قویترین سیستم تقویت آنتن موبایل در ایران

آیا از آنتن دهی موبایل خود رنج می برید کافیست با ما تماس بگیرید

حل مشکل آنتن دهی موبایل در سراسر کشور

تقویت آنتن موبایل در تمام نقاط ایران | 22216273 - 021 | 6666620 - 0935

تیم فوق تخصصی تقویت کننده آنتن دهی موبایل | 22216273 - 021

یکی از مهمترین نکات در راه اندازی یک سیستم تقویت آنتن موبایل ، نصب و تنظیم آنتن دهنده (Outdoor Antenna) که معمولاً در پشت بام و در مقابل دکل BTS نصب می شود ، می باشد. آنتن گیرنده + کابل کواکسیال + کانکتور + ریپیتر موبایل تک باند ، دو باند یا سه باند + آنتن فرستنده چرا که در صورتی که سطح سیگنال مناسبی توسط این آنتن دریافت نگردد ، با توجه به وجود تضعیف در مسیر تقویت امواج موبایل ، تقویت سیگنال موبایل راندمان کارکرد سیستم به شدت کاهش می یابد. البته معمولاً در داخل شهرها همیشه سطح امواج دریافتی در فرکانس 900MHZ مناسب می باشد. با توجه به اینکه مشاهده میزان سیگنال دریافتی توسط آنتن نیاز به دستگاه تستر ( تست سیگنال موبایل ) دارد، پیشنهاد می شود ابتدا آنتن را بر روی یک پایه که قابلیت چرخش داشته باشد نصب کنید امواج سیگنال موبایل | تقویت کننده آنتن دهی موبایل و تقویت کننده امواج موبایل در جهت یک دکل مخابراتی تنظیم نماییم. سپس کابل را تا محیطی که آنتن دهی ضعیف می باشد به دستگاه ریپیتر تقویت آنتن موبایل وصل می کنیم و آنتن پخش کننده امواج موبایل و تقویت امواج تلفن همراه را به پورت Mobile دستگاه متصل می کنیم و دستگاه را بوسیله آداپتور روشن میکنیم در انتها می توانیم با تغییر جهت آنتن دهنده ،کیفیت مکالمه را به صورت تجربی در محل نصب آنتن داخلی تست کنیم.

شرکت موبایل ریپیتر از این پس کاتالوگ دستگاه تقویت آنتن موبایل خود را ارائه می دهد. در نتیجه تحقیقات فنی طولانی مدت و مطالعات دقیق در مورد بازار خدمات تلفن همراه ، تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه توسط این شرکت مطابق کشوری که در آن استفاده می شود ، بر روی فرکانس های فوق الذکر تنظیم می شوند. در کاتالوگ ما یک ریپیتر آنتن موبایل برای 4 فرکانس عمده مورد استفاده در جهان مشاهده خواهید کرد: 900 مگاهرتز برای اکثر شبکه های اروپایی و آسیایی ، 1800 مگاهرتز به عنوان یک باند اضافی برای اروپا و آسیا ، 850 مگاهرتز که به طور عمده در کشورهای آمریکای جنوبی استفاده می شود و 1900 مگاهرتز در ایالات متحده آمریکا ، کانادا و کشورهای آمریکای جنوبی استفاده می شود.

در دسترس بودن و تنوع مدل های باند و سه گانه تقویت کننده های سیگنال شبکه GSMبه کاربران این امکان را می دهد تا نه تنها سیگنال GSM را برای مکالمات تقویت کنند بلکه به دلیل اینکه چندین فرکانس را به طور همزمان پشتیبانی می کنند و در این حالت به عنوان تقویت کننده های چند منظوره برای افزایش 3G یا همزمان 4G

برای نصب مناسب دستگاه تقویت آنتن موبایل انتخاب سایت برای کل پروژه بسیار مهم است. با استفاده از دستگاه اندازه گیری سیگنال، مانند یک تجزیه و تحلیل طیف، و یا یک برنامه تلفن همراه کمک خواهد کرد که اشاره به آنتن خارجی به BTS و به دست آوردن حداکثر افزایش سیگنال بررسی عملکرد تلفن همراه یکی از ساده ترین راه ها است. تست سیگنال با تلفن همراه در مقایسه با یک طیف سنج دقیق دقیق نیست، زیرا بسیار کندتر است. بهترین نتایج در صورتی بدست می آید که اندازه گیری ها با یک آنتن خارجی که به طور مستقیم به تلفن وصل شده اند، با استفاده از Net

آیا از آنتن دهی موبایل خود رنج می برید؟ کافیست با یک تماس مشکل خود را برطرف نمایید 09356666620  -  22216273 - 021

دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل در نقاط کور | ما تمام مشکل آنتن دهی موبایل شما را در هر نقطه کوری حل می کنیم.

3G سیگنال دستگاه آنتن موبایل چگونه کار می کند؟

هر تقویت کننده سیگنال آنتن 3g از Nikrans به روش زیر عمل می کند: آنتن در فضای باز سیگنال های 3g ورودی را از برج پایه ارائه دهنده می گیرد و آنها را در داخل خانه تکرار می کند. به همین دلیل شرایط مهمی برای تنظیم آنتن در فضای باز در یک مکان خارجی با سیگنال های ورودی نسبتاً پایدار حداقل 1-2 بار وجود دارد. سیگنال تکرار کننده دریافت شده به یک تقویت کننده 3G می رود و افزایش می یابد. پس از آن سیگنال بهبود یافته 3g به یک آنتن داخلی می رود که آن را در اطراف مکان پخش می کند.

مزایای ریپیتر 4G

تقویت کننده از فهرست موبایل ریپیتر دارای مجموعه ای از توابع نوآورانه هستند و می توانند از چندین گزینه مفید مانند:

پشتیبانی از همه ارائه دهندگان. ریپیتر 4G روی فرکانسهای خاصی کار می کنند و مناسب همه ارائه دهندگانی است که از یک باند فرکانسی یکسان استفاده می کنند.

حالت خواب وقتی یک تکرار کننده استفاده نمی شود ، وارد حالت خواب می شود که به شما امکان می دهد انرژی را به میزان قابل توجهی ذخیره کند.

راه اندازی و استفاده ساده هیچ مهارت فنی لازم نیست ، فقط یک کتابچه راهنما بخوانید. این فرآیند تقریباً 30 دقیقه طول خواهد کشید.

کنترل خودکار تکرار کننده تداخلی در شبکه یا سایر کاربران ایجاد نمی کند ، زیرا سیستم به طور خودکار سود خود را تنظیم می کند.

صفحه نمایش ال سی دی. این ویژگی کاربرپسند به کاربران امکان می دهد داده های اصلی مربوط به عملکرد تکرار کننده ، یادداشت های خطا ، نکات راه اندازی و غیره را مشاهده کنند.

پشتیبانی از چندین کاربر. همه افراد در منطقه تحت پوشش تکرار کننده بدون تداخل از سیگنال های تقویت شده بهره مند می شوند.

کنترل سطح سیگنال. این سیستم ویژگی های دریافت سیگنال را در منطقه شما تشخیص داده و سیستم را برای حداکثر کارایی تنظیم می کند.

ایمنی 100٪ کاتالوگ ما فقط شامل دستگاه های کاملاً آزمایش شده و ایمن است. گواهینامه های معتبر CE و RoHS. بدون انتشار رادیواکتیو ، بدون سر و صدا.

مجموعه کامل. آنتن ها و کابل های کاملاً سازگار از قبل در مجموعه قرار گرفته اند. بدون خطر انتخاب لوازم جانبی اشتباه - بدون هزینه اضافی.

تقویت کننده های آنتن تلفن همراه LTE چه تفاوتی دارند؟

سیستم تقویت کننده LTE نسبتاً قدرتمند است ، بنابراین مناطق بزرگ برای تکرارکننده LTE (ساختمانهای اداری ، خانه ها ، مراکز تجاری ، هتل ها ، سوپرمارکت ها ، مدارس یا سایر مکان های داخلی) مشکلی ایجاد نمی کنند. حتی در یک منطقه بزرگ تعدادی از تلفن های همراه محدود نیستند زیرا سیستم تقویت کننده تلفن همراه سیگنال های تقویت شده را در سراسر منطقه تکرار و توزیع می کند و به هر دستگاه موبایل فعال می رسد.

تقویت کننده سیگنال 4G در کیت های کامل با آنتن و کابل ارائه می شود. پس از دریافت سیگنال تقویت کننده تلفن همراه 4g ، می توانید از طریق سیستم خود نصب کنید. در مدت زمان 15-20 دقیقه سیستم را نصب کرده و پس از روشن شدن دستگاه در چند لحظه پوشش کاملی را بدست خواهید آورد.

هر تقویت کننده موبایلی که ارائه می دهیم ایمن و با کیفیت است. این مطابق با گواهینامه های CE- و RoHS است که مطابقت آن را با استانداردهای بین المللی ایمنی ثابت می کند.

1. تقویت کننده آنتن موبایل چگونه کار می کند؟

هر یک از تکرار کننده های سیگنال تلفن همراه ما دارای یک آنتن در فضای باز ، یک آنتن داخلی و یک کابل کواکسیال 10 متری هستند. آنتن در فضای باز نصب می شود جایی که سیگنال (منطقی) خوب است ، به عنوان مثال ، روی سقف ، نما یا دودکش. توسط کابل کواکسیال متصل می شود ، سیگنال به تکرار کننده هدایت می شود ، که به عنوان تقویت کننده شبکه برای افزایش سیگنال داخلی شما عمل می کند. سپس آنتن داخلی سیگنال را به داخل خانه منتقل می کند. به این ترتیب می توان سیگنال تلفن همراه را از خارج به داخل دریافت کرد.

2. لوازم جانبی متفاوت چیست؟

آنتن در فضای باز سیگنال را از اپراتورهای تلفن از دکل مخابراتی دریافت می کند. چندین مدل وجود دارد. موردی که در هر حالت نیاز دارید ، از جمله موارد دیگر ، به فاصله شما با دکل مخابراتی و همچنین به کیفیت سیگنال دریافت شده در خارج بستگی دارد.

سیگنال با استفاده از کابل کواکسیال به ریپیتر سیگنال موبایل منتقل می شود.

بنابراین بسیار ساده است ، آنتن داخلی مستقیماً به تکرار کننده سیگنال موبایل متصل می شود و سیگنال را به داخل می فرستد. چندین مدل آنتن داخلی نیز وجود دارد. اگر می خواهید یک آنتن کابل داخلی داشته باشید تا در موقعیت قرارگیری تکرار کننده (که باید 10 متر از آنتن در فضای باز باشد) آزادی بیشتری به شما بدهد ، باید پسوند آنتن را بخرید تا گزینه بین چندین مدل از آنتن های داخلی و یک کابل کواکسیال اضافی.

3. آیا می توان سطح پوشش را در چندین اتاق افزایش داد؟

!مطمئن! اگر بوستر سیگنال موبایل نیاز به تقویت چند طبقه یا اتاق دارد ، می توان چندین آنتن داخلی را به یک دستگاه تقویت آنتن موبایل متصل کرد. هرچه یک دستگاه تقویت انتن موبایل قدرتمندتر باشد ، امکان اتصال چندین آنتن داخلی بیشتر است. به این ترتیب در هر طبقه سیگنال همگن تری بدست می آید.

مروری بر حداکثر تعداد آنتن های داخلی که تکرارکنندگان ما می توانند پشتیبانی کنند:

دستگاه تقویت آنتن موبایل با قدرت 10 دیبی (300 متر مربع) است. 1 آنتن داخلی

دستگاه تقویت آنتن موبایل با قدرت 13 دیبی (600 متر مربع) است. 2 آنتن داخلی

دستگاه تقویت آنتن موبایل با قدرت 15 دیبی (900 متر مربع) است. 3 آنتن داخلی

دستگاه تقویت آنتن موبایل با قدرت 17 دیبی (1200 متر مربع) است. 4 آنتن داخلی

دستگاه تقویت آنتن موبایل با قدرت 20 دیبی (1500 متر مربع) است. 6 آنتن داخلی

دستگاه تقویت آنتن موبایل با قدرت 23دیبی (2000 متر مربع) - حداکثر است. 8 آنتن داخلی

سیگنال مخابراتی همیشه از طریق کابل کواکسیال از آنتن خارجی به تقویت کننده انتن موبایل منتقل می شود. با استفاده از تقسیم کننده(اسپیلیتر) می توان چندین آنتن داخلی را نصب کرد. اتصال نیز توسط کابل کواکسیال انجام می شود. مدار های الحاقی برای دو ، سه یا چهار آنتن داخلی موجود است. همه چیز شامل می شود: شکاف ، کابل کواکسیال و آنتن های داخلی.

مدار های الحاقی با آنتن های داخلی متفاوت و طول های مختلف کابل کواکسیال در دسترس هستند.

خواه یک خانه 500 متر مربعی با دیوارهای بتونی ، پارکینگ زیرزمینی 4000 متر مربع یا دفاتر چند طبقه ، راه حل متناسب با شرایط شما ارائه می دهد. از تماس گرفتن با ما دریغ نکنید.

4. نحوه انتخاب صحیح دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل و قدرت آن

هرچه مساحت بیشتر باشد ، قدرت بوستر سیگنال موبایل نیز باید بیشتر باشد. با این حال ، همیشه باید مراقب باشید که انرژی زیادی را در یک منطقه بسیار کوچک قرار ندهید ، زیرا باعث تداخل می شود. جدول بخش بعدی سریعاً به شما درباره ریپیتر متناسب با نیازهای شما توصیه می کند.

دفاتر کوچک یا آپارتمان ها اغلب به یک بوستر سیگنال سیار کم قدرت و حداکثر به یک یا دو آنتن داخلی احتیاج دارند ، در حالی که دفاتر فضای باز تمایل دارند که قدرت دریافت بیشتر به دستگاه تقویت آنتن موبایل قدرتمندتر و آنتن داخلی بیشتری داشته باشند.

تقویت کننده آنتن موبایل در اصفهان جهت پوشش کامل تقویت سیگنال موبایل و تقویت امواج موبایل (در فرکانس های GSM900 – DCS1800 – 3G2100 مگا هرتز) در کلیه ی نقاط شهر اصفهان دارای مشکل آنتن دهی موبایل می باشد مشکل آنتن دهی موبایل در اصفهان با یک دستگاه تقویت سیگنال موبایل ، تقویت امواج موبایل و تقویت فرکانس موبایل تک باند مشکل آنتن دهی برطرف می شود دکل های آنتن دهی امواج موبایل در اصفهان در بازه فرکانسی 900 تا 1800 می باشد دستگاه تقویت آنتن دهی موبایل ، دستگاه تقویت کننده سیگنال موبایل ، تقویت کننده آنتن دهی موبایل ، دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل تک باند و دو باند  روی دکل های آنتن دهی در اصفهان به خوبی مشکل آنتن دهی موبایل را در اصفهان ساپورت می کند . تقویت کننده آنتن دهی موبایل در اصفهان- تقویت آنتن موبایل در اصفهان - تقویت سیگنال موبایل در اصفهان - تقویت امواج موبایل در اصفهان - تقویت فرکانس موبایل در اصفهان - قیمت تقویت کننده آنتن دهی موبایل در اصفهان

تقویت کننده آنتن دهی موبایل در نقاط کور

تقویت آنتن موبایل در نقاط کور خارج شهرها در صورتی امکان پذیر می باشد که یک سیگنال حداقل از BTS در مجاورت محل تا فاصله 10 کیلومتر دریافت گردد.(-100dbm) یا به صورت تجربی در آن محوطه شبکه موبایل بر روی گوشی قابل مشاهده باشد. بنابراین در مکان هایی که شبکه تلفن همراه شناسایی نشود امکان افزایش آنتن دهی موبایل وجود ندارد.

فروش انواع دستگاه های تقویت آنتن موبایل در اصفهان برای رفع مشکلات انتن دهی و اینترنت همراه و پشتیبانی از تمامی اپراتور ها

دو پورت ساخته شده در دستگاه تقویت آنتن موبایل کاملا دو طرفه را می پذیرد این عملی، آسان برای استفاده و نصب سیستم تقویت امواج موبایل است این قابل اعتماد است، طراحی شده برای مطابقت با استانداردهای EN 60950-1 + A11، EN 301 489-1 / -8، EN 301 502. ATT & ALC و بطور خودکار تنظیم سطح سیگنال را متعادل می کند

تقویت سیگنال قوی امواج موبایل در نقاط باقیمانده

تقویت آنتن موبایل جهت نقاط کور و ضعیف که قدرت بی نظمی آن به دلیل آنتن داخلی نابرابر توزیع می شود اینست اگر سیگنال ضعیف باشد شما می توانید یک خط از تقویت کننده آنتن موبایل توزیع کنید، بنابراین بسیاری از مکان ها به درستی با استفاده از یک پوشش تقسیم کننده و آنتن های اضافی Indoor - اما باید توجه داشت که سیگنال منتشر شده توسط بسیاری از آنتن های داخلی خواهد افتاد و سپس شما نیاز به استفاده از تکرار با قدرت خروجی بالاتر از دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل دارید.

چگونه می توان اینترنت 3G خود را بهبود بخشید؟

کیفیت اینترنت 3G ممکن است به دلایل زیادی مانند نبود آنتن ارائه دهنده در نزدیکی یا ویژگی های چشم انداز بد باشد. اما دلیل آن هرچه باشد ، با یک دستگاه تقویت انتن موبایل 3G به راحتی می توان مشکل را برطرف کرد. باعث تثبیت کار و سرعت اینترنت موبایل می شود. شما فقط باید یک مدل مناسب برای ارائه دهنده خود انتخاب کنید و آن را در کاتالوگ ما در بالا قرار دهید یا با تماس با تیم فروش ما.

✅ چه تقویت کننده 3G را برای شبکه / ارائه دهنده خود انتخاب می کنم؟

مجموعه گسترده ای از تقویت کننده های 3G را پیشنهاد می کند که با یک باند ارائه دهنده و اندازه یک مکان برای پوشش متفاوت است. کاتالوگ ما شامل مدل هایی برای همه شبکه های جهان و مکان های با اندازه های مختلف است: از 150 متر مربع تا 3000 متر مربع. در کاتالوگ فوق همه آنها را پیدا خواهید کرد ، یا به سادگی با مدیران ما تماس بگیرید تا دقیقاً راه حلی برای نیازهای شما پیدا کنید.

if آیا اگر چندین نفر همزمان از تقویت کننده 3G استفاده کنند ، کیفیت اینترنت 3G پایین می آید؟

خیر ، اگر سایر اعضای خانواده ، دوستان یا همکاران از سیگنال های 3G در تلفن یا لپ تاپ خود استفاده کنند ، کیفیت اینترنت 3G شما بدتر نخواهد شد. یک تکرار کننده 3G کیفیت سیگنال را برای همه دستگاه های موجود در محدوده عملکرد خود افزایش می دهد.

✅ آیا می توانم تماس های صوتی را با تقویت کننده 3G بهبود ببخشم؟

منظور از تقویت کننده 3G این است که فقط اتصال 3G یا به عبارت دیگر اینترنت تلفن همراه را بهبود بخشد. و تماس های تلفنی نیاز به پشتیبانی از فرکانس های GSM دارند. در Myamplifiers مدل هایی با پشتیبانی همزمان از 2 تا 5 فرکانس برای مکالمات + 3G یا حتی 4G به طور همزمان داریم. و برای تماس های تلفنی بدون اینترنت ، تکرار کننده GSM را انتخاب کنید.

✅ چه کسی می تواند برای من یک تکرار کننده 3G نصب کند؟

نصب تقویت کننده سیگنال 3G یک فرایند آسان و سریع است. هیچ مهارت فنی و تجربه ای لازم نیست. ما به شما توصیه می کنیم که کتابچه راهنما را از قبل بخوانید ، و به این شرط نصب 30 دقیقه بیشتر طول نمی کشد. در صفحه نحوه نصب جزئیات بیشتر درباره تنظیم تقویت کننده را بیاموزید.

چگونه می توانم اتصال 4G خود را بهبود بخشم؟

4G بخشی از خدمات تلفن همراه ارائه دهنده شماست ، بنابراین برای رد کردن مشکل 4G ضعیف ، شما به راحتی می توانید ارائه دهنده خود را تغییر دهید. متأسفانه ، این اغلب کار نمی کند زیرا مشکلات سیگنال به دلیل ویژگی های چشم انداز یا ساختار ساختمان ایجاد می شوند. بنابراین تنها روش مطمئن برای تقویت 4G در بیشتر موارد استفاده از تقویت کننده 4G است که 100٪ نتیجه می دهد.

تقویت آنتن موبایل جهت پوشش کامل سیگنال موبایل (در فرکانس های GSM900 – DCS1800 – 3G2100مگا هرتز) در کلیه ی نقاط دارای مشکل آنتن دهی تلفن همراه ، امری مهم و ضروری می باشد مشکل آنتن دهی موبایل در تهران با یک دستگاه تقویت سیگنال موبایل ، تقویت امواج موبایل و تقویت فرکانس موبایل تک باند مشکل آنتن دهی برطرف می شود دکل های آنتن دهی امواج موبایل در تهران در بازه فرکانسی 900 تا 1800 می باشد دستگاه تقویت آنتن دهی موبایل ، دستگاه تقویت کننده سیگنال موبایل ، تقویت کننده آنتن دهی موبایل ، دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل تک باند و دو باند روی دکل های آنتن دهی در تهران به خوبی مشکل آنتن دهی موبایل را در تهران ساپورت می کند . تقویت کننده آنتن دهی موبایل در تهران - تقویت آنتن موبایل در تهران - تقویت سیگنال موبایل در تهران - ترفند تقویت آنتن موبایل

تقویت کننده آنتن موبایل شامل یک دستگاه تقویت کننده امواج (  mobile antenna booster ) و دو آنتن که یکی جهت دریافت و ارسال سیگنال موبایل به آنتن مخابراتی اصلی (BTS) و دیگری جهت پوشش دریافت و ارسال سیگنال از مخاطب در محوطه پوشش ، می باشد.
دستگاه تقویت کننده سیگنال موبایل به طور همزمان سیگنال موبایل مخاطب را دریافت نموده پس از پردازش در قسمت signal procising  و افزایش بهره (Gain) آن را توسط آنتن به گیرنده (Donor antenna) که در فضای باز نصب گردیده است به سرویس مرکزی مخابرات ارسال می نماید. به طور کلی این مسیر را Uplink  و سیگنالی که اطلاعات مخاطب در محوطه پوشش در آن می باشد را Uplink signal می نامند.
سیستم تقویت آنتن موبایل شامل مسیر دیگری هم می باشد که سیگنال ارسال از طرف BTS system به سمت مخاطب می آید،  که مسیر Downlink نام دارد.

تقویت آنتن دهی موبایل که حوزه فوق تخصصی فعالیت این شرکت  می باشد مربوط به افزایش سطح سیگنال در تمام محیط می باشد و شامل تمام اپراتور ها (همراه اول ، ایرانسل ، رایتل ، تالیا ، اپراتور محلی IR70 ، شبکه محلی کیش و...)  و همچنین همه سخت افزارها (گوشی SUMSUNG , IPHONE , ANDROID , IOS و ...)  می باشد.

دستورالعمل نصب برای دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل RF ثابت

سیگنال تلفن همراه را در همه جا در اتاق تست کنید، زمانی که سیگنال بر روی تلفن نشان می دهد 3 یا 4 میله در دستگاه تقویت آنتن موبایل وجود دارد، در محل متناوب متضاد از آنتن داخلی، به این معنی است که شما بهترین سیگنال تقویت آنتن را دارید. اگر این کار را نکنید، نصب آنتن خارجی را دوباره ادامه دهید، ممکن است بهترین کار را نکنید و یا بررسی کنید که آیا جدایی RF بین آنتن داخلی و خارجی وجود دارد. برای ایجاد نوسان خودکار، تکرار کننده به طور اتوماتیک کاهش می یابد و این باعث می شود که یک منطقه پوشش کوچکتر به وجود آید. اگر متوجه شوید که در طول تماس تلفنی، تماس گیرنده شما را به خوبی یا با وقفه ای نخواهد شنید، و شما یک سیگنال امواج فرکانس موبایل را دارید، سپس شما باید آنتن خارجی را با حرکات بسیار خوبی از سمت چپ یا راست حرکت دهید بالعکس. بعد از قرار دادن 10 ثانیه برای مقداردهی اولیه و سعی کنید دوباره تماس بگیرید. این عمل را تا زمانی که نرخ پذیرش و انتقال خوب بدون وقفه دارد. چراغ Uplink در حین تماس در شرایط کاری عادی خاموش خواهد شد.

تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه قایق

هر تقویت کننده تلفن همراه دریایی توسط با دو آنتن ، کابل ، منبع تغذیه و لوازم جانبی نصب می شود. برای نصب سیستم نیازی به خرید چیز اضافی نیست. مراحل نصب ساده است و حدود 20 دقیقه طول می کشد ، بنابراین فقط با خواندن کتابچه راهنما (برای بارگیری در هر صفحه تقویت کننده موجود است) می توانید آن را به تنهایی انجام دهید. یا برای اطلاعات بیشتر به صفحه نحوه نصب مراجعه CE و RoHS تأیید می شود.

1. تماس های 4G چیست؟

تماس های 4G چیست؟ تماس از طریق 4G چیزی بیش از آنچه که می گوید نیست. آنها تماس صوتی از طریق شبکه 4G / LTE به جای اتصال 2G یا 3G هستند که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند.

مردم فکر می کنند که 4G فقط برای بارگیری ، پخش جریانی و گشت و گذار در اینترنت استفاده می شود. تاکنون از شبکه 4G برای این کار استفاده می شد. با این حال ، امروز از 4G برای برقراری تماس نیز استفاده می شود.

2. مزایای تماس با 4G چیست؟

مزیت بزرگ تماس از طریق 4G این است که کیفیت تماس از اتصالات 3G یا 2G برتری دارد ، زیرا داده های بسیار بیشتری از 4G می توانند بیش از 2G یا 3G منتقل شوند. به طور دقیق حداکثر سه برابر بیشتر از 3G و حداکثر شش برابر بیشتر از 2G

این موضوع درک مکالمه شما را بسیار آسان می کند. نه تنها آنچه گفته می شود ، بلکه لحن آن نیز هست. در اصل ، این یک تماس صوتی HD است که با تلویزیون HD قابل مقایسه است.

پوشش و اتصال بهبود یافته است تماس های بیش از 4G می توانند تماس ها را تا دو برابر سریعتر از روش های فعلی متصل کنند. از آنجا که شبکه های 2G و 3G در صورت عدم وجود سیگنال 4G هنوز در دسترس هستند ، پوشش تلفن همراه بسیار بیشتر است. وقتی سیگنال 4G در دسترس نباشد ، تلفن دوباره به 2G یا 3G تبدیل می شود.

در بسیاری از موارد از 4G در 800 مگاهرتز استفاده می شود. این فرکانس کم دامنه بسیار گسترده تری نسبت به فرکانس های بالاتر 1800 و 2100 مگاهرتز دارد. 800 مگاهرتز از برج سلول بسیار بیشتر از 2100 مگاهرتز است که عموماً برای 3G استفاده می شود. نکته نهایی این است که شبکه 4G دامنه بسیار بیشتری از 3G و 2G دارد.

اگرچه 2G و 3G به حیات خود ادامه خواهند داد ، این شبکه ها کمتر و کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین ، ممکن است فرکانس هایی که در حال حاضر برای 2G یا 3G استفاده می شوند ، در آینده برای 4G استفاده شوند. به این ترتیب ، افراد بیشتری با 4G تماس می گیرند.

ماندگاری بهتر باتری

هرکسی با 4G تماس بگیرد متوجه می شود که باتری تلفنش بیشتر طول می کشد. وقتی تماس ها از طریق 4G برقرار نمی شد ، هنگام شروع تماس تلفنی ، تلفن های همراه مجبور بودند دائماً به 2G یا 3G تبدیل شوند. هنگام تماس از طریق 4G ، تلفن همراه لازم نیست دائما تغییر کند. جابجایی بین شبکه ها انرژی زیادی را مصرف می کند ، بنابراین باتری سریعتر تخلیه می شود.

باتری که به طور مداوم به 4G متصل است ، عمر طولانی تری دارد.

تماس های ویدئویی

از لحاظ تئوری امکان برقراری تماس تصویری از طریق شبکه 4G نیز وجود دارد ، مانند تماس اسکایپ. تفاوت در این است که از شماره موبایل استفاده می شود. بنابراین می توانید مانند یک تماس تلفنی عادی اما با ویدئو تماس بگیرید. این برای هر کسی که از طریق تلفن 4G نیز تماس می گیرد امکان پذیر است. بنابراین ، حساب های جداگانه با اشخاص خارجی مانند Skype دیگر لازم نیست.

خدمات تماس تصویری مانند Skype معمولاً کیفیت صدای بهتری نسبت به کیفیت تصویر ارائه می دهند. این به این دلیل است که فن آوری خاصی وجود دارد که در پشت آن گفتگو کنندگان از همان فناوری استفاده می کنند. از آنجا که هر دو نفر از یک شبکه برای مکالمه (تصویری) از طریق 4G استفاده می کنند ، کیفیت تماس بهبود می یابد و باتری بیشتر دوام می آورد.

3. آیا محدودیتی برای تماس های 4G وجود دارد؟

تماس های بیش از 4G (هنوز) در دسترس همه و همه جا نیست. بعلاوه ، هنوز نمی توان از طریق 4G با خارج از کشور تماس گرفت. با این وجود ، خارج از این مورد ، تماس های بیش از 4G محدودیت کمی دارند.

4. از کجا می دانم می توانم از طریق 4G تماس بگیرم؟

امکان برقراری تماس از طریق 4G به عوامل مختلفی بستگی دارد. از نظر ارائه دهنده و تلفن همراه متفاوت است. اگر می توانید از طریق 4G تماس بگیرید با ارائه دهنده خود مشورت کنید.

5. چرا قبلاً هرگز با 4G تماس نگرفته ایم؟

مشکل تماس از طریق 4G این است که شبکه 4G یک فناوری فقط داده ای است و بنابراین در اصل برای تماس صوتی طراحی نشده است. 2G و 3G در ابتدا برای تماس های صوتی طراحی شده اند و پس از آن داده ها اضافه می شوند.

بنابراین پروتکل های جدیدی برای فراخوانی بیش از 4G طراحی شده اند که کار بسیار زیادی بوده است. چندین به روزرسانی برای زیرساخت VoLTE جدید انجام شده است. هیچ راه حل استاندارد وجود ندارد ، هر فناوری و هر شبکه طراحی خاص خود را دارد.

بزرگترین چالش بازگشت تلفن به 2G یا 3G در هنگام تماس تلفنی در صورت عدم وجود سیگنال 4G بود. این کار باید به راحتی انجام شود تا از قطع تماس جلوگیری شود. بنابراین ، برج های تلفن همراه باید از 2G / 3G و 4G پشتیبانی کنند تا در صورت لزوم ، تلفن همیشه بتواند به عقب برگردد.

تقویت کننده آنتن موبایل برای خانه چیست؟

تقویت کننده انتن موبایل خانه سیگنال های آنتن موبایل را برای همه شرکت ها ایرانسل همراه اول رایتل و همه دستگاه ها بهبود می بخشد ، بدون نیاز به هزینه های مکرر ، نصب آنها ساده است و یک روش عالی برای بهبود سیگنال های ضعیف مکالمه ، پیام و 4G LTE در خانه ها و آپارتمان های کوچک و بزرگ است .

تقویت کننده های آنتن برای خانه چگونه کار می کنند؟

برای خانه هایی که هیچ سیگنالی در داخل ندارند و سیگنال های آنتن موبایل ضعیف یا متوسط قابل استفاده در خارج یا نزدیک خانه هستند ، یک تقویت کننده آنتن موبایل می تواند سیگنال آنتن موبایل داخل خانه را بهبود بخشد. تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه با گرفتن سیگنال خارج از خانه با آنتن خارجی ، تقویت سیگنال با تقویت کننده سیگنال تلفن همراه و توزیع سیگنال بهبود یافته در داخل خانه با استفاده از یک یا چند آنتن داخلی کار می کنند. تقویت کننده های سیگنال برای متوقف کردن مکالمات کاهش یافته و رفع سیگنال های ضعیف تلفن همراه در خانه ها و محل کار های کوچک و بزرگ استفاده می شوند. هر خانه ای با سیگنال سلولی ضعیف می تواند از یکی از تقویت کننده های سیگنال قدرتمند در جهت بهبود سیگنال های آنتن موبایل داخل خانه برای همه شرکت های ایرانسل همراه اول رایتل ، همه تلفن های همراه و دستگاه ها و بدون هیچ گونه هزینه تکراری پس از خرید بهره مند شود.

بهترین تقویت کننده آنتن موبایل برای خانه

انتخاب بهترین تقویت کننده سیگنال موبایل به موارد مختلفی بستگی دارد - اندازه خانه ، قدرت سیگنال خارج از خانه ، تراکم و تعداد دیوارهای خانه ، قیمت ، تعداد حامل ها و مجموعه رضایت تولید کننده. تقویت کننده های سیگنال با همه حامل های تلفن همراه در می کنند تا داده های مکالمه ، پیام و اینترنت را در خانه ها از هر اندازه ، با هر تراکم دیواری تقویت کنند و تا زمانی که یک سیگنال قابل استفاده در خارج یا نزدیک خانه وجود دارد ، یکی از تقویت کننده های سیگنال سلول ما قادر به افزایش سیگنال آنتن موبایل هستند.

آیا خانه برای چندین حامل آنتن موبایل به پوشش نیاز دارد؟

بله ، تقویت کننده سیگنال گزینه بهتری خواهد بود زیرا یک تقویت کننده سیگنال می تواند قدرت سیگنال را برای هر حامل سلول با سیگنال ضعیف در خارج از خانه بهبود بخشد. از طرف دیگر سلولهای فمتوسل و میکروسل مخصوص یک حامل هستند.

چه عواملی باعث افت تماس و دریافت آنتن موبایل بد می شود؟

افت تماس ها ، کندی اطلاعات تلفن همراه و ضعف سیگنال موبایل محصول عوامل مختلفی است که هم با هم کار می کنند و هم به تنهایی. فاصله از برج سلول ، ظرفیت کاربر برج سلول و تعداد اشیا between بین شما و دکل مخابراتی همه باعث افت تماس و ضعف سیگنالهای آنتن موبایل می شود. برخی از اشیا common متداول مسدود کننده سیگنال شامل کوهها ، سنگها ، درختان ، برف یا انبوه خاک ، باران ، گرد و غبار در هوا ، ساختمانها ، دیوارهای متراکم و هر چیز ساخته شده از فلز ، مانند مس ، آلومینیوم ، آهن و غیره است. اساساً هرچه تعداد آیتم یا فاصله بین شما ودکل مخابراتی سلول بیشتر باشد ، سیگنال شما ضعیف تر خواهد بود. این مسئله باید هم برای سیگنالی که دستگاه شما از دکل مخابراتی دریافت می کند و هم سیگنالی که تلفن شما دوباره به دکل مخابراتی می فرستد در نظر گرفته شود. تقویت کننده های سیگنال این سیگنال را برای هر دو جهت تقویت می کنند تا بر موانع مسدود کردن سیگنال تلفن همراه غلبه کنند.

تقویت کننده آنتن موبایل در شیراز جهت پوشش کامل سیگنال موبایل (در فرکانس های GSM900 – DCS1800 – 3G2100 مگا هرتز) در کلیه ی نقاط شهر شیراز دارای مشکل آنتن دهی موبایل می باشد مشکل آنتن دهی موبایل در شیراز با یک دستگاه تقویت سیگنال موبایل ، تقویت امواج موبایل و تقویت فرکانس موبایل تک باند مشکل آنتن دهی برطرف می شود دکل های آنتن دهی امواج موبایل در شیراز در بازه فرکانسی 890 تا 980 می باشد دستگاه تقویت آنتن دهی موبایل ، دستگاه تقویت سیگنال موبایل ، تقویت کننده آنتن موبایل ، دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل تک باند روی دکل های آنتن دهی در شیراز به خوبی مشکل آنتن دهی موبایل را در شیراز ساپورت می کند . تقویت کننده آنتن دهی موبایل در شیراز - تقویت آنتن موبایل در شیراز - تقویت سیگنال موبایل در شیراز - تقویت امواج موبایل در شیراز - تقویت فرکانس موبایل در شیراز - قیمت تقویت کننده آنتن دهی موبایل در شیراز - تقویت آنتن موبایل

ریپیتر تقویت کننده آنتن موبایل

تکرار کننده تلفن همراه مجموعه ای از کیت های تقویت کننده سیگنال تلفن همراه را ارائه می دهد که به عنوان تکرار کننده شناخته می شوند. این دستگاه ها برای خانه ها و ساختمان ها هر اندازه با تلفن داخلی بد استفاده می شود. تکرار کننده های موبایل ما با یک آنتن خارجی، همه کابل مورد نیاز، تقویت کننده سیگنال تلفن همراه و یک آنتن داخلی می باشند. پس از نصب سریع و تحویل سریع تمام مشکلات شبکه تلفن شما می تواند چیزی از گذشته باشد.

تقویت کننده سیگنال 3G برای اینترنت 3G پایدار و سریع موبایل

برای اتومبیل ها: تکرار کننده 3G برای اتومبیل اتصالات مناسب در فضای باز با سیگنال تلفن همراه پایدار را در سراسر وسیله نقلیه شما ایجاد می کند. این تکرارکننده های سیگنال 3G برای تقویت پوشش در هر نوع وسیله نقلیه مانند اتومبیل ، کامیون ، اتوبوس و ... طراحی شده اند. با کمک این تقویت کننده تکرار کننده 3G شما همیشه به هر کجا که بروید متصل خواهید شد!

برای مناطق کوچک: چنین کیتهای توسعه دهنده 3G برای تقویت سیگنالهای کم در مناطقی که بیش از 300 متر مربع (3300 فوت مربع) نیستند موثر هستند. مکان های داخلی که این تکرار کننده های بوستر برای آنها مناسب است شامل دفاتر کوچک ، اتاق های جداگانه یا خانه های کوچک ، گاراژها ، زیرزمین ها ، کافه ها و غیره است.

برای مناطق متوسط: چنین تقویت کننده هایی سیگنال متحرک قوی را در مناطق متوسط مانند فروشگاه ها ، دفاتر ، خانه های شخصی ، کافه ها و غیره ارائه می دهند. این دستگاه ها برای منطقه از 300 تا 500 متر مربع (3300 - 5400 فوت 2) موثر هستند. برای اطمینان از 100٪ سیگنال تقویت شده با سیگنال بیرونی کم یا دیوارهای زیادی در محل ، می توانید یک تقویت کننده سیگنال 3g برای خانه با لوازم جانبی اضافی به عنوان تقسیم و آنتن های داخلی نصب کنید.

برای مناطق بزرگ: این کیت های تقویت کننده 3G آنقدر قدرت دارند که از 500 متر مربع (5400 فوت مربع) و بیشتر می توانند پوشش دهند. آنها سیگنال های موبایل را به طور مثر در سوپرماركت ها ، دفاتر چند طبقه ، خانه های شخصی چند طبقه ، پارکینگ ها ، رستوران های زیرزمینی و غیره بهبود می بخشند. برای پوشاندن منطقه ای با موانع زیاد مانند دیوارها و پله ها با سیگنال خوب ، می توانید تقسیم كننده ها را نصب كنید و آنتن های داخلی علاوه بر تکرار کننده 3G.

سیستم های تقویت کننده آنتن 3G ما در یک بسته کامل حمل می شوند که شامل یک آنتن 3G تقویت کننده در فضای باز ، یک آنتن داخلی و کابل های لازم برای نصب مناسب است. نصب 15-20 دقیقه طول می کشد و حتی برای افرادی که سابقه فنی ندارند نیز قابل کنترل است.

مجموعه 3G تقویت کننده UMTS ارائه شده در کاتالوگ دارای گواهینامه های بین المللی CE و RoHS بوده و از استانداردهای فنی مدرن برخوردار است. 

تقویت کننده 3G برای بهبود اینترنت 3G تلفن همراه

کیفیت اینترنت ضعیف 3G به شما امکان برقراری تماس ویدیویی ، استفاده از بزرگنمایی یا تماشای YouTube را نمی دهد؟ این مسئله را یک بار برای همیشه با کمک 3G تقویت کننده اینترنت 3G موبایل حل کنید. تقویت کننده 3G برای انتقال داده های اینترنتی با فرکانس 2100 مگاهرتز استفاده می شود. این یک فرکانس استاندارد است که در آن تمام ارائه دهندگان تلفن همراه اروپایی و اکثر شبکه ها در سراسر جهان خدمات اینترنت 3G را به مشتریان خود ارائه می دهند. اگر نماد 3G یا H یا H + یا HSPA را در تلفن خود مشاهده می کنید ، اینها همه انواع اتصال اینترنت 3G است.

این کاتالوگ زیر است که می توانید تمام تقویت کننده های بی سیم UMTS را با فرکانس 2100 مگاهرتز که ارائه می دهیم پیدا کنید. این مدل ها برای اطمینان از دسترسی پایدار به اینترنت تلفن همراه ، تماس های ویدئویی ، گفتگوی آنلاین ، تلویزیون همراه ، شبکه های اجتماعی و به عبارت دیگر کار با کیفیت تمام برنامه ها و خدمات 3G استفاده می شوند.

تمام مدل های خانگی در نسخه های مختلفی تولید می شوند که از نظر کاربرد و دامنه پوشش از 100 تا 3000 متر مربع (از 1100 تا 32000 فوت 2) متفاوت هستند. ما همچنین تقویت کننده های سیگنال 3G داریم که برای تقویت سیگنال ضعیف 3G / UMTS در داخل انواع وسایل نقلیه - اتومبیل ، RV ، اتوبوس ، کامیون و غیره ساخته شده اند.

اگر لازم است نه تنها سیگنال 3G / UMTS داخلی بلکه سیگنال GSM را در هر فرکانس تقویت کنید ، می توانید کیت های دو باند یا triband چند کاره را انتخاب کنید. این مدل ها امکان تقویت 900 مگاهرتز یا حتی فرکانس 1800 مگاهرتز را فراهم می کنند ، هم اینترنت 3G با کیفیت تلفن همراه و هم ارتباط صوتی بهتر را همزمان فراهم می کنند.

مزایای تکرار کننده های 3G توسط Nikrans

هر تکرار کننده سیگنال 3G توسط Nikrans در کاتالوگ ما یک دستگاه ثابت شده ، ایمن و با کیفیت بالا با تعدادی ویژگی منحصر به فرد است که عملکرد آن را پایدارتر و موثرتر می کند. در اینجا ویژگی های اصلی قابل ذکر است:

سازگاری با همه شبکه ها. تکرار کننده های 3G توسط Nikrans با همه شبکه ها کار می کنند ، بنابراین همه همکاران یا اعضای خانواده شما می توانند بدون توجه به ارائه دهنده آنها از آن استفاده کنند.

پشتیبانی از چندین کاربر. هر 3G تقویت کننده می تواند بیش از 100 کاربر را به طور همزمان پشتیبانی کند. کیفیت سیگنال 3G تقویت شده در این حالت پایین نمی آید.

راه اندازی ساده و سریع دانش فنی لازم نیست. خواندن کتابچه راهنما کافی است. این فرآیند فقط 30 دقیقه طول می کشد.

کیت کامل هر تکرار کننده با آنتن ها و کابل ها کاملاً سازگار با مدل انتخاب شده است. براکت های نصب نیز شامل می شوند - بدون هزینه اضافی.

صفحه نمایش ال سی دی. تمام اطلاعات حیاتی در صفحه LCD نمایش داده می شود - سطح سیگنال و باندهای پشتیبانی شده ، راهنمای راه اندازی و یادداشت های خطا.

حالت آماده به کار وقتی از اینترنت 3G استفاده نمی کنید ، تکرار کننده 3G شما به حالت آماده به کار می رود که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

تنظیم خودکار سود. نیازی به تنظیم تنظیمات دستگاه نیست ، زیرا سیستم این کار را با توجه به شرایط دریافت سیگنال شما به صورت خودکار انجام می دهد.

بدون تعمیر و نگهداری پس از نصب ، تقویت کننده 3G به هیچگونه نگهداری فنی نیاز ندارد.

ایمنی هر تقویت کننده Nikrans دارای گواهینامه های CE و RoHS است و برای محیط زیست ، تلفن ها و کاربران آن 100٪ ایمن است.

تقویت آنتن موبایل در مشهد جهت پوشش کامل سیگنال موبایل (در فرکانس های GSM900 – DCS1800 – 3G2100مگا هرتز) در کلیه ی نقاط شهر مشهد دارای مشکل آنتن دهی موبایل ، امری مهم و ضروری می باشد.آنتن دهی موبایل در مشهد بیشتر عموما با یک دستگاه تقویت سیگنال موبایل ، تقویت امواج موبایل تک باند مشکل آنتن دهی برطرف می شود دکل های آنتن دهی امواج موبایل در مشهد در بازه فرکانسی 890 تا 980 می باشد دستگاه تقویت آنتن دهی موبایل ، دستگاه تقویت سیگنال موبایل ، تقویت کننده آنتن موبایل ، دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل تک باند روی دکل های آنتن دهی در مشهد به خوبی مشکل آنتن دهی موبایل را در مشهد ساپورت می کند . تقویت کننده آنتن دهی موبایل در مشهد - تقویت آنتن موبایل در مشهد - تقویت سیگنال موبایل در مشهد - تقویت امواج موبایل در مشهد - تقویت فرکانس موبایل در مشهد - قیمت تقویت کننده آنتن دهی موبایل در مشهد - تقویت کننده آنتن موبایل در خراسان رضوی - تقویت آنتن موبایل در خراسان

دستگاه تقویت آنتن موبایل چگونه کار می کند؟

برای وسایل نقلیه و قایق هایی که اغلب با مناطق ضعیف تلفن همراه تماس می گیرند، تقویت کننده سیگنال تلفن می تواند رانندگان و مسافران دسترسی به سیگنال های قابل اعتماد تلفن همراه را فراهم کند. تقویت کننده های تلفن همراه برای اتصال، پیام کوتاه و داده های 4G LTE برای جریان و برنامه ها، قابلیت اتصال را بهبود بخشد. تقویت کننده سیگنال و تقویت امواج موبایل تلفن برای موبایل ضبط سیگنال هایی را که خارج از وسیله نقلیه یا قایق وجود دارد، تقویت سیگنال و توزیع سیگنال بهبود یافته در داخل وسیله نقلیه به یک یا چند دستگاه تقویت کننده سیگنال یک راه ساده برای نصب هستند که معمولا برای متوقف کردن تماس های کاهش یافته، رفع سیگنال های تلفن همراه ضعیف در قایق ها و وسایل نقلیه مانند اتومبیل، سدان، کامیون، وانت، ناوگان، RV و غیره است. تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه موبایل ریپیتر با تمامی گیرنده های تلفن همراه تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، یزد و ... تمام تلفن های همراه و دستگاه ها سازگار هستند و پس از خرید نیازی به هزینه های تکراری ندارند.

بهترین تقویت کننده سیگنال تلفن همراه برای موبایل - تقویت آنتن دهی موبایل

انتخاب بهترین تقویت کننده آنتن موبایل سلولی برای تلفن همراه، منزل یا اداره به چند مورد بستگی دارد: متراژ و نقاط کور خانه یا دفتر کار ، قدرت سیگنال بیرونی، تعداد کاربران دستگاه همزمان، قیمت و مجموعه رضایت سازنده. تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه MobileRepeater با تمامی حامل های سلولی در تهران برای بهبود قابلیت اطمینان داده های صوتی، متن و 4G LTE در خانه ، اداره جات و هر برنامه تلفن همراه دیگر کار می کنند. اگر یک سیگنال ضعیف اما قابل استفاده در خارج از خانه یا منزل وجود داشته باشد، یکی از تقویت کننده های سیگنال ما قادر خواهد بود به یک یا چند کاربر دستگاه به طور همزمان یک پوشش سلولی را در داخل خانه ، اتاق ، محل کار و یا RV بدهد. تقویت کننده های تلفن همراه MobileRepeater بهترین ارزش قیمت عملکرد هر تقویت کننده در بازار را دارند و با بهترین مجموعه رضایت مشتری در این صنعت همراه هستند. گارانتی 1 ساله، تضمین بازگشت 60 روزه پول و پشتیبانی فنی در طول عمر و 5 سال خدمات پس از فروش را دارا می باشد.

علت آنتن ندادن گوشی - تقویت کننده آنتن موبایل | 09356666620

تماس های کاهش یافته، داده های تلفن همراه آهسته و سیگنال های ضعیف سلولی، محصول بسیاری از عوامل مختلف است که هم با هم به تنهایی کار می کنند. فاصله از برج سلولی، ظرفیت کاربر سلول برج و تعداد اشیاء بین شما و برج همه باعث کاهش تماس و سیگنال های سلولی ضعیف می شود. برخی از اشیاء مسدود کننده سیگنال و امواج موبایل معمول عبارتند از کوه ها، سنگ ها، درختان، برف یا خاکستر، باران، گرد و غبار در هوا، ساختمان ها، دیوارهای چگالی و هر چیز دیگری از فلز مانند مس، آلومینیوم، آهن و بیشتر. اساسا، موارد بیشتر یا فاصله بین یک تلفن همراه و یک برج سلولی، ضعیف تر سیگنال خواهد بود. دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل نیاز به ذکر هر دو برای سیگنال دریافت دستگاه از برج سلولی و سیگنال دستگاه فرستاده به برج سلولی می باشد. تقویت کننده سیگنال های MobileRepeater برای وسایل نقلیه و قایق های متحرک و نقاط کور این سیگنال را برای هر دو جهت افزایش می دهد تا از موانع مسدود شده سیگنال تلفن همراه جلوگیری شود.

حل مشکل آنتن دهی موبایل - تقویت کننده آنتن موبایل

به طور معمول حدود نیمی از سیگنال خارج از محدوده بسته شده قادر به نفوذ در داخل و بیرون نیست. سعی کنید یک پنجره را رول کنید یا وقتی که در یک محل امن ایستاده باشید، قدم بزنید خارج از منزل یا محل کار برای دریافت یک خط واضح تر از دید به نزدیکترین برج سلولی فضا را باز کنید اجتناب از درختان، کوه ها، ساختمان ها و چیزهای دیگر که می تواند یک سیگنال سلولی را از طریق باز شدن فضا یا ارتفاع بالاتر که ممکن است دارای خط دید بهتر به نزدیک ترین برج سلولی در منطقه باشد، متوقف کند. باتری تلفن همراه را شارژ کنید. یک تلفن همراه با یک باتری کامل دارای قدرت بیشتری برای ارسال و دریافت سیگنال های سلولی از برج های دور از تلفن همراه با باتری ضعیف است. موارد تلفن همراه را حذف کنید. موارد تلفن می تواند تأثیر مداوم بر روی سیگنال سلولی شما داشته باشد. با وجود اینکه قدرت سیگنال سلول را به شدت کاهش نمی دهد، در هنگام تلاش برای دریافت تماس در مناطق سیگنال ضعیف، همه چیز کمی کمک می کند. یک تقویت کننده سیگنال یا حامل سلول را بخرید. اگر تماس های قطع شده یک مسئله تکراری هستند، دو گزینه خوب برای بهبود قابلیت اطمینان تلفن همراه شما وجود دارد. اگر یک حامل سلولی وجود دارد که سرویس قابل اعتماد بیشتری را در این منطقه فراهم می کند، سعی کنید انتقال حامل ها را انجام دهید. اگر همه حاملان سیگنال ضعیفی دارند، تقویت کننده آنتن موبایل ارزان منزل یا دفتر کار انتخاب خوبی برای دریافت بهترین دریافت پذیری سلولی در ضعیف ترین مناطق سیگنال سلولی خواهد بود. تقویت کننده های سیگنال آنتن موبایل با تمام حامل های سلولی در تهران کار می کنند، کاملا رایگان است، ساده برای نصب، و مقرون به صرفه بدون هزینه های تکراری.

آنتن مدادی

در مورد بالا بردن کیفیت سیگنال های تلفن همراه در یک ساختمان ، اغلب برای دستیابی به بالاترین کارایی آمپلی فایر ، یک آنتن اضافی ضروری است. این پایان نامه حتی اگر یکی از قدرتمندترین تقویت کننده های سیگنال GSM 3G 4G را داشته باشید ، قابل استفاده است.

همانطور که می دانید ، هر تقویت کننده سیگنال تلفن همراه دارای دو آنتن است. آنها در هر کیت گنجانده شده اند. در حالی که یک آنتن سیگنال را در فضای باز می گیرد ، دیگری آن را پخش می کند. با این حال ، اگر خانه ، محل کار یا ساختمان دیگری که در آن تصمیم به نصب تقویت کننده سیگنال تلفن همراه گرفته اید بسیار بزرگ است ، ممکن است متوجه شوید که در بعضی از اتاق ها ممکن است سیگنال به اندازه اتاق های دیگر زیاد نباشد. اما وحشت نکنید. این بدان معنا نیست که در دستگاه شما مشکلی پیش آمده است. همه تقویت کننده های سیگنال تلفن همراه دارای محدودیت محدودی در پوشش هستند. و ما یک راه حل خوب برای شما داریم. فقط یک آنتن داخلی اضافی نصب کنید. Indoor Whip Antenna NS-WA-3D قطعاً یک گزینه عالی است ، بدون کابل کار می کند و با اکثریت مطلق تقویت کننده های سیگنال GSM 3G 4G سازگار است.

چرا آنتن موبایل ضعیفی وجود دارد؟

سیگنال سلولی ضعیف می تواند چندین دلیل داشته باشد. اول از همه ممکن است مربوط به فاصله از دکل BTS باشد ، زیرا هرچه فاصله بیشتر باشد مشکل دریافت بیشتر است ، و سایر موارد مساوی هستند. ثانیا ، یک سیگنال موبایل ضعیف ممکن است به دلیل موانع مورفولوژیکی باشد: شاید به BTS ، نزدیک هم هستیم ، اما "در معرض دید" نیست ، آن طرف کوه است.

سرانجام ، یک سیگنال موبایل ضعیف می تواند به دلیل موانع ساختاری باشد ، یعنی مربوط به موادی باشد که یک ساختمان با آن ساخته شده است و به سطح ایزوله بودن آن است.

این دقیقاً همان نقطه ضعف اولیه ساختاری دفتر ما در شهر است.

ما از آن بسیار راضی هستیم ، آن را با دقت دکور و عایق بندی شده ، به خوبی عایق بندی شده است که ... هیچ سیگنال تلفن همراه وجود ندارد! متأسفانه ، بتن ، فلز و دو جداره به عنوان یک عارضه جانبی باعث تضعیف ورود در داخل خانه می شود. در مورد آن جه می توانیم انجام دهیم؟

مطمئناً یک دستگاه تقویت آنتن موبایل GSM می تواند مشکل سیگنال موبایل ضعیف را حل کند ، اما این مسئله درک نیازهای ما است. لازم به ذکر است که دفتر از قبل دارای یک خط اینترنت ثابت ، با روتر WiFi است ، بنابراین ما خوب هستیم که در شبکه گشت و گذار کنیم.

ما فقط می خواهیم تماس ها را بهبود ببخشیم: تلفن همراه باید همیشه در دسترس باشد ، ما نمی توانیم هیچ تماسی را از دست بدهیم و سیگنال تلفن همراه باید در تماس های تلفنی طولانی پایدار باشد.

بسیار خوب ، بنابراین ما دسته بندی درستی را تنظیم کرده ایم: تکرارکننده های تماس GSM.

از آنجا که هر کارمند در دفتر از اپراتورهای مختلف استفاده می کند ، (همراه اول – ایرانسل-رایتل )بخش مورد علاقه ما ریپیتر GSM برای همه اپراتورها است. همانطور که در سایت مشاهده می کنیم ، 4 مدل در این بخش وجود دارد. در زیر نحوه کار با انتخاب را بررسی کنیم.

به چه مواردی نیاز داریم؟ همانطور که در بالا ذکر شد ، ساختمان ما در مرکز شهر واقع شده است و از 2 طبقه هر کدام 300 متر مربع تشکیل شده است. از متراژ مربع و تعداد سطوح می فهمیم که به چه تعداد آنتن داخلی احتیاج داریم و در نتیجه قدرت تکرار کننده سیگنال تلفن همراه ما تا چه اندازه باید باشد.

به عنوان یک قاعده کلی ، در واقع ، یک آنتن داخلی می تواند حداکثر مساحت 300 متر مربع را پوشش دهد ، مگر اینکه موانع زیادی در دکوراسیون داخلی وجود داشته باشد (بسیاری از قفسه ها ، پارتیشن های ضخیم و غیره). خوشبختانه دفتر ما فضای باز است و مشکلی وجود ندارد.

بنابراین ما به دو آنتن داخلی نیاز داریم. با انتخاب یک مجموعه با دو آنتن داخلی که در محل قرار داریم ، همه چیز در آنجاست (شکاف ، کابل های با طول مختلف ، اتصالات) و همچنین می توانیم آنتن های متفاوت را انتخاب کنیم ، ایده آل برای فضاهای باز مانند ما.

برای اتصال 2 آنتن داخلی معمولاً حداقل 13 دسی بل در نیرو مورد نیاز است ، که زمینه را در انتخاب تقویت کننده انتن موبایل ما محدود می کند: مدلی که در اینجا مناسب ماست RF-ED13-L است ، سازگار با همه اپراتورها.

قبل از خرید ، هنوز لازم است قسمت خارجی مدار تکرار کننده را که منبع سیگنال تلفن همراه است ، بررسی کنید. این مدل با یک آنتن پنل خارجی همراه است ، در شهر و به طور کلی وقتی از ایستگاه های پایه با فاصله نزدیک فاصله داریم (

چه موارد دیگری برای نصب باید در نظر بگیریم؟

مشکلی ندارد: ما محاسبه کرده ایم که کابل 10 متری خارجی که از پشت بام به داخل دفتر می رود کافی نیست. ما به 14 متر نیاز خواهیم داشت. مشکلی نیست ، حتی در اینجا ما می توانیم کابل کواکسیال کیت خود را سفارشی کنیم و آن را به 15 متر برسانیم. در صورت نیاز به جدا كردن كانكتورها برای ورود كابل ، توصیه می شود كه چند كانكتور پیچی نیز داشته باشید.

1-آیا دستگاهی برای تقویت کننده آنتن موبایل همراه اول به صورت مجزا وجود دارد؟

بسیاری از مشتریان این سؤال را می پرسند که اگر بخواهیم فقط پوشش سیگنال یک اپراتور (همراه اول ، ایرانسل ، رایتل ، تالیا) را برقرار سازیم ، می توانیم هزینه تمام شده پروژه را کاهش دهیم؟ که البته جواب این پرسش خیر می باشد. به دلیل اینکه در سیستم مخابراتی ایران اپراتورها با تقسیم کانال در یک فرکانس مشترک خدمات voice  و data را ارائه می دهند و امکان تفیکیک کانال در دستگاه های بوستر موبایل وجود ندارد. بنابراین هر دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل حتی اگر بر روی BTS همراه اول تنظیم گردد، موجب رفع مشکل آنتن دهی موبایل ایرانسل نیز می گردد. و این پروسه در مورد بقیه اپراتورها نیز صحیح می باشد.

2- فرق دستگاه تک باند (تک فرکانس) و دوباند (دو فرکانس) چه می باشد؟

در اولین استاندارد بین المللی تلفن همراه فقط فرکانس 900Mhz مورد استفاده اپراتورها قرار می گرفت و با پیشرفت تکنولوژی و جهت افزایش سرعت انتقال اطلاعات ،فرکانس 1800MHz  ایجاد گردید و در حوزه مخابرات به عنوان نسل دوم تلفن همراه معروف شد. اگر چه به صورت تجربی مشاهده شده است که در برخی موارد با اینکه یک فرستنده امواج موبایل دو باند در منطقه نصب بوده ، ولی یک دستگاه تقویت آنتن موبایل تک فرکانس (GSM900) توانسته است به صورت کامل پوشش سیگنال را برای مکالمه (voice) برقرار کرده است (به علت اینکه BTS دو باند بوده ولی پردازش صدا فقط در فرکانس 900 مگا هرتز انجام گردیده است ) ولی در برخی نقاط که دستگاه BTS دوباند باشد اگر از دستگاه تقويت كننده آنتن موبايل تک باند استفاده کنیم ، کیفیت صدای نامطلوبی را خواهیم داشت. لازم به ذکر است در حال حاضر یک دستگاه دو فرکانس (GSM900&1800) امکان مکالمه و ارسال و دریافت پیامک (SMS) و دیتای با کیفیت بالا را در سراسر کشور ایران برقرار می سازد.

میزان آنتن دهی امواج تلفن همراه را در محیط خارجی آن محل بررسی نمایید. تقویت کننده های امواج تلفن همراه در محل هایی کاربرد دارند که حداقل یک سیگنال ضعیف و پایدار در محیط بیرون جهت تقویت وجود داشته باشد.لازم به ذکر است در محلهایی که به هیچ عنوان امواج تلفن همراه وجود ندارد ویا این امواج پایدار نمی باشد امکان نصب واستفاده از تقویت کننده موبایل موجود نمی باشد.

 انواع دستگاه های و ریپیتر های تقویت آنتن موبایل

3-آیا به وسیله یک دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل می توانیم پوشش اینترنت نسل سوم شبکه تلفن همراه (3G) را در منزل برقرار سازیم؟

باید در نظر گرفت در صورتی که  BTS همراه اول ، ایرانسل و رایتل در نزدیکی خانه شما خدمات اینترنت پر سرعت نسل سوم موبایل را ارائه دهند ولی شما در منزل نمی توانید از آن استفاده کنید. با نصب یک ریپیتر تک باند 3G  (2100MHz) امکان استفاده از سرویس فوق میسر می باشد. البته این موضوع نیاز به بررسی کارشناسان مربوطه دارد.


تقویت آنتن موبایل در منزل + قیمت


تقویت کننده موبایل ارزان قیمت که معمولا برای مصارف خانگی در منزل مورد استفاده قرار می گیرد و امکان نصب توسط مشتری را دارد در این شرکت به فروش می رسد.نصب در شهر های تهران ، اصفهان ، مشهد ، شیراز ، اهواز و تبریز به صورت فوری انجام می پذیرد

دستگاه تقویت فرکانس موبایل

دستگاه تقویت فرکانس موبایل می تواند تمام فرکانس های 900 , 1800 , 2100 وشامل نسل اول و دوم و سوم و نسل چهارم در یک محیط بدون آنتن پوشش دهد

تست سیگنال موبایل

برای پیدا کردن سیگنال موبایل از وسیله ای به نام تستر که نرم افزار مخصوصی روی آن نصب گردیده استفاده می شود و بوسیله آن آنتن لگاریتمی برای تقویت کنننده آنتن موبایل را تنظیم می کنیم


علت آنتن ندادن گوشی موبایل

وجود سازه های بزرگ بتونی از قبیل برج ها ساختان های بلندو… بدلیل نقاط کور در مناطق بدون سیگنال ما از طریق آنتن گیرنده سیگنال های نامنظم را پیدا می کنیم و از طریق کابل به دستگاه می دهیم

تقویت آنتن موبایل در ماشین

دستگاهی است که با استفاده از سیگنال ضعیف محیط سیگنالی به نسبت قویتر به فضای اتومبیل ارائه می دهد

فروش اسپلیترضمانت دستگاه ها

وظیفه اسپلیتر تقسیم سیگنال دستگاه به تعداد معینی آنتن فرستنده می باشد برای مثال یک دستگاه برای حداکثر 8 طبقه

آداپتورریپیتر موبایل

آداپتور یا تطبیق گر اجزایی از دستگاه تقویت آنتن موبایل است که جریان برق ورودی را تغییر داده و جریان مورد نیاز دستگاه را به آن می دهد

کانکتوراجزای دستگاه تقویت موبایل

کانکتور قطعه ای است که بوسیله آن اجزای رشته ای کابل به صورت مجزا تفکیک شده و به دستگاه متصل می شود

آیا می توانم 4G و تماس ها را با تکرار کننده 4G بهبود بخشم؟

معمولاً اینگونه نیست. بیشتر ارائه دهندگان از باندهای فرکانسی مختلف برای تماس های GSM و اینترنت 4G استفاده می کنند. بنابراین اگر علاقه مند به بهبود هر دو نوع سیگنال هستید ، بهترین راه حل برای شما مدل باند دوگانه است که از GSM & 4G پشتیبانی می کند. برای جزئیات بیشتر ما به شما توصیه می کنیم از یک ابزار راهنما در وب سایت ما استفاده کنید یا با مدیران فروش تماس بگیرید.

✅ آیا می توانم تقویت کننده سیگنال 4G را به تنهایی نصب کنم؟

آره. هر تقویت کننده سیگنال تلفن همراه 4G به همراه یک کتابچه راهنمای دقیق ارائه می شود. علاوه بر این ، تقویت کننده های Nikrans دارای یک صفحه نمایش LCD آموزنده با نکات مربوط به تنظیمات هستند. این فرآیند معمولاً حدود 30 دقیقه طول می کشد و نیازی به تجربه فنی ندارد. و در صورت شک و تردید همیشه با متخصصان ما تماس بگیرید.

✅ آیا تکرار کننده های 4G برای من و تلفن بی خطر هستند؟

کاملا. تکرار کننده های تلفن 4G / LTE هیچ گونه انتشاراتی ایجاد نمی کنند. علاوه بر این ، آنها با ایجاد ثبات در شبکه و بهبود سطح سیگنال ، میزان انتشار مضر تلفن های همراه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند. ایمنی تکرارکننده های آنتن LTE کاملاً با استانداردهای CE و RoHS مطابقت دارد.

آیا تقویت کننده های سیگنال 4G واقعاً کار می کنند؟

تقویت کننده های سیگنال 4G تجهیزات حرفه ای هستند که به درستی نصب می شوند ، بهبود قابل توجه اتصال 4G را تضمین می کنند. هر تقویت کننده سیگنال 4G در دو جهت کار می کند ، سیگنال های ورودی و خروجی را بهبود می بخشد ، بنابراین سرعت اینترنت 4G و کیفیت اتصال در بالاترین سطح ممکن است. برای این منظور یک تقویت کننده سیگنال 4G مناسب برای کشور ، ارائه دهنده و منطقه تحت پوشش مورد نیاز در این سایت انتخاب کنید.

معرفی دستگاه های تقویت کننده آنتن موبایل | 09356666620 - 22216273 - 021

تقویت کننده آنتن موبایل | تقویت آنتن موبایل | تقویت آنتن دهی موبایل | تقویت آنتن موبایل همراه اول

تقویت کننده آنتن دهی موبایل

تقویت آنتن موبایل که حوزه فوق تخصصی فعالیت شرکت فراموج می باشد مربوط به افزایش سطح سیگنال در تمام محیط می باشد و شامل تمام اپراتور ها (همراه اول ، ایرانسل ، رایتل ، تالیا ، اپراتور محلی IR70 ، شبکه محلی کیش و...) و همچنین همه سخت افزارها (گوشی SUMSUNG , IPHONE, … و ...) می باشد. تقویت آنتن موبایل همراه اول

تقویت سیگنال موبایل

تقویت سیگنال موبایل موبایل در فرکانس GSM900 صرفاً با یک دستگاه تک فرکانس در باند 900 امکان پذیر می باشد. برای نقاطی که دکل مخابراتی 2G نصب شده است نیاز به استفاده از یک دستگاه دوباند که فرکانس GSM900 و GSM1800 را ساپورت می کند ، می باشد. قیمت دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل + تقویت فرکانس امواج موبایل

مسدود کننده آنتن موبایل

از دیگر محصولات شرکت موبایل ریپیتر مسدود کننده آنتن موبایل یا جمر موبایل (mobile jammer) می باشد. این دستگاه ها که در انواع مختلف 100mWatt تا 3Watt موجود می باشد ، جهت قطع آنتن موبایل در اماکن خاص مورد استفاده قرار می گیرند. سفارش خرید بلاکر موبایل در توان بالا نیاز به اخذ مجوز های لازم را دارد. تقویت آنتن موبایل ایرانسل

برترین محصولات تقویت آنتن موبایل | 22216273 - 021

حل مشکل آنتن دهی ایرانسل ، همراه اول ، رایتل در تمامی نقاط کور پارکینگ ها ، فضای باز و بسته

پرفروش ترین دستگاه های تقویت کننده آنتن موبایل

دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل | تقویت آنتن موبایل همراه اول | تقویت سیگنال موبایل | تقویت امواج موبایل | تقویت فرکانس موبایل

تقویت آنتن موبایل همراه اول ، ایرانسل و رایتل

نصب و راه اندازی دستگاه تقویت کننده آنتن دهی موبایل + پشتیبانی 24 ساعته

تقویت آنتن دهی موبایل همراه اول | تقویت کننده آنتن دهی موبایل | تقویت کننده آنتن موبایل

تقویت آنتن موبایل همراه اول

تقویت آنتن موبایل همراه اول توسط دستگاهی به نام بوستر ( ریپتر یا تکرار کننده سیگنال موبایل ) که جهت تقویت امواج تلفن همراه به کار می رود تقویت می شود.نحوه عملکرد به این گونه می باشد که سیگنال خوب امواج تلفن همراه را از محیط بیرون گرفته و پس از تقویت آن در محیطی که آنتن دهی موبایل ضعیف می باشد پخش میکند

تقویت آنتن دهی موبایل ایرانسل | تقویت کننده آنتن دهی موبایل | تقویت کننده آنتن موبایل

تقویت آنتن موبایل ایرانسل

تقویت کننده آنتن دهی ایرانسل توسط دستگاه تقویت آنتن موبایل دو باند برطرف می شود دستگاه تقویت آنتن دو باند دارای بازه تقویت فرکانس موبایل 900 تا 1800 می باشد سیگنال امواج تلفن همراه را از محیط می گیرد و آنتن دهی ایرانسل را بهبود می بخشد علاوه بر آنتن دهی ایرانسل اینترنت 4G را هم ساپورت میکند.

تقویت آنتن دهی موبایل رایتل | تقویت کننده آنتن موبایل رایتل | تقویت آنتن موبایل رایتل | تقویت آنتن سیگنال تلفن همراه | تقویت سیگنال موبایل | تقویت امواج موبایل | تقویت فرکانس موبایل | تقویت امواج رایتل | تقویت اینترنت رایتل

تقویت آنتن دهی موبایل رایتل

تقویت آنتن موبایل رایتل روی شبکه نسل سوم کار میکند مشکل آنتن دهی موبایل رایتل با دستگاه تقویت آنتن موبایل سه باند که دستگاه فول باند تقویت آنتن موبایل می باشد برطرف می شود دستگاه سه باند همه ی فرکانس های 900 ، 1800 و 2100 را پشتیبانی می کند و اینترنت نسل سوم 3G را هم نیز فراهم می سازد

مسدود کننده آنتن موبایل | مختل کننده آنتن موبایل | مسدود کننده وای فای | مسدود کننده بلوتوث | مسدود کننده امواج موبایل | مسدود کننده سیگنال موبایل | مسدود کننده فرکانس موبایل

مسدود کننده آنتن موبایل

مسدود کننده آنتن موبایل قابلیت مسدود کردن دستگاه های تحت شعاع را بمی دهد . حتی در شرایطی که آنتن دهی بسیار قوی باشد . این دستگاه هم می تواند به صورت ایستاده بر روی میز باشد و هم می تواند بر روی دیوار نصب شود . به محض روشن شدن دستگاه کلیه امواج در محدوده 100 متری مسدود خواهد شد .

برای اطلاعات بیشتر راجع به محصولات و دستگاه تقویت آنتن موبایل کاتالوگ زیر را دانلود کنید