنل یا قارچی را ترجیح می دهند. ما ترجیح می دهیم آنتن های قارچی را به مشتریان خود ارائه دهیم. تجربه ما نشان داده است که  طور کلی ، بهترین راه برای رفتن است.

اکنون می دانید تقویت کننده آنتن موبایل چگونه کار می کنند؟

اکنون که از سه مرحله کارکرد تقویت کننده آنتن موبایل آگاه هستید ، می توانید یک تصمیم تحصیل کرده بگیرید. تصمیمی در مورد نوع تقویت کننده آنتن موبایل که می خواهید بخرید. تمام کارهای بزرگی که می تواند برای شما انجام دهد را به خاطر بسپارید! دیگر خبری از استقبال بد ، اینترنت کند ، نوشتارهای عقب مانده ، کیفیت تماس نامناسب و مکالمه افتاده است. اوه بله ، همچنین هیچ هزینه ماهانه یا تماسی با خرید یکی وجود ندارد. همچنین به یاد داشته باشید که بسته به موقعیت مکانی شما ، مدل های گران قیمت گاهی اوقات برای افرادی که در مناطق مرده زندگی می کنند (مناطقی که تقریباً هیچ سیگنالی ندارند یا سیگنال ندارند) لازم است. کمی تحقیق کنید یا با ما تماس بگیرید و ما شما را به مدل مناسب شما هدایت می کنیم.یک چیز دیگر. برخی از افراد به اشتباه معتقدند که این دستگاه ها در واقع سیگنال سلول خود را ایجاد می کنند. مرتب کردن مانند یک نقطه اتصال فای. این نحوه کار آنها نیست. آنها به سادگی سیگنال های سلول موجود را تقویت و باز پخش می کنند. و آنها از Wi-Fi عمومی در خانه شما که از روتر شما می آید ، پشتیبانی نمی کنند. آنها فقط از طریق تقویت آنتن موبایل شما سرعت اینترنت را بهبود می بخشند.

حال اجازه دهید به چند سوالات دیگر پاسخ دهیم.

آیا تقویت کننده  آنتن موبایل تمام اپراتور ها را ساپورت میکند؟

مهم نیست که با کدام شرکت تلفن همراه هستید. ایرانسل،همراه اول،رایتل،تالیا،شاتل هر چه باشد. همه تقویت کننده های آنتن تقریباً با هر شرکت مخابراتی شبکه کار می کنند.

تقویت کننده Single Carrier چیست؟

هنگامی که تقویت آنتن موبایل سلولی برای اولین بار به صحنه آمدند ، برخی از آنها برای کار به طور خاص با شبکه های خاص ساخته شدند. به عنوان مثال یک تقویت کننده آنتن موبایل فقط همراه اولرا ساپورت کند اگرچه برخی هنوز هم وجود دارند ، اما با پیشرفت تکنولوژی در صنعت مورد پسند واقع شده اند. نصب و راه اندازی آنها معمولاً در مقایسه با تقویت کننده آنتن موبایل استاندارد دشوارتر است. وقتی بیشتر تقویت کننده ها با هر حامل کار می کنند ، به چنین محصولی زیاد احتیاج ندارید

آیا تقویت کننده آنتن موبایل برای کار به اینترنت نیاز دارد؟

نه. آنها مستقل از هرگونه اینترنت ثابت یا اتصال WiFi کار می کنند.

تقویت کننده آنتن موبایل چگونه در خارج کار می کنند؟

در واقع ، آنها معمولاً در خارج کار نمی کنند. آنها برای تقویت آنتن موبایل در یک منطقه مشخص طراحی شده اند.

آیا همسایه من می تواند از دستگاه تقویت آنتن موبایل من استفاده کند؟

نه انها نمیتوانند. تقویت کننده های آنتن موبایل برای جلوگیری از این اتفاق طراحی شده اند. دستگاه ها فقط در فضای محدودی که نصب شده اند کار می کنند. اگر همسایه شما بخواهد از سیگنال تقویت شده شما بهره مند شود ، باید به خانه شما بیاید.

 

 

معیار های نصب تقویت کننده آنتن موبایل

معیارهای شماره1

قدرت سیگنال در محل شما چقدر است؟

بهترین راه برای اندازه گیری قدرت سیگنال اجاره یا خرید یک سیگنال متر است. چندین مکان در اطراف ملک را امتحان کنید ، از جمله بلند شدن تا جایی که می توانید با خیال راحت بروید. اگر ملک شما توسط درختان احاطه شده است ، می توانید در نزدیکی زمین های بالاتر جستجو کنید تا ببینید آیا می توانید سیگنال خوبی بالای درختان بگیرید. همچنین احتمال دارد که یک فروشنده آنتن محلی وجود داشته باشد که بتواند بیرون بیاید و با بالا بردن آنتن به سمت بالا ، این اندازه گیری ها را انجام دهد تا جای خوبی پیدا کند.

نقاط قوت سیگنال آنتن موبایل

0 تا -90db: این سیگنال قوی است و نشان می دهد یک یا چند دکل مخابرتی در نزدیکی محل شما قرار دارند. آنتن همه جهته عملکرد خوبی در این محدوده دارد و همچنین چندین حامل را تسهیل می کند.
-91 تا -105db: این قدرت سیگنال ضعیف است و به احتمال زیاد به آنتن جهت دار احتیاج دارد. همچنین احتمالاً از تقویت کننده آنتن موبایل بهره مند خواهید شد.
-106 -135db: این سیگنال بسیار ضعیف است و وجود ندارد. برای بهبود این قدرت سیگنال به آنتن جهت دار با تقویت آنتن موبایل نیاز است. من مشتریانی داشته ام که با موفقیت سیگنال دکل های موجود در این محدوده را افزایش می دهند در حالی که دیگران نمی توانند.

معیارهای شماره2

آیا از چند شرکت مخابراتی استفاده می کنید؟

 به دو دلیل وجود دارد که ممکن است بخواهید چندین شرکت مخابراتی را تقویت کنید. ابتدا ممکن است بخواهید تقویت کننده آنتن موبایل برای مهمانانی داشته باشید که حامل دیگری با شما دارند. بعد ، مودم هایی وجود دارد که از چندین سیم کارت شرکت مخابراتی استفاده می کنند. این مودم ها برای بهبود سرعت داده ها ، قوی ترین سیگنال یا "پیوند" سیگنال های حامل را انتخاب می کنند. اگر در محدوده 0 تا 90db باشید ، یک آنتن همه جهته این مودم ها را تسهیل می کند. در غیر این صورت ، به چندین آنتن جهت دار نیاز دارید که دکل هر حامل را تنظیم یا هدف قرار دهید (بسیاری از دکل ها میزبان چندین حامل هستند).

محل نصب دستگاه تقویت آنتن موبایل

مکان اصلی ترین چیز در زندگی است و داده های بی سیم تفاوتی ندارند. این بدان معنی است که اولین قدم شما برای بهبود پوشش ، در نظر گرفتن دو مکان است - مکان شما و دکل مخابراتی شما می توانید از طریق مشاغل محلی تلفن همراه یا مکان های تحقیق در مورد دکل مخابراتی را به صورت خود درخواست کنید شما باید بدانید که دکل از مکان شما چقدر فاصله دارد و بین آن دکل و مودم شما چه فاصله ای وجود دارد. ساده ترین و اولین قدم برای بهبود کیفیت سیگنال ، دستیابی به "خط دید" دسترسی به نزدیکترین دکل است. من با انتقال مودم بی سیم خود به مکان بالاتر در خانه ، به مشتریان در دستیابی به پیشرفت قابل توجه در سرعت داده های اینترنتی خود کمک کرده ام.

 

1.بهترین سیگنال بیرون را پیدا کنید

با پیدا کردن بهترین سیگنال در خارج از خانه خود شروع کنید. تعیین موقعیت کناری خانه با بهترین سیگنال مهمترین مرحله مراحل نصب است. این کار با دور زدن در محیط خانه و یا استفاده از تعداد میله های تلفن (روش تأیید) ، برنامه های گوشی های هوشمند (روش خوب) یا Field Test Mode (روش عالی) انجام می شود.

2.آنتن خارج را نصب کنید

آنتن خارجی را در محلی که بهترین سیگنال را دارید نصب کنید. آنتن را تا جایی که ممکن است بالاتر قرار دهید - در حالت ایده آل روی سقف با یک پایه نصب کنید ، اگرچه شیروانی قابل قبول است. مهم است که آنتن خارجی باید در لبه سقف یا نزدیک آن باشد. اگر آنتن yagi است ، باید از خانه به سمت نزدیکترین دکل مخابراتی شما باشد.

3.به تقویت کننده آنتن موبایل متصل شوید

هنگامی که آنتن خارجی نصب شد ، یک کابل کواکسیال (یکی در کیت تقویت کننده آنتن موبایل شما قرار خواهد گرفت) را به آنتن خارجی متصل کرده و آن را به خانه خود جایی که آمپلی فایر را در آن نگه دارید ، اجرا کنید. بعضی از آنها کابل را به اتاق زیر شیروانی می اندازند ، دیگران ترجیح می دهند از کابل ورودی پنجره استفاده کنند. هر کدام برای شما مناسب است را انتخاب کنید و اطمینان حاصل کنید که تقویت کننده شما در یک منطقه با تهویه مناسب ذخیره شده است.

4.داخل آنتن نصب کنید

مشخص کنید که در کجای خانه شما بیشتر به سیگنال احتیاج دارید و آنتن داخلی را یا روی دیوار (اگر آنتن پنل) یا روی سقف (اگر آنتن قارچی وجود دارد) در آن قسمت قرار دهید. کابل موجود دیگر را به آمپلی فایر (که به آن تقویت آنتن موبایل نیز می گویند) بزنید.برای جلوگیری از نوسان اطمینان حاصل کنید که حداقل 20 فوت عمودی یا 50 فوت افقی بین آنتن های خارجی و داخلی وجود دارد که باعث می شود تقویت کننده آنتن موبایل شما به طور خودکار خاموش شود.

5.دستگاه را روشن کنید

منبع تغذیه را به تقویت کننده آنتن موبایل و پریز دیواری متصل کنید. تقویت کننده آنتن موبایل همگام سازی می شود و اگر همه چراغ های سبز را ببینید ، در تجارت هستید. نزدیک آنتن داخلی بررسی کنید که چه مقدار سیگنال تقویت شده دریافت می کنید.هرگونه تنظیمات پس از نصب نیاز به راه اندازی مجدد تقویت کننده آنتن موبایل دارد - به راحتی 5-10 ثانیه از منبع تغذیه جدا شوید (دقیقاً مانند تنظیم مجدد روتر WiFi) و برای راه اندازی مجدد سیستم مجدداً آن را به برق متصل کنید.

و همین! از سیگنال افزایش یافته تلفن همراه خود لذت ببرید!

پوشش باند تقویت کننده آنتن موبایل

هنگام بررسی اینکه تقویت کننده آنتن موبایل برای شما مناسب است ، باندهای تلفن همراه باید مورد توجه دیگری قرار گیرند.اینها سیگنالهای رادیویی است که هر شرکت مخابراتی از طریق دکل های خود استفاده و توزیع می کند که به تلفن شما امکان اتصال و استفاده از داده را می دهد.این می تواند تحت تأثیر ساخت تلفن شما نیز باشد (اما ما فقط در یک لحظه در مورد آن صحبت خواهیم کرد). به طور معمول ، مدل های جدید تا 4G بالا می روند و حتی برخی از آنها شروع به 5G می کنند.بستگی به سلول شما داردبه شرکت مخابراتی تلفن ، به چندین باند با فرکانسهای مختلف دسترسی خواهید داشت و این بدان معناست که اطمینان حاصل کنید که تقویت کننده شما با پوشش باند مخابراتی کار می کند ، برای بهره مندی بیشتر از آن بسیار مهم است.

سازگاری سیگنال تقویت کننده آنتن موبایل

اطمینان از سازگاری مدل تلفن همراه با تقویت کننده ، اولین بخش از این فرایند سازگاری است.همه تلفن ها به طور یکسان ایجاد نشده اند و اگر تلفنی داشته باشید که با پوشش باند فوق پشتیبانی نشود ، تقویت کننده آنتن موبایل شما قادر به تعامل و تقویت آن سیگنال تلفن همراه نخواهد بود.قسمت دوم مشکل سازگاری این است که مطمئن شوید با شرکت مخابراتی شما کار می کند.بار دیگر ، هر شرکت مخابراتی دارای فرکانسها و باندهای مختلف است و انتخاب تقویت آنتن موبایل که با مشخصات آنها مطابقت نداشته باشد ، انتخاب ما را بی فایده و هدر می دهد.

قدرت سیگنال تلفن همراه

هنگامی که به دنبال تقویت کننده آنتن موبایل خود هستید دو قدرت اصلی سیگنال وجود دارد. می توانید از بین آنتن های سود بالا و کم بهره انتخاب کنید.هیچ یک از آنها بدتر از دیگری نیستند ، بلکه بهتر برای شرایط خاص مجهز نیستند. اگر در یک منطقه روستایی هستید ، نه در نزدیکی دکل ها ، می خواهید با گزینه سود بالا بروید.سعی کنید به دنبال سیگنالی باشید که حداقل دارای قدرت سیگنال 5dBi باشد. این شانس شما را برای خدمات بدون وقفه افزایش می دهد و باعث تقویت عملکرد بهتر تلفن همراه بهتر می شود.حالا اگر شما روستایی هستید ، اما آن روستایی نیستید و در جایی که یک دکل نزدیک وجود دارد زندگی می کنید ، اما ساختمانها و موانع زیادی مانند کوهستان وجود دارد ، پس امتحان یک گزینه کم سود احتمالاً برای شما بهتر خواهد بود.

تقویت کننده سیگنال تلفن همراه در مقابل خودرو

آخرین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که دقیقاً در کجا می خواهید این تقویت کننده را قرار دهید. بارزترین چیز در خانه شما است.اگر شما فقط این کار را برای وقت تلف کردن تلفن همراه انجام می دهید یا حتی اگر در خانه خود کار نمی کنید ، این مناسب ترین گزینه برای شما خواهد بود.با این حال ، اگر در آن جامعه روستایی تمام مدت در حال حرکت هستید ، به عنوان مثال ، یک مزرعه کوچک اداره می کنید و به طور مداوم نیاز به بررسی زمینه هایی دارید که می خواهید تقویت کننده تلفن همراه را برای وسیله نقلیه خود در نظر بگیرید.اگر واقعاً به خدمات بهتری احتیاج دارید ، شاید یکی از اینها ایده خوبی باشد.

تقویت کننده آنتن موبایل چیست؟

این قطعه از تجهیزات تلفن برای گرفتن سیگنال تلفن همراه موجود و تقویت آن طراحی شده است. این کار را با استفاده از سه عنصر اصلی آن انجام می دهد: یک آنتن خارجی ، یک تقویت کننده و یک آنتن داخلی. این سه قطعه با هم ترکیب می شوند تا افزایش و قدرت دریافت را افزایش دهند.

آیا تقویت کننده های آنتن موبایل کار می کنند؟

بله ، اگر چند مورد در حال حاضر دارید. اولین مورد این است که شما باید نوعی سیگنال برای تقویت واحد داشته باشید.دوم این که مطمئن شوید یک تقویت آنتن موبایل خریداری کرده اید که نه تنها با دستگاه بلکه با شرکت مخابراتی شما نیز سازگار باشد. سپس اطمینان حاصل کنید که از راهنمای خریدار ما برای اطمینان از اینکه راهنمای مناسب خود را تهیه کرده اید ، استفاده کنید.

آیا تقویت آنتن موبایل ارزش آن را دارند؟

اگر شما هم مثل بقیه ما هستید ، بله دلایل زیادی برای خرید تقویت کننده آنتن موبایل در هنگام زندگی در یک منطقه روستایی وجود دارد.بزرگترین و احتمالاً بارزترین آن خدمات بی وقفه است. این بدان معناست که دیگر مکالمه قطع نشده یا مکالمه ای دشوار است که به قطع و وصل ادامه می دهد.به علاوه ، شما می توانید با این هزینه بیشتر زندگی کنید. افزایش سیگنال شما به تلفن شما کمک می کند تا هنگام سرویس دهی مجبور نباشد اینقدر باتری بخورد.بعلاوه ، تقویت کننده تلفن همراه نه تنها برای تماسها مناسب است. این می تواند به شما کمک کند تا بتوانید سریعتر مرور کنید.موارد مهم دیگری مانند یک سیگنال تقویت شده وجود دارد که به شما امکان می دهد در صورت لزوم به خدمات اضطراری دسترسی داشته باشید. نصب آنها ساده و با کاربردی آسان است که اگر می خواهید تا حد ممکن در ارتباط باشید ، ارزش آن را دارد.

آیا تقویت کننده های آنتن موبایل بی خطر هستند؟

ممکن است از خود بپرسید که آیا این نجات دهندگان کوچک نجات ندارند؟ آیا آنها نوعی تابش از خود ساطع می کنند که باید نگران آن باشیم؟ بسیاری از مردم این سوالات را می پرسند و پاسخ این است که مقدار کمی وجود دارد ، اما بیش از اینکه تلفن همراه شما به خودی خود ساطع می کند.در واقع ، با استفاده از تقویت کننده آنتن موبایل ، ممکن است باعث کاهش این اشعه نیز شوید. مشاهده می کنید که یک سیگنال ضعیف باعث می شود تلفن همراه شما از انرژی بیشتری در جستجوی آن سیگنال استفاده کند و این به معنای وجود تابش بیشتر است.به عنوان یک یادداشت ، تابش ساطع شده از تلفن همراه شما کمتر از 1 وات است و بنابراین موضوعی نیست که نگران آن باشید. بنابراین بله ، کارشناسان می گویند تقویت کننده آنتن موبایل کاملا ایمن است.

تقویت آنتن موبایل چگونه کار می کند؟

نحوه کار تقویت کننده های آنتن موبایل:

آنتن خارجی امواج هوا را برای پوشش باند از دکل حامل جستجو می کند و آن را به آمپلی فایر می رساند.سپس آمپلی فایر آن سیگنال را گرفته و آن را تقویت می کند. این سیگنال را از برج گرفته و میزان استقبال شما از تلفن همراه را افزایش می دهد.بنابراین ، دستگاه شما می تواند با سیگنالهای منتقل شده از طریق دکل تلفن همراه که بسیار دور است ، به آرامی ارتباط برقرار کند.

چرا قدرت سیگنال کاهش می یابد؟

سه مقصر بزرگ ممکن است باعث از دست دادن شما شده یا خدمات قطع شده را تجربه کنند

1.ممکن است از دکل خیلی دور باشید

اگرچه اعتماد به تلفن های همراه بیشتر و بیشتر می شود ، اما این احتمال کمتری می شود زیرا اکثر شرکت های مخابراتی چندین دستگاه ساخته و به طور مداوم در حال ساخت برج های تلفن همراه هستند. هنوز هم هنوز بعضی از مناطق روستایی توسط هر شرکت مخابراتی (یا هر دستگاه دیگری) سرویس نمی شوند

2.مصالحی که برای ساخت برخی ساختمانها استفاده می شود.

دلیل دیگر سیگنال ضعیف بستگی به این دارد که از چه موادی استفاده شده است ، ممکن است متوجه شوید برخی از ساختمان ها برای خدمات شما بهتر از ساختمان های دیگر هستند. ساختمانهایی که از بتن ضخیم یا فلزات سنگین ساخته شده اند ، گاهی اوقات در سرویس دهی اختلال ایجاد می کنند

3.مادر طبیعت

آخرین مورد از سه عامل قابل توجه در تخریب سیگنال تلفن همراه ، طبیعت خوب مادر قدیمی است. برخی ساختارهای طبیعی می توانند در سیگنال ها تداخل ایجاد کنند. رایج ترین آنها کوه است. اینها همان مسئله ساخت بشر را دارند ، زیرا سیگنالهای رادیویی نمی توانند همیشه به آنها نفوذ کنند یا مسیرهای منحنی را که از طریق آنها ساخته ایم ، دنبال کنند.

 

 

 

دستگاه تقویت آنتن موبایل چگونه کار میکند؟

تقویت کننده آنتن موبایل بی سیم در واقع سیستم های تقویت آنتن موبایل هستند که از سه قسمت تشکیل شده اند - یک آنتن خارجی ، یک تقویت کننده آنتن موبایل و یک آنتن داخلی - که برای تقویت سیگنال سلولی موجود با یکدیگر کار می کنند.آنتن خارجی هر سیگنالی را که در خارج از ساختمان موجود باشد دریافت می کند. برای کارکرد هر تقویت آنتن موبایل ، یک سیگنال بیرونی ، حتی یک سیگنال بسیار ضعیف ، لازم است. با این حال ، تقویت کننده آنتن موبایل ایجاد نمی کنند ، آنها فقط می توانند آنچه را که از قبل وجود دارد تقویت کنند. هرچه برج دورتر باشد ، یا هر چه میزان تداخل در ساختمان ها ، درختان و غیره بیشتر باشد ، سیگنال ضعیف تر خواهد بود. بعلاوه ، یک سیگنال ضعیف خارجی خواستار آنتن دهی قوی تر است.با این حال ، اگر مشتری شما فقط نیاز به افزایش سیگنال از یک شرکت مخابراتی دارد ، بهترین گزینه یک سیستم با آنتن جهت دار است که می توانند مستقیماً به سمت برج صحیح سوار شوند ، مانند کیت تقویت کننده آنتن موبایل خانگی اگر آنها همچنین نیاز به تقویت چندین حامل داشته باشند ، یک آنتن همه جهته بهترین کار را خواهد کرد زیرا سیگنال های برج ها را از هر جهت دریافت می کند. آنتن خارجی از طریق کابل به تقویت آنتن موبایل متصل می شود ، که در داخل ساختمان نصب شده است.تقویت کننده آنتن موبایل (یا تقویت کننده ها) برای کار با فرکانس های خاص طراحی شده اند و حامل های مختلف از فرکانس های مختلفی برای شبکه های خود استفاده می کنند (2G ، 3G ، 4G ، 4G LTE و ...).بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنید مشتریان شما یک تقویت کننده خریداری کرده اند که برای کار با فرکانس ها و شبکه های مورد استفاده طراحی شده است. خوشبختانه ، بیشتر شرکتهای مخابراتی از 850 مگاهرتز یا 1900 مگاهرتز برای شبکه های 2G و 3G خود استفاده می کنند و چندین کیت تقویت آنتن موبایل باند دوگانه وجود دارد که با هر یک کار می کنند. به عنوان مثال ، تقویت کننده آنتن موبایل را بررسی کنید. 4G و LTE ، مشتریان باید یک آمپلی فایر طراحی شده برای فرکانس های 4G و LTE مانند کیت تقویت آنتن موبایل داشته باشند. بررسی درجه دسی بل تقویت کننده آنتن موبایل نیز مهم است ، اطمینان حاصل کنید که می تواند سیگنال را به اندازه کافی تقویت کند تا به کل منطقه ای که مشتری شما باید پوشش دهد برسد.

آخرین قطعه سیستم به تقویت کننده آنتن موبایل متصل می شود و سیگنال تقویت شده را به داخل ساختمان منتقل می کند. آنتن های داخلی در دو نوع پنل و قارچی موجود است. آنتن های صفحه ای در یک جهت پخش می شوند و برای خانه ها یا ساختمانهای چند طبقه مناسب هستند. آنتن های گنبدی ، مانند آن همراه با تقویت آنتن موبایل باند دو بانده با آنتن داخلی سقف ، در همه جهات در یک طبقه پخش می شود.تقویت آنتن موبایل خودرو به همان روشی که تقویت آنتن موبایل مسکونی کار می کنند ، عمل می کنند.آنها سیستم های 3 بخشی هستند که سیگنال بیرونی را می گیرند ، آن را تقویت می کنند و سپس دوباره پخش می کنند. اکثر سیستم های تقویت آنتن موبایل خودرو دارای آنتن خارجی جهت دار همه جانبه هستند. آنتن خارجی به خارج خودرو متصل می شود و از طریق کابل به تقویت آنتن موبایل داخل متصل می شود.همچنین ، برخی از تقویت کننده آنتن موبایل وسیله نقلیه را می توان در زیر صندلی جلو نصب کرد و برخی دیگر از نوع تقویت کننده های گهواره ای هستند. نوع گهواره آمپلی فایر را با یک پایه تلفن ترکیب می کند و نیازی به آنتن ندارد. برای افزایش سیگنال ، تلفن باید در گهواره باشد. بنابراین ، این تقویت کننده ها باید با دستگاه های هندزفری جداگانه استفاده شوند. با این حال ، داخل آنتن های کیت های وسایل نقلیه معمولاً به اندازه ای کوچک هستند که بدون سر و صدا روی داشبورد سوار می شوند.

تقویت کننده آنتن موبایل | تقویت آنتن موبایل | تقویت آنتن دهی موبایل | تقویت آنتن موبایل همراه اول

تقویت کننده آنتن دهی موبایل

تقویت آنتن موبایل که حوزه فوق تخصصی فعالیت شرکت فراموج می باشد مربوط به افزایش سطح سیگنال در تمام محیط می باشد و شامل تمام اپراتور ها (همراه اول ، ایرانسل ، رایتل ، تالیا ، اپراتور محلی IR70 ، شبکه محلی کیش و...) و همچنین همه سخت افزارها (گوشی SUMSUNG , IPHONE, … و ...) می باشد. تقویت آنتن موبایل همراه اول

تقویت سیگنال موبایل

تقویت سیگنال موبایل موبایل در فرکانس GSM900 صرفاً با یک دستگاه تک فرکانس در باند 900 امکان پذیر می باشد. برای نقاطی که دکل مخابراتی 2G نصب شده است نیاز به استفاده از یک دستگاه دوباند که فرکانس GSM900 و GSM1800 را ساپورت می کند ، می باشد. قیمت دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل + تقویت فرکانس امواج موبایل

مسدود کننده آنتن موبایل

از دیگر محصولات شرکت موبایل ریپیتر مسدود کننده آنتن موبایل یا جمر موبایل (mobile jammer) می باشد. این دستگاه ها که در انواع مختلف 100mWatt تا 3Watt موجود می باشد ، جهت قطع آنتن موبایل در اماکن خاص مورد استفاده قرار می گیرند. سفارش خرید بلاکر موبایل در توان بالا نیاز به اخذ مجوز های لازم را دارد. تقویت آنتن موبایل ایرانسل

برترین محصولات تقویت آنتن موبایل | 22216273 - 021

حل مشکل آنتن دهی ایرانسل ، همراه اول ، رایتل در تمامی نقاط کور پارکینگ ها ، فضای باز و بسته

پرفروش ترین دستگاه های تقویت کننده آنتن موبایل

دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل | تقویت آنتن موبایل همراه اول | تقویت سیگنال موبایل | تقویت امواج موبایل | تقویت فرکانس موبایل

تقویت آنتن موبایل همراه اول ، ایرانسل و رایتل

نصب و راه اندازی دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل + پشتیبانی 24 ساعته

تقویت آنتن دهی موبایل همراه اول | تقویت کننده آنتن دهی موبایل | تقویت کننده آنتن موبایل

تقویت آنتن موبایل همراه اول

تقویت آنتن موبایل همراه اول توسط دستگاهی به نام بوستر ( ریپتر یا تکرار کننده سیگنال موبایل ) که جهت تقویت امواج تلفن همراه به کار می رود تقویت می شود.نحوه عملکرد به این گونه می باشد که سیگنال خوب امواج تلفن همراه را از محیط بیرون گرفته و پس از تقویت آن در محیطی که آنتن دهی موبایل ضعیف می باشد پخش میکند

تقویت آنتن دهی موبایل ایرانسل | تقویت کننده آنتن دهی موبایل | تقویت کننده آنتن موبایل

تقویت آنتن موبایل ایرانسل

تقویت کننده آنتن دهی ایرانسل توسط دستگاه تقویت آنتن موبایل دو باند برطرف می شود دستگاه تقویت آنتن دو باند دارای بازه تقویت فرکانس موبایل 900 تا 1800 می باشد سیگنال امواج تلفن همراه را از محیط می گیرد و آنتن دهی ایرانسل را بهبود می بخشد علاوه بر آنتن دهی ایرانسل اینترنت 4G را هم ساپورت میکند.

تقویت آنتن دهی موبایل رایتل | تقویت کننده آنتن موبایل رایتل | تقویت آنتن موبایل رایتل | تقویت آنتن سیگنال تلفن همراه | تقویت سیگنال موبایل | تقویت امواج موبایل | تقویت فرکانس موبایل | تقویت امواج رایتل | تقویت اینترنت رایتل

تقویت آنتن دهی موبایل رایتل

تقویت آنتن موبایل رایتل روی شبکه نسل سوم کار میکند مشکل آنتن دهی موبایل رایتل با دستگاه تقویت آنتن موبایل سه باند که دستگاه فول باند تقویت آنتن موبایل می باشد برطرف می شود دستگاه سه باند همه ی فرکانس های 900 ، 1800 و 2100 را پشتیبانی می کند و اینترنت نسل سوم 3G را هم نیز فراهم می سازد

مسدود کننده آنتن موبایل | مختل کننده آنتن موبایل | مسدود کننده وای فای | مسدود کننده بلوتوث | مسدود کننده امواج موبایل | مسدود کننده سیگنال موبایل | مسدود کننده فرکانس موبایل

مسدود کننده آنتن موبایل

مسدود کننده آنتن موبایل قابلیت مسدود کردن دستگاه های تحت شعاع را بمی دهد . حتی در شرایطی که آنتن دهی بسیار قوی باشد . این دستگاه هم می تواند به صورت ایستاده بر روی میز باشد و هم می تواند بر روی دیوار نصب شود . به محض روشن شدن دستگاه کلیه امواج در محدوده 100 متری مسدود خواهد شد .

برای اطلاعات بیشتر راجع به محصولات و دستگاه تقویت آنتن موبایل کاتالوگ زیر را دانلود کنید